Tenisowy dzień dziecka w Kętrzynie – Rakieta moim przyjacielem jest…

W niedzielę (31 maja) na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej dla dzieci ”Tenisowy dzień dziecka” Do zmagań w kategorii „ do 8 LAT ” , „ do 10 LAT ” i „ do 14 LAT ” stawiło się przeszło trzydziestu zawodników z Kętrzyna i Węgorzewa. Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze, grano w grupach „każdy z każdym”, turniej zakończono w późnych godzinach wieczornych

Turniej w „ do 8 LAT ” zakończył się po bardzo wyrównanych grach zwycięstwem wśród dziewcząt Mileny Małż „Kętrzynianka” Kętrzyn, druga była Maja Kaliszewicz MKS MOSiR Kętrzyn. Wśród chłopców triumfował Patryk Butrym MKS MOSiR Kętrzyn przed Pawłem Grabiasem MKS MOSiR Kętrzyn.

W kategorii „ do 10 LAT ” w rywalizacji dziewcząt wygrała Julia Syhłowyj Kętrzyn drugie miejsce zajęła Oliwia Leśniak MKS MOSiR Kętrzyn, a trzecie Łucja Rypina „Kętrzynianka” . Jako czwarte sklasyfikowane zostały Małgorzata Taras, Izabela Teodorowicz i Milena Donat wszystkie MKS MOSiR Kętrzyn oraz Magdalena Banasiewicz OSiR Węgorzewo. W turnieju chłopców zwyciężył Mateusz Andzulewicz MOSIR Kętrzyn, drugi był Kacper Andzulewicz MOSIR Kętrzyn, trzeci Mateusz Pabich OSiR Węgorzewo, a na czwartej pozycji sklasyfikowano: Huberta Grocha i Karola Stefańskiego MKS MOSiR Kętrzyn.

W kategorii „ do 14 LAT ” wśród dziewcząt turniej wygrała Julia Lewkowicz MKS MOSIR Kętrzyn przed Dominiką Syhłowyj Kętrzyn i Aleksandrą Nowakowską MKS MOSIR Kętrzyn. Wśród chłopców pierwszy był Bartosz Syhłowyj Kętrzyn drugi Mateusz Trzasko OSiR Węgorzewo, a trzeci Kamil Ślifiński OSiR Węgorzewo.

{AdmirorGallery}ketrzyntenis1a{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Kętrzyn sport powszechny tenis Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x