W Kętrzynie walczyli amatorzy i weterani – Nagrody dla gości z Gołdapi i Olecka

W sobotę i niedzielę (16-17 maja) na kortach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie rozegrano turniej tenisowy amatorów. Do zmagań w kategorii „OPEN” i „+50” stawiło się 12 zawodników z Bartoszyc, Giżycka, Gołdapi, Kętrzyna, Korsz, Mrągowa, Olecka, Sejn, Suwałk i Węgorzewa. Rywalizacja przebiegała w miłej i sportowej atmosferze

Turniej w kategorii „OPEN” zakończył się po bardzo wyrównanych grach zwycięstwem Roberta Usarka drugie miejsce zdobył Robert Popławski (obaj z Gołdapi), trzecie miejsce przypadło Mariuszowi Królikiewiczowi z Bartoszyc, a czwarty był Adam Syhłowyi z Kętrzyna.

W niedzielę 17 maja kategorię „+50” wygrał Dariusz Karniej z Olecka przed Lechem Złotkowskim z Mrągowa oraz Piotrem Kwiatkowskim z Mrągowa. Czwarte miejsce wywalczył Marek Tereszczak z Węgorzewa.

Grano w grupach „każdy z każdym”, turniej zakończono w późnych godzinach popołudniowych, następne rozgrywki i okazja do rewanżów w czerwcu na obiektach MOSiR w Kętrzynie przy ul. Szpitalnej, informacje M. Krzyśków tel. 695 747 999 – zapraszamy

{AdmirorGallery}ketrzynn19{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce giżycko Goldap Kętrzyn Korsze Mrągowo Olecko sport powszechny tenis Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x