Zrobił dla nas tak wiele – Pomóżmy Wojtkowi Włodarczykowi by wrócił do swej misji

Półtora miesiąca temu Wojciech Włodarczyk, który tak pięknie z przyjaciółmi rozwija nasz olsztyński tenis uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Na szczęście wyszedł z opresji z życiem, ale poważnymi obrażeniami, złamaniami. Potrzebuje pomocy. Zrobił dla nas, sympatyków sportu tak wiele, że powinniśmy uczynić wszystko by znów powrócił do realizowania swej misji. Przeczytajcie list, jaki nadesłał do redakcji WAMA-SPORT

 

Witam serdecznie, wróciłem po 43 dniach pobytu na OIOM’ie w Olsztynie po ciężkim wypadku samochodowym w dniu 11.09.2013. Następnie rozpoczął się okres rehabilitacji na oddziale ortopedycznym. Od dnia 23.10.2013 jestem już w domu i zaczyna się całkowicie nowe życie. Nauka chodzenia, jedzenia itp. Wszystkie środki finansowe, jakie posiadałem zostały przeznaczone na leczenie. Czas było przejść do wyprzedaży rzeczy osobistych. Mam serdeczną prośbę o wszelaką pomoc czy to rzeczową czy też pieniężną na dalsze dokończenie leczenia. Słuchajcie, to co przeszedłem daje dużo do myślenia, teraz dopiero widać jak to wszystko jest poukładane. Jeden mały szczegół i wszystko się wali. Jeszcze raz proszę o pomoc, którą proszę przekazać na konto Fundacji Im. Marka Włodarczyka z dopiskiem „leczenie Wojtka”.

Strona internetowa www.marekwlodarczyk.eu.

Serdecznie wszystkich pozdrawiamy.

Wojciech Włodarczyk – przewodniczący rady fundacji.

Grzegorz i Marta Staszewscy – rada fundacji.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Fundacja Marka Włodarczyka Olsztyn tenis

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x