Elemental Tri Series Olsztyn 2015 (pełne wyniki, foto) – Na przekór kaprysom…

Nie mieli szczęście do pogody uczestnicy Elemental Tri Series Olsztyn, imprezy właściwie otwierającej sezon krajowy. Blisko 700 uczestników od rana z niepokojem patrzyło w niebo, mając nadzieję, że prognozy sympatyków się nie spełnią. Tym razem jednak przepowiadacze mieli rację. Było zimno, wietrznie, a do tego niska temperatura wody zmusiła organizatorów do pewnych modyfikacji.

Wprawdzie sprint obył się według założonych reguł (0,75 km+20km+5 km), ale dystans olimpijski skrócono jeśli chodzi o pływanie i w efekcie rywalizowano na dystansach (0,75 km +40 km+10 km).

Przede wszystkim uznanie należy się wszystkim uczestników, którzy nie zważając na pogodę walczyli by ukończyć próbę. A sam fakt, że w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym nad jeziorem Ukiel pojawiło się tylu uczestników świadczy o popularności triathlonui silnym charakterze miłośników tej pięknej dyscypliny. Czekając na oficjalne wyniki podajemy najważniejsze fakty.

Dystans olimpijski:

Mężczyźni

1 Sebastian Najmowicz (Olsztyn)

2 Norbert Diecewicz (Szczecin)

3 Łukasz Lis (Lublin)

Kobiety

1 Katarzyna Czerwińska (Tczew)

2 Danieka Kamińska (Gdynia)

3 Lidia Juchniewicz (Lidzbark Warmiński)

Na dystansie sprinterskim zwyciężyli: Paula Kotwica (Szczecin) i Sergiej Kuroszkin (Ukraina)

Mistrzami Olsztyna zostali: Patrycja Kościesza i Piotr Grankowski

 Zamieszczamy minigalerię, których bohaterem jest jeden z uczestników Patryk Bieniek z Poznania

Pełne wyniki

Dystans olimpijski

1 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN TRI NEGU 1991 M18 1 01:51:54 1

2 GIECEWICZ NORBERT SZCZECIN IRONMAN C/S POLSKA 1990 M25 1 01:54:06 2

3 LIS ŁUKASZ LUBLIN TRICLUB Polska 1986 M25 2 01:54:39 3

4 RESZKE PAWEŁ WEJHEROWO UKS TRI-TEAM RUMIA Polska 1985 M30 1 01:55:45 4

5 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN IM 2010 TRIATHLON SERIES TEAM/HOS 1972 M40 1 01:55:52 5

6 KALINOWSKI PIOTR WŁOCŁAWEK LEKARSKA GRUPA KOLARSKA 1973 M40 2 02:00:43 6

7 SKUZA PAWEŁ WARSZAWA 1986 M25 3 02:00:48 7

8 MAZUREK MARCIN LUBLIN TRICLUB LUBLIN 1980 M35 1 02:01:19 8

9 DOWBOR MACIEJ WARSZAWA Polska 1978 M35 2 02:01:20 9

10 SOWIŃSKI PAWEŁ WARSZAWA KUŹNIA TRIATHLONU 1984 M30 2 02:01:33 10

……………………………………………………………

32 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN LABOSPORT TEAM XTRI.PL 1975 M40 7 02:07:37 32

33 SOKOŁOWSKI KRZYSZTOF ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1978 M35 10 02:07:45 33

48 PRUCHNIEWSKI KAROL SZCZYTNO 1985 M30 15 02:11:07 48

53 SIKORSKI KRYSTIAN RANT BARTOSZYCE 1992 M18 2 02:11:52 53

54 CICHOCKI MARCIN WWW.ATC.OLSZTYN.PL/ TRI NEGU 1975 M40 13 02:12:20 54

56 ANTONIAK KRZYSZTOF OLSZTYN TRI NEGU Polska 1976 M35 15 02:13:11 56

64 PUNPUR KRZYSZTOF OSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM 1983 M30 20 02:14:35 63

65 NAWROCKI SERGIUSZ PLUSKI 1967 M45 3 02:14:39 64

66 DUDKO LUKASZ DYWITY GOODONEGROUP.COM 1982 M30 21 02:14:49 65

67 MILDNER HUBERT OLSZTYN TRI NEGU Polska 1979 M35 18 02:14:51 66

68 WACLAWSKI KRZYSZTOF ILAWA ORKA ILAWA 1965 M50 2 02:15:20 67

70 TOMCZYK STEFAN SUSZ UKS TRS SUSZ 1973 M40 14 02:15:38 69

71 BORKO CEZARY OLSZTYN Polska 1973 M40 15 02:15:49 70

72 NOGA JAREK OLSZTYN LABOSPORT TEAM Polska 1984 M30 22 02:15:52 71

73 ROMANOW MARCIN KROSS CENTRUM ROWEROWE OLSZTYN 1977 M35 19 02:16:00 72

82 KORD RADOSŁAW BARCZEWO 1985 M30 24 02:16:51 81

83 ŁĄTKOWSKI SŁAWEK LUBAWA 1976 M35 24 02:17:08 82

89 CYBULSKI KAMIL GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP Polska 1984 M30 28 02:17:45 88

95 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU 1979 M35 28 02:18:43 94

97 BIELECKI JAROSŁAW ELBLĄG AUTO-LAND AUTO-LAND 1963 M50 3 02:18:54 96

101 SIECIŃSKI LESZEK SUSZ UKS TRS SUSZ 1963 M50 4 02:19:19 100

106 GROSZEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN WMSPORTOWY 1976 M35 29 02:19:49 104

107 KOPCEWICZ TOMASZ STAWIGUDA 1984 M30 30 02:19:50 105

108 JUCHNIEWICZ LIDIA LIDZBARK WARMIŃSKI TRI NEGU TRI NEGU 1981 K30 1 02:19:52 3

114 SUCHOWIECKI WOJCIECH OLSZTYN 1978 M35 31 02:20:28 111

115 KSIĄŻEK GRZEGORZ DZIAŁDOWO 1991 M18 5 02:20:42 112

116 PUNPUR MARCIN OSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM 1980 M35 32 02:20:48 113

120 WACŁAWSKI GRZEGORZ IŁAWA SSP ORKA IŁAWA 1958 M55 1 02:21:18 117

121 KUDYK JAN IŁAWA ORKA IŁAWA 1968 M45 9 02:21:21 118

123 GÓRALSKA ALEKSANDRA PLUSKI 1977 K35 1 02:21:38 4

131 KLIMCZAK KAMIL OLSZTYN 1994 M18 6 02:22:46 127

133 KASPRZAK KAROLINA OLSZTYN AZS UWM MASTERS 1986 K25 2 02:23:02 5

137 KURCZYCKI MICHAŁ OLSZTYN 1979 M35 36 02:23:48 132

141 LEWIŃSKI PAWEŁ OSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM 1990 M25 15 02:24:08 136

147 BIENIEK PATRYK POZNAŃ POSNANIA TRI TEAM 1980 M35 40 02:24:54 142

149 STEFAŃSKI KRYSTIAN OLSZTYN KB ERGO 1984 M30 37 02:25:12 144

158 TADLA PAWEŁ OSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM 1982 M30 41 02:25:56 153

159 KULIŚ BARTOSZ OLSZTYN Polska 1976 M35 42 02:25:59 154

161 STACHNIK PAWEŁ LIDZBARK WARM. ZAPAŚNIK 1982 M30 42 02:26:13 156

163 WÓJCIK MARCIN ENDOMONDO BARTOSZYCE 1987 M25 02:26:18 158

165 MICHALSKI ARKADIUSZ IŁAWA „ORKA ” ILAWA Polska 1971 M40 30 02:26:23 160

168 STAWIARZ PAWEŁ ELBLĄG 1976 M35 44 02:26:44 163

169 REZA MAREK OLSZTYN 1968 M45 13 02:26:51 164

170 LITWINIUK KRZYSZTOF OLSZTYN TRS SUSZ OD ZERA KRIS 1980 M35 45 02:26:52 165

171 KLIMAS MAREK BARCZEWO Polska 1960 M55 3 02:26:52 166

172 KORD BOGDAN BARCZEWO Polska 1958 M55 4 02:26:53 167

175 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP TRI NEGU 1983 K30 2 02:27:46 6

176 RYDECKI KAROL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG 1960 M55 5 02:27:51 170

178 CHODYNA MONIKA OLSZTYN TRI NEGU AKTYWUJ FORMĘ 1992 K18 2 02:27:55 7

179 PAJKA ŁUKASZ OLSZTYN 1981 M30 46 02:28:30 172

186 MYER DANUTA OLSZTYN 1984 K30 3 02:29:32 8

198 CHOROSZUCHA MACIEJ OLSZTYN 1986 M25 20 02:30:44 190

205 KONARZEWSKA MARTA OLSZTYN TRI NEGU 1984 K30 4 02:31:19 9

217 DURSKI PIOTR OLSZTYN 1982 M30 54 02:32:32 208

219 WASILEWSKI MIROSŁAW IŁAWA SSP ORKA IŁAWA 1974 M40 37 02:32:42 210

221 PIOTROWSKI WIKTOR KĘTRZYN KLUB BIEGACZA MRĄGOWO 1971 M40 38 02:32:52 212

222 LEMPEK DANIEL LUBAWA 1982 M30 55 02:33:07 213

224 MIEZIANKO KRZYSZTOF EŁK 1980 M35 59 02:33:21 215

225 ONICHIMOWSKI PIOTR STAWIGUDA 1979 M35 60 02:33:25 216

231 RADZKI RAFAŁ OLSZTYN 1981 M30 56 02:34:27 221

234 SOPYŁA KRZYSZTOF PURDA PREJŁOWO Polska 1983 M30 57 02:34:53 223

236 ŁĄTKOWSKA MIRKA LUBAWA 1978 K35 2 02:35:10 12

238 KACZMAR KRZYSZTOF LUBAWA 1973 M40 41 02:35:26 226

240 ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1973 M40 42 02:35:34 228

243 TOPOLEWSKI JACEK IŁAWA 1971 M40 44 02:35:49 231

244 KRÓLICKI MACIEJ BISKUPIEC JOLO TEAM 1988 M25 28 02:36:14 232

245 ROŚ PIOTR OLSZTYN Polska 1985 M30 58 02:36:20 233

248 MARCINKJAN DOMINIK MRĄGOWO 1991 M18 9 02:36:33 236

249 SZARMACHER SEBASTIAN DZIAŁDOWO 1983 M30 59 02:36:45 237

250 CIAK DAMIAN OSTRÓDA 1985 M30 60 02:36:50 238

252 GÓRNY MARIAN SUSZ UKS TRS SUSZ 1952 M60 1 02:37:03 240

253 DOMŻALSKI ŁUKASZ OLSZTYN PROTEA TEAM 1988 M25 29 02:37:05 241

260 SZAWERDAK GRZEGORZ OLSZTYN 1979 M35 63 02:37:31 246

269 MOCARSKI JAKUB OLSZTYN 1986 M25 31 02:38:52 254

271 NIESPOREK LUKASZ OLSZTYN 1985 M30 67 02:39:00 256

272 SZYPNIK MACIEJ IŁAWA Polska 1972 M40 47 02:39:07 257

275 KOZŁOWSKI BOGDAN DYWITY TRI NEGU WMSPORTOWY.PL 1974 M40 49 02:40:05 260

278 SZAPIEL GRZEGORZ OLSZTYN EUROMED.OLSZTYN.PL 1973 M40 50 02:40:29 263

283 MILEWSKI JACEK KIEŹLINY LIBRO CYCLING TEAM 1970 M45 21 00:21:48 02:41:42 267

284 FOTSCHKI ANDRZEJ AKM OLIMP OLSZTYN 1962 M50 9 02:41:43 268

288 STASZEWSKI MARCIN OLSZTYN ROWELOVE CAFÉ 1979 M35 66 02:43:00 272

313WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN 12TRI.PL / DRUŻYNA WILKA 1987 M25 35 02:47:01 296

314 MALINOWSKI SEBASTIAN MRĄGOWO 1986 M25 36 02:47:49 297

315 BESTECKI TOMASZ ENDOMONDO BARTOSZYCE 1987 M 25 37 02:47:56 298

321 BRONAKOWSKI ANDRZEJ CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL 1977 M 35 75 02:49:12 303

323 STANKIEWICZ AGNIESZKA OLSZTYN TRIBITION TEAM 1980 K35 4 02:49:50 19

329 MICHAŁOWSKI RADOSŁAW ELBLĄG RADZIO TEAM 1973 M40 61 02:50:51 310

330 FOTSCHKI BARTOSZ OLSZTYN PAN OLSZTYN 1987 M25 39 02:50:54 311

333 PARZYCH CEZARY MIKOŁAJKI Polska 1970 M45 27 02:51:38 314

335 ZIELIŃSKI ADAM OLSZTYN Polska 1987 M25 40 02:52:34 315

336 STAŃCZUK LECH OLSZTYN M-TEAM CYCLING Polska 1951 M60 3 02:53:37 316

338 SZARMACHER ARTUR DZIAŁDOWO Polska 1986 M25 41 02:54:39 318

346 MAŁECKI RADOSŁAW KĘTRZYN Polska 1974 M40 65 03:00:40 326

348 TRUSZKOWSKI WOJCIECH OLSZTYN PROFKOM OLSZTYN 1985 M30 03:02:42 328

{AdmirorGallery}elemental17{/AdmirorGallery}

Sprint

1 KUROCHKIN SERGIY ZAPORISZYZHA KS AZS-AWF KATOWICE Ukraina 1988 M 00:57:51 1

2 KAŹMIERCZAK MATEUSZ KALISZ ELEMENTAL TEAM 1990 M 00:58:03 2

3 BREMBOR TOMASZ CHORZモW KS AZS-AWF KATOWICE 1994 M20 1 00:58:21 3

4 STĘPNIAK KACPER NIEMCZ UKS TRI-TEAM RUMIA 1994 M20 2 00:58:44 4

5 MARCINEK TOMASZ RACIBモRZ KS AZS-AWF KATOWICE 1991 M 00:58:48 5

6 SOWIŃSKI MIŁOSZ PIASECZNO TRINERGY/ ETIXX ETIXX 1995 M20 3 00:59:03 6

7 MICHALAK ŁUKASZ POZNAŃ KS AZS-AWF KATOWICE 1993 M20 4 00:59:08 7

8 KOWALSKI DARIUSZ GNIEZNO KS AZS-AWF KATOWICE 1990 M 00:59:25 8

9 ZDUN KONRAD KALISZ UKS 9 KALISZ 1995 M20 5 01:00:18 9

10 SZYMANOWSKI PRZEMYSŁAW KOŃSKIE PAY TRADE KMICIC 1986 M 01:00:44 10

……………………………………………………………..

25 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN TRI NEGU Polska 1993 M20 12 01:03:48 24

26 KOSMALA MACIEJ ELBLĄG COMPLEXSPORTS PRO TEAM Polska 1994 M20 01:04:22 25

38 ZAŁUCKA PAULINA ELBLĄG COMPLEXSPORTS PRO TEAM Polska 1995 K20 1 01:08:42 6

43 CICHOWSKI PATRYK IŁAWA ORKA IŁAWA Polska 1998 M16 1 01:10:10 34

51 ŻELAZIŃSKI BARTOSZ IŁAWA ORKA IŁAWA Polska 1998 M16 2 01:12:50 40

55 GOSZCZYCKA KAROLINA OLSZTYN WARMIŃSKO- MAZURSKI KS TRIATHLON Polska 1999 K16 1 01:13:52 13

56 ZENTARSKI JAKUB IŁAWA ORKA IŁAWA 1999 M16 3 01:14:33 43

59 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN 1971 M 01:15:55 45

65 OSEŁKOWSKA JULIA OLSZTYN WARMIŃSKO- MAZURSKI KS TRIATHLON 1999 K16 3 01:18:08 18

71 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1968 M 01:19:39 52

72 MICHALSKI DOMINIK IŁAWA 1996 M18 12 01:20:13 53

77KORD ARKADIUSZ BARCZEWO 1996 M18 13 01:21:59 58

81 KOŁECKI MICHAŁ IŁAWA TRI NEGU 1995 M20 18 01:23:10 62

82 PIECZARKA DARIUSZ OLSZTYN 1972 M 01:24:07 63

84 GĄSIOR KRYSTIAN SUSZ UKS TRS SUSZ 1996 M18 14 01:24:32 65

94 NIKEL NATALIA SUSZ UKS TRS SUSZ 1997 K18 8 01:26:59 21

97 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN 1976 M 01:27:28 76

98 TWARDOWSKI SEBASTIAN OLSZTYN DO ZAKOCHANIA JEDEN KROK 1979 M 01:28:10 77

102 PUCH ROBERT ELBLĄG 1975 M 01:28:47 81

103 FAVEEUW DAVID OLSZTYN Francjaancja 1973 M 01:29:27 82

105 URBANOWICZ TOMASZ DYWITY 1980 M 01:29:50 84

106 HERMANOWICZ CEZARY EŁK 1987 M 01:30:04 85

115 SZMELC BARTOSZ LIDZBARK WARMIŃSKI 1981 M 01:33:48 94

116 KOMOROWSKA-SOŁODOWCZUK KATARZYNA DOBRE MIASTO 9 WARMIŃSKI PUŁK ROZPOZNAWCZY Polska 1981 K 01:34:15 22

118 BĄCIK PAWEŁ OLSZTYN 1982 M 01:34:28 96

119 GRALIK ARTUR ELBLĄG 1987 M 01:34:58 97

120 WITALIS PIOTR WARSZAWA 1986 M 01:35:01 98

122 ŚMIESZNY MARCIN OLSZTYN 1983 M 01:36:05 99

126 MAGALSKI PIOTR OLSZTYN ORANGE POLSKA 1973 M 01:38:04 103

127 KOTYRBA DANIEL OLSZTYN 1982 M 01:38:13 104

130 PŁATEK MARCIN EŁK 1976 M 01:40:07 106

132 NIEMKIEWICZ GRZEGORZ SUSZ UKS TRS SUSZ 1987 M 01:43:43 107

134 WIELGA ANDRZEJ OLSZTYN 1972 M 01:45:59 109

135 KOZŁOWSKA JOANNA OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/ 12TRI 1982 K 01:47:30 26

136 JANUSZ EWA IŁAWA JANUSZ FAMILY TEAM 1958 K 01:47:54 27

138 OLSZEWSKI MAREK AKB LIDZBARK WARMIŃSKI 1969 M 01:56:02 111

139 ZINIEWICZ PAWEŁ OLSZTYN Polska 1998 M16 5 01:56:16 112

140 JELSKI MICHAŁ SUSZ 1981 M 02:00:01 113

Supersprint

1 WALKOWIAK MIŁOSZ TCZEW SAMBOR TCZEW 1999 M16 1 00:31:28 1

2 DURCZAK ARTUR MKS HERMES GRYFINO MKS HERMES GRYFINO 1998 M16 2 00:31:44 2

3 KWIETNIEWSKI MACIEJ KIELCE TS AKWEDUKT KIELCE 1998 M16 3 00:31:48 3

4 ZDUN DAMIAN KALISZ TRIATHLON KALISZ 1990 M16 4 00:31:57 4

5 DZODZ MAREK SZCZECIN KS IRONMAN CS CS POLSKA 1999 M16 5 00:32:08 5

6 BRONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN TRI NEGU POLSKA 1979 M16 6 00:32:14 6

7 RUDZIŃSKI GRZEGORZ MKS HERMES GRYFINO POLSKA 1999 M16 7 00:32:26 7

8 DZIK SZYMON IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 2000 M14-15 1 00:32:30 8

9 ZAWARSKI PIOTR SZCZECIN KS IRONMAN CS POLSKA CS POLSKA 1998 M16 8 00:32:32 9

10 DAŃKOWSKI DOMINIK WROCŁAW MLUKS TRIATHLON KOŁO SPORTSTORE.PL 2000 M14-15 2 00:32:49 10

………………………………………..

14 JARLIŃSKI MICHAŁ IŁAWA ORKA IŁAWA 1999 M16 11 00:33:27 13

15 BŁASZCZYK MATEUSZ OBLĘGOREK TS AKWEDUKT KIELCE 1999 M16 12 00:33:32 14

17 NIEMCZUK KAMIL OLSZTYN WKR FAN 1984 M16 13 00:33:44 15

22JABŁONOWSKI KRZYSZTOF MKS TRUSO ELBLĄG 2000 M14-15 4 00:35:12 20

32 LOREK KINGA ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 1998 K16 8 00:37:41 10

33 KOŁATKA ANNA IŁAWA SSP ORKA IŁAWA 1999 K16 9 00:37:45 11

35 BRZOZOWSKI FRANCISZEK MIŁOMŁYN BRZOZOWSKI TEAM 1992 M16 00:38:12 23

37 KOŁATKA MONIKA IŁAWA UKS MAŁY JEZIORAK IŁAWA 1997 K16 11 00:38:40 13

41 KOŚCIESZA PATRYCJA OLSZTYN TRI NEGU FIZJOTERAPIA MATEUSZ DERLECKI 1994 K16 00:40:05 17

42 WORONKO WIKTORIA GIŻYCKO 2000 K14-15 4 00:40:20 18

43 RADECKA KATARZYNA OSTRÓDA 1984 K16 15 00:42:16 19

47 TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG 2000 M14-15 8 00:44:25 27

49 KOŚCIESZA PIOTR OLSZTYN POLSKA 1986 M16 21 00:44:37 29

52 ROKICKA JULIA MKS TRUSO ELBLĄG 2000 K14-15 5 00:45:41 22

54 ŚWIATOWSKI DANIEL STAWIGUDA 1987 M16 24 00:46:12 32

56 NAPIÓRKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN 1987 M16 26 00:46:20 34

63 STRZAŁKOWSKI ADAM OLSZTYN TEMPUS FAGAS 1970 M16 28 00:49:02 36

64 JARLIŃSKA BOŻENA IŁAWA ORKA IŁAWA 1970 K16 22 00:49:14 28

67 KOŚCIESZA ROBERT OLSZTYN TRI NEGU 1972 M16 31 00:49:41 39

69 MARIAŃSKI MAREK OLSZTYN POLSKA 1952 M16 32 00:53:58 40

72 MIZURA JERZY OLSZTYN NIE ZRZESZONY B/Z 1948 M16 35 01:12:35 43

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Lidzbark Warmiński Olsztyn sport powszechny Susz triathlon

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x