Elemental Triathlon Olsztyn 2013 to nie tylko sport – Rozejrzyj się w domu, możesz pozbyć się niewygodnego sprzętu

19 maja br. podczas trwania zawodów Elemental Triathlon Olsztyn 2013 odbędzie się zbiórka odpadów. Mieszkańcy Olsztyna i okolic będą mogli oddać swój zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Triatlon ma wiele wspólnego z ekologią i to jest najlepszy przykład. Sprzęt będzie można przekazać w specjalnym punkcie, który będzie zlokalizowany przy ul. Leśnej  w okolicach Jeziora Długiego.

 

Osoby posiadające większą ilość odpadów, mogą również skontaktować się telefonicznie z reprezentantem firmy Terra Recykling, który odbierze zużyte sprzęty spod wskazanego adresu.

Nasza firma zajmuje się zbieraniem, a następnie przetwarzaniem oraz unieszkodliwianiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego – Krzysztof Szymański, rzecznik prasowy Elemental Holding SA.  W praktyce przyjmujemy wszystko co posiada wtyczkę i kabel. Do naszych punktów przynosić można więc małe i duże AGD, sprzęty RTV, komputery, monitory i wiele innych – dodaje.

Zbiórka śmieci potrwa od 9:00 do 18:00. Każdy, kto zdecyduje się zutylizować swoje stare urządzenie  w zamian otrzyma sadzonkę tui. Zbiórkę zorganizuje spółka Terra Recykling, będącej częścią grupy Elemental Holding – głównego sponsora imprezy sportowej w Olsztynie. W celu umówienia się  na odbioru większej ilości odpadów z domu należy skontaktować się z firmą pod numerem telefonu:

{AdmirorGallery}hydro14{/AdmirorGallery}

Elemental Trathlon Olsztyn to impreza sportowa adresowana zarówno dla wyczynowców jak i amatorów tego sportu. Zawody odbędą się na dwóch dystansach: olimpijskim (pływanie 1,5 km, jazda na rowerze 40 km, bieg 10 km) oraz dystansie super sprint (pływanie 0,2 km, jazda na rowerze 8 km, bieg 2 km).

Trasa pływacka zostanie wyznaczona na Jeziorze Długim, strefa zmian i dystans biegowy znajdą się w bliskim sąsiedztwie jeziora. Odcinek biegowy wytyczony zostanie wzdłuż alejek przylegających do zbiornika.

Sponsorem tytularnym zawodów jest spółka Elemental Holding – wiodąca w Polsce grupa kapitałowa zarządzająca spółkami z branży recyklingu i obrotu surowcami wtórnymi.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x