Elemental Triathlon Olsztyn 2014 – Wygrali najmocniejsi, nie przegrał nikt

Ponad 400 zawodniczek i zawodników przystąpiło do rywalizacji w głównej konkurencji Elemental Triathlon Olsztyn – wyścigu na dystansie olimpijskim (1,5 km+40 km+10km). Nie zabrakło uczestników, ze znakomitą listą osiągnięć, ale większość stanowili, ci którzy chcą sobie udowodnić, że drzemie w nich siła i młodość. Wyścig wygrali: Mateusz Rak z Rumii i Paulina Kotfica z Polic.A nie przegrał nikt, kto uporał się z dystansem

Znów świetnie spisał się Sebastian Najmowicz z WMKS Olsztyn, zajmując piąta lokatę w open i trzecią w grupie M18. Robert Karaś z Elbląg zdobył brąz w swojej kategorii M25 i był siódmy w „generalce”. Marcin Konieczny z Olsztyna zwyciężył w grupie M40, a Michał Majka z Elblaga w M35. Karolina Kasprzak z Olsztyna zajęła siódme miejsce w rywalizacji pań i trzecie w kategorii K25, natomiast Lidia Juchniewicz z Lidzbarka Warmińskiego. okazała się najszybsza w K30.

Wyniki (1,5 km pływanie, 40 km rower, 10 km bieg)

1 RAK MATEUSZ RUMIA UKS TRI-TEAM RUMIA POLSKA 1990 M18 1 00:18:10 (1) 00:01:49 01:00:13 (4) 00:01:05 00:33:16 (1) 01:54:33 1

2 KOWALSKI DARIUSZ GNIEZNO KS UAM TRIATHLON POZNAŃ POLSKA 1990 M18 2 00:18:23 (3) 00:01:44 01:00:07 (3) 00:01:04 00:35:21 (2) 01:56:39 2

3 PRZYMUSIŃSKI FILIP POZNAŃ UAM SZPOT TRIATHLON POZNAŃ POLSKA 1983 M30 1 00:18:34 (5) 00:01:51 00:59:48 (2) 00:01:18 00:37:09 (9) 01:58:40 3

4 ŁAWICKI MARCIN LUBIN LABOSPORT TEAM POLSKA 1986 M25 1 00:19:52 (8) 00:02:01 01:01:20 (6) 00:01:10 00:36:24 (7) 02:00:47 4

5 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKI KS TRIATHLON POLSKA 1991 M18 3 00:18:56 (7) 00:02:11 01:02:08 (9) 00:01:09 00:36:28 (8) 02:00:52 5

6 GRZEGモRZEK PIOTR SZCZECIN LABOSPORT TEAM POLSKA 1987 M25 2 00:19:53 (9) 00:02:08 01:02:24 (10) 00:01:11 00:36:02 (5) 02:01:38 6

7 KARAŚ ROBERT ELBLĄG LABOSPORT TEAM POLSKA 1989 M25 3 00:18:36 (6) 00:02:07 01:02:33 (12) 00:01:13 00:39:34 (17) 02:04:03 7

8 GIECEWICZ NORBERT SZCZECIN KS IRONMAN CS POLSKA POLSKA 1990 M18 4 00:21:49 (23) 00:02:10 01:00:30 (5) 00:01:22 00:38:14 (11) 02:04:05 8

9 SEROCZYNSKI JAKUB WARSZAWA UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POLSKA 1995 M18 5 00:18:21 (2) 00:02:26 01:02:31 (11) 00:01:15 00:39:45 (18) 02:04:18 9

10 STĘPNIAK KACPER NIEMCZ UKS TRI-TEAM RUMIA POLSKA 1994 M18 6 00:18:30 (4) 00:01:56 01:07:13 (76) 00:01:09 00:36:07 (6) 02:04:55 10

………………………………………………………………………………

13 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN IM 2010 POLSKA 1972 M40 1 00:23:28 (43) 00:02:15 01:01:57 (7) 00:01:12 00:38:40 (13) 02:07:32 12

17 MAJKA MICHAŁELBLĄG LABOSPORT TEAM POLSKA 1978 M35 1 00:23:46 (47) 00:02:32 01:04:39 (25) 00:01:35 00:38:03 (10) 02:10:35 15

27 WALIŃSKI MIKOŁAJ ELBLĄG POLSKA 1978 M35 2 00:23:10 (38) 00:02:37 01:01:57 (8) 00:01:35 00:44:30 (64) 02:13:49 25

34 KORD RADOSŁAW BARCZEWO POLSKA 1985 M25 9 00:26:34 (72) 00:02:39 01:04:36 (23) 00:01:20 00:41:07 (28) 02:16:16 31

47 RONAKOWSKI PIOTR OLSZTYN POLSKA 1979 M35 8 00:26:41 (78) 00:02:53 01:04:18 (20) 00:01:34 00:45:32 (72) 02:20:58 42

53 PLUTA GNIEWOMIR SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1981 M30 12 00:24:46 (52) 00:03:26 01:09:16 (105) 00:01:42 00:42:58 (40) 02:22:08 48

56 MAZUR PAWEŁSUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1989 M25 12 00:25:11 (56) 00:03:30 01:09:06 (101) 00:01:24 00:43:17 (43) 02:22:28 51

62 ŁĄTKOWSKI SŁAWEK LUBAWA POLSKA 1976 M35 10 00:26:19 (66) 00:02:52 01:07:37 (79) 00:01:29 00:45:13 (69) 02:23:30 57

65 UTYKAŃSKI MICHAŁEŁK A-Z BEST POLSKA 1986 M25 14 00:23:34 (45) 00:02:39 01:06:25 (61) 00:02:28 00:48:32 (120) 02:23:38 60

70 SOKOŁOWSKI KRZYSZTOF ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG POLSKA 1978 M35 12 00:23:49 (48) 00:07:37 01:06:56 (73) 00:01:49 00:44:06 (53) 02:24:17 65

72 ANTONIAK KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1976 M35 14 00:24:56 (55) 00:03:27 01:05:31 (39) 00:01:41 00:48:58 (130) 02:24:33 67

73 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN LABOSPORT TEAM POLSKA 1975 M35 15 00:27:36 (122) 00:03:11 01:09:10 (103) 00:01:40 00:42:59 (41) 02:24:36 68

80 TOMCZYK STEFAN SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1973 M40 13 00:25:19 (61) 00:03:48 01:08:24 (90) 00:02:08 00:45:58 (81) 02:25:37 75

81 NAWROCKI SERGIUSZ PLUSKI POLSKA 1967 M45 6 00:26:50 (92) 00:02:46 01:05:58 (51) 00:01:53 00:48:37 (124) 02:26:04 76

83 WĄSOWSKI RAFAŁOLSZTYN POLSKA 1990 M18 11 00:20:13 (14) 00:02:46 01:10:15 (122) 00:01:41 00:51:20 (154) 02:26:15 78

85 PUNPUR KRZYSZTOF OSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM POLSKA 1983 M30 18 00:29:07 (161) 00:03:29 01:05:56 (49) 00:01:44 00:46:17 (85) 02:26:33 80

88 SOBOLEWSKI MARCIN ZALEWO UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M35 17 00:27:59 (131) 00:03:10 01:09:54 (114) 00:01:47 00:44:18 (59) 02:27:08 82

89 KIESZKOWSKI RAFAŁELBLAG POLSKA 1988 M25 16 00:26:35 (73) 00:04:07 01:06:57 (74) 00:01:58 00:47:38 (104) 02:27:15 83

94 GIERASIMCZYK RAFAŁMORĄG TRISOPHRENIA TRIATHLON CLUB POLSKA 1993 M18 14 00:24:36 (51) 00:02:48 02:28:25 88

96 TADLA PAWEŁOSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM POLSKA 1982 M30 21 00:28:58 (154) 00:02:52 01:08:23 (89) 00:01:29 00:47:10 (97) 02:28:52 90

115 JAROSZ JAKUB BARTOSZYCE OGÓR TEAM POLSKA 1986 M25 22 00:26:46 (87) 00:03:14 01:10:22 (127) 00:01:47 00:49:01 (133) 02:31:10 109

119 CICHOCKI MARCIN OLSZTYN WWW.ATC.OLSZTYN.PL POLSKA 1975 M35 27 00:27:02 (102) 00:03:47 02:05:07 (290) ### 00:51:33 (159) 02:31:59 113

120 KULIŚ BARTOSZ OLSZTYN POLSKA 1976 M35 28 00:28:47 (150) 00:03:33 02:32:01 114

129 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M35 31 00:29:53 (193) 00:04:00 02:32:36 123

131 GROSZEWSKI RADOSŁAW OLSZTYN WMSPORTOWY POLSKA 1976 M35 32 00:29:38 (185) 00:03:35 02:32:58 125

136 RUTKOWSKI PAWEŁOLSZTYN RUTOR/LUDORA.EU TEAM POLSKA 1979 M35 35 00:27:18 (111) 00:04:55 02:33:45 130

142 KASPRZAK KAROLINA OLSZTYN AZA UWM MASTERS POLSKA 1986 K25 3 00:22:49 (32) 00:03:47 01:19:12 (232) 00:02:24 00:46:00 (82) 02:34:12 7

144 SANECKI PIOTR PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK POLSKA 1987 M25 28 00:30:14 (201) 00:05:43 01:13:46 (170) 00:03:03 00:41:32 (32) 02:34:18 137

151 GIERASIMCZYK STANISŁAW MORĄG POLSKA 1959 M55 1 00:31:52 (237) 00:03:45 02:34:44 144

153 SAROL ADRIAN JONKOWO POLSKA 1989 M25 30 00:28:25 (143) 00:03:10 01:13:56 (173) 00:01:28 00:48:15 (115) 02:35:14 146

158 NOGA JAREK OLSZTYN POLSKA 1984 M30 34 00:30:18 (202) 00:04:16 01:05:11 (33) 00:02:18 00:53:49 (194) 02:35:52 151

162 AUGUSTYNIAK WOJCIECH ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1979 M35 40 00:33:44 (272) 00:03:32 01:08:46 (93) 00:01:57 00:48:33 (121) 02:36:32 155

164 MĄDRY WOJCIECH OLSZTYN DIESEL TEAM POLSKA 1980 M30 35 00:27:47 (125) 00:03:44 01:10:06 (120) 00:01:58 00:53:14 (181) 02:36:49 157

166 ROMANOW MARCIN OLSZTYN POLSKA 1977 M35 41 00:29:56 (195) 00:03:24 01:06:45 (68) 00:02:10 00:54:46 (211) 02:37:01 159

167 JUCHNIEWICZ LIDIA LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1981 K30 1 00:30:34 (210) 00:03:45 01:11:35 (142) 00:01:51 00:49:25 (139) 02:37:10 8

169 SUJKA KAROL OLSZTYN POLSKA 1981 M30 37 00:29:55 (194) 00:04:35 01:05:17 (35) 00:02:11 00:56:10 (227) 02:38:08 161

179 ŁACH DAWID OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN POLSKA 1988 M25 34 00:22:48 (30) 00:03:46 01:19:05 (230) 00:02:18 00:51:39 (160) 02:39:36 170

180 RYDECKI KAROL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1960 M50 3 00:36:07 (307) 00:05:27 01:11:25 (139) 00:02:33 00:44:16 (58) 02:39:48 171

181 SUCHOWIECKI WOJCIECH OLSZTYN OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE POLSKA 1978 M35 43 00:32:43 (252) 00:05:18 01:12:10 (154) 00:02:22 00:47:19 (99) 02:39:52 172

183 LITWINIUK KRZYSZTOF OLSZTYN UKS TRS SUSZ POLSKA 1980 M30 41 00:28:18 (139) 00:03:58 02:40:18 174

184 MAZUR PAWEŁOLSZTYN POLSKA 1981 M30 42 00:31:34 (232) 00:04:36 01:09:53 (113) 00:02:36 00:51:42 (162) 02:40:21 175

186 MILDNER HUBERT OLSZTYN POLSKA 1979 M35 44 00:34:28 (284) 00:03:35 01:13:12 (165) 00:01:42 00:47:43 (105) 02:40:40 177

188 PUNPUR MARCIN OSTRÓDA POLSKA 1980 M30 43 00:34:45 (288) 00:03:40 01:10:49 (132) 00:02:09 00:49:20 (137) 02:40:43 179

191 SZAWERDAK GRZEGORZ OLSZTYN POLSKA 1979 M35 45 00:31:04 (217) 00:03:56 01:11:01 (135) 00:03:05 00:52:12 (166) 02:41:18 182

197 PRZELASKOWSKI PIOTR MAŁDYTY HYŻY DOKTOŻY OSTRÓDA POLSKA 1974 M40 28 00:30:05 (199) 00:04:05 01:12:23 (156) 00:02:36 00:52:48 (176) 02:41:57 188

198 STASZEWSKI MARCIN OLSZTYN POLSKA 1979 M35 47 00:29:45 (190) 00:04:09 01:12:01 (149) 00:02:32 00:53:32 (186) 02:41:59 189

200 ONICHIMOWSKI PIOTR STAWIGUDA POLSKA 1979 M35 49 00:29:18 (170) 00:03:52 01:19:23 (234) 00:01:58 00:47:58 (111) 02:42:29 191

203 LEMPEK DANIEL LUBAWA LUBAWA POLSKA 1982 M30 45 00:34:22 (280) 00:03:57 01:10:53 (134) 00:02:43 00:51:06 (153) 02:43:01 194

216 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WÓJTOWO POLSKA 1975 M35 53 00:39:36 (332) 00:06:02 02:44:34 207

220 KORD BOGDAN BARCZEWO POLSKA 1958 M55 2 00:34:25 (282) 00:03:27 01:10:46 (130) 00:02:17 00:54:12 (199) 02:45:07 211

221 ZDROJEWSKI KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1973 M40 34 00:27:54 (129) 00:03:45 02:45:56 212

223 TUCZKO MARCIN GIZYCKO POLSKA 1983 M30 48 00:26:45 (84) 00:03:46 01:11:24 (138) 00:02:33 01:01:51 (266) 02:46:19 213

230 DZIEMIAN KAROL ŁUPSTYCH POLSKA 1973 M40 37 00:29:09 (162) 00:04:30 01:17:27 (212) 00:02:29 00:54:25 (203) 02:48:00 220

234 REZA MAREK OLSZTYN POLSKA 1968 M45 14 00:34:44 (286) 00:03:44 01:14:19 (175) 00:02:24 00:53:47 (192) 02:48:58 224

238 GAPIŃSKI MAREK OLSZTYN POLSKA 1988 M25 45 00:31:24 (227) 00:03:18 02:49:31 228

239 ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1973 M40 38 00:31:53 (239) 02:49:48 229

245 RADZIUKIEWICZ GRZEGORZ KORSZE POLSKA 1977 M35 61 00:36:32 (311) 00:03:51 01:12:47 (160) 00:02:34 00:55:02 (215) 02:50:46 234

255 MOCARSKI JAKUB OLSZTYN ZŁA KOZA POLSKA 1986 M25 47 00:33:36 (271) 00:05:13 01:16:45 (203) 00:02:24 00:54:16 (200) 02:52:14 243

264 KOPCEWICZ TOMASZ STAWIGUDA POLSKA 1984 M30 55 00:40:21 (335) 00:03:15 01:10:52 (133) 00:02:44 00:56:00 (223) 02:53:12 251

268 ŁĄTKOWSKA MIROSŁAWA LUBAWA POLSKA 1978 K35 3 00:34:24 (281) 00:04:27 01:18:42 (224) 00:02:13 00:53:48 (193) 02:53:34 16

274 LEWIŃSKI PAWEŁOSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM POLSKA 1990 M18 17 00:48:29 (343) 00:04:17 01:16:20 (199) 00:01:28 00:44:15 (56) 02:54:49 258

276 KLIMAS MAREK BARCZEWO POLSKA 1960 M50 8 00:40:03 (334) 00:05:16 01:14:41 (183) 00:03:00 00:52:05 (165) 02:55:05 260

282 CIAK DAMIAN OSTRÓDA POLSKA 1985 M25 51 00:34:55 (291) 00:05:47 02:56:30 265

285 BARANOWSKI WALDEMAR SZCZYTNO BAMBOSZ POLSKA 1957 M55 3 00:33:11 (267) 00:04:09 01:20:15 (244) 00:02:42 00:57:02 (235) 02:57:19 268

294 DURSKI PIOTR OLSZTYN POLSKA 1982 M30 63 00:34:41 (285) 00:06:00 01:17:35 (213) 00:03:02 00:57:26 (241) 02:58:44 276

296 SZULC MACIEJ ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1974 M40 48 00:33:13 (268) 00:05:55 01:18:55 (228) 00:03:07 00:57:52 (243) 02:59:02 277

304 STAŃCZUK LECH OLSZTYN M-TEAM OLSZTYN POLSKA 1951 M60+ 3 00:35:16 (295) 00:05:30 01:13:34 (168) 00:04:36 01:02:25 (269) 03:01:21 285

311 SZUBSTARSKI JAROSŁAW OSTRÓDA POLSKA 1976 M35 70 00:31:48 (236) 00:06:03 01:29:02 (279) 00:03:51 00:53:24 (183) 03:04:08 291

315 STEFAŃSKI KRYSTIAN OLSZTYN KB ERGO POLSKA 1984 M30 70 00:36:09 (308) 00:04:46 01:30:08 (285) 00:02:16 00:52:45 (175) 03:06:04 293

317 DOMŻALSKI ŁUKASZ OLSZTYN PROTEA TEAM POLSKA 1988 M25 56 00:39:37 (333) 00:05:00 01:19:02 (229) 00:02:13 01:00:35 (261) 03:06:27 294

320 SONDOWSKI SZYMON OLSZTYN POLSKA 1982 M30 71 00:24:47 (53) 00:04:15 01:29:34 (283) 00:01:54 01:06:48 (284) 03:07:18 297

321 OLSZEWSKI MAREK LIDZBARK WARMIŃSKI AKB LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1969 M45 17 00:44:49 (339) 00:08:15 01:25:14 (268) 00:03:01 00:46:51 (93) 03:08:10 298

327 ŚWIERZEWSKA WERONIKA OSTRÓDA BEZIMIENNI POLSKA 1985 K25 11 00:37:25 (319) 00:04:15 03:10:22 24

328 STRZELECKI DANIEL DYWITY ZDK WARMIA SPORT POLSKA 1976 M35 73 00:41:21 (337) 00:05:15 01:14:56 (186) 00:03:16 01:06:16 (283) 03:11:04 304

330 BRONAKOWSKI ANDRZEJ OLSZTYN WWW.CZASRELAKSU.OLSZTYN.PL POLSKA 1977 M35 74 00:34:51 (290) 00:04:45 01:29:02 (280) 00:02:54 00:59:49 (253) 03:11:21 306

332 KOZŁOWSKI BOGDAN DYWITY POLSKA 1974 M40 54 00:38:54 (328) 00:05:23 01:29:04 (281) 00:03:04 00:56:09 (226) 03:12:34 308

333 MIŚKÓW RYSZARD OLSZTYN POLSKA 1969 M45 19 00:39:19 (329) 00:05:10 01:23:24 (262) 00:05:55 01:00:07 (257) 03:13:55 309

337 WACŁAWSKA-MATYJASIK AGATA IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1982 K30 5 00:34:18 (276) 00:04:51 01:28:49 (278) 00:02:58 01:04:19 (277) 03:15:15 25

342 SOPYŁA KRZYSZTOF PURDA PREJŁOWO POLSKA 1983 M30 76 00:39:26 (331) 00:06:07 01:22:59 (258) 00:03:00 01:07:36 (285) 03:19:08 315

343 GARDECKI PAWEŁOSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM POLSKA 1990 M18 18 00:47:49 (342) 00:04:30 01:18:19 (221) 00:02:23 01:06:09 (282) 03:19:10 316

344 KRUSZYŃSKA ANNA LUBAWA POLSKA 1977 K35 4 00:35:21 (297) 00:05:27 01:26:49 (275) 00:02:5401:13:25 (290) 03:23:56 28

{AdmirorGallery}elemental20{/AdmirorGallery}

{AdmirorGallery}elem19{/AdmirorGallery}

Wyścig sprinterski

Wyścig sprinterski też cieszył się dużym powodzeniem. Nie wymagał aż tak solidnego przygotowania, więc wśród startujących nie zabrakło debiutantów, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z triathlonem. Najszybsi byli: Miłosz Sowiński z Nowej Iwicznej i Justyna Krawczyk z Kalisza. Z zawodników województwa warmińsko-mazurskiego najwyżej sklasyfikowano Michała Jarlińskiego z Iławy na 16 miejscu, który jednocześnie był drugi w M-14. Drugie lokaty w swoich grupach wywalczyli też: Franciszek Brzozowski (Miłomłyn) w M20 i Karolina Goszczycka (WMKS Olsztyn) w K-14. Aurelia Waruszewska z Iławy była trzecia w K-20.

Wyniki: Sprint ( 02, km pływania, 8 km rower, 2 km bieg)

1 SOWIŃSKI MIŁOSZ NOWA IWICZNA TRINERGY TEAM POLSKA 1995 M18 1 00:02:39 (3) 00:01:45 00:12:10 (2) 00:01:03 00:08:26 (4) 00:26:03 1

2 ZDUN KONRAD KALISZ DZIEWIĄTKA OSRIR KALISZ POLSKA 1995 M18 2 00:02:43 (8) 00:01:37 00:11:47 (1) 00:09:39 00:00:33 (1) 00:26:19 2

3 HYDZIK PIOTR WADOWICE YMCA KRAKÓW POLSKA 1995 M18 3 00:02:24 (1) 00:01:45 00:12:27 (3) 00:01:03 00:09:18 (8) 00:26:57 3

4DAMENTKA KAMIL WARSZAWA UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POLSKA 1998 M16 1 00:02:44 (9) 00:01:35 00:12:46 (11) 00:01:14 00:08:45 (5) 00:27:04 4

5 WOJCIESZONEK DAMIAN KOBYLANKA KS IRONMAN CS POLSKA POLSKA 1997 M16 2 00:03:00 (25) 00:01:48 00:12:34 (6) 00:01:10 00:09:14 (7) 00:27:46 5

6 ZABISZAK PIOTR GNIEZNO GTT DIAMENT GNIEZNO POLSKA 1998 M16 3 00:02:44 (10) 00:01:47 00:12:33 (5) 00:01:14 00:09:52 (11) 00:28:10 6

7 JUSZKOWIEC DANIEL WARSZAWA UKS G-8 BIELANY WARSZAWA POLSKA 1998 M16 4 00:03:04 (34) 00:01:52 00:13:05 (20) 00:01:21 00:09:13 (6) 00:28:35 7

8 ŁAWICKI PIOTR LUBIN TS AKWEDUKT KIELCE POLSKA 1995 M18 4 00:02:43 (7) 00:01:54 00:12:46 (10) 00:01:11 00:10:09 (19) 00:28:43 8

9 BERNACIAK WOJCIECH GNIEZNO GTT DIAMENT GNIEZNO POLSKA 1999 M14 1 00:02:48 (12) 00:01:51 00:12:41 (8) 00:01:18 00:10:12 (20) 00:28:50 9

10 4 DURCZAK ARTUR GRYFINO MKS HERMES GRYFINO POLSKA 1998 M16 5 00:03:01 (26) 00:02:01 00:13:01 (17) 00:01:06 00:09:43 (10) 00:28:52 10

…………………………………………………………………………………………………………………………….

16 JARLIŃSKI MICHAŁ IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1999 M14 2 00:03:01 (27) 00:02:16 00:12:51 (12) 00:01:17 00:10:29 (25) 00:29:54 16

22 KUDYK MATEUSZ IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1996 M18 5 00:03:14 (41) 00:02:25 00:13:02 (19) 00:01:23 00:10:28 (24) 00:30:32 21

26 BRZOZOWSKI FRANCISZEK MIŁOMŁYN POLSKA 1992 M20 2 00:03:37 (66) 00:02:25 00:13:37 (33) 00:01:24 00:10:02 (12) 00:31:05 25

28 CICHOWSKI PATRYK IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1998 M16 16 00:03:23 (50) 00:01:57 00:13:28 (28) 00:01:17 00:11:08 (37) 00:31:13 26

38 DZIK SZYMON IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1999 M14 6 00:02:55 (18) 00:02:13 00:13:37 (32) 00:01:28 00:12:08 (64) 00:32:21 32

39 NIEMCZUK KAMIL OLSZTYN WKR FAN POLSKA 1984 M20 5 00:03:52 (77) 00:02:43 00:13:41 (35) 00:01:21 00:10:44 (27) 00:32:21 33

43 ZENTARSKI JAKUB IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1999 M14 8 00:03:18 (47) 00:02:16 00:13:52 (41) 00:01:28 00:11:42 (55) 00:32:36 36

50 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1971 M20 7 00:04:00 (81) 00:02:30 00:14:05 (47) 00:01:33 00:10:57 (34) 00:33:05 38

53 OROWSKI KAROL SIEMIANY POLSKA 1990 M20 8 00:04:21 (90) 00:02:53 00:14:11 (50) 00:01:10 00:10:40 (26) 00:33:15 40

58 KORD ARKADIUSZ BARCZEWO POLSKA 1996 M18 7 00:03:44 (73) 00:02:47 00:13:47 (40) 00:01:31 00:11:58 (61) 00:33:47 44

59 RATUSZYŃSKI MICHAŁ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1996 M18 8 00:03:56 (79) 00:02:53 00:15:17 (70) 00:01:22 00:10:28 (23) 00:33:56 45

60 ŻELAZIŃSKI BARTOSZ IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1998 M16 21 00:03:09 (39) 00:02:21 00:13:55 (42) 00:01:33 00:13:13 (102) 00:34:11 46

62 GOSZCZYCKA KAROLINA OLSZTYN WARMIŃSKO- MAZURSKI KS TRIATHLON POLSKA 1999 K14 2 00:03:06 (36) 00:02:04 00:15:12 (67) 00:01:26 00:12:27 (76) 00:34:15 15

69 DŁUGOSZ KAMIL MRĄGOWO KLUB BIEGACZA MRĄGOWO POLSKA 1986 M20 13 00:04:27 (93) 00:02:52 00:16:28 (96) 00:01:35 00:10:05 (17) 00:35:27 50

71 KARDACZ KONRAD OLSZTYN POLSKA 1989 M20 15 00:03:43 (72) 00:02:58 00:14:48 (59) 00:01:51 00:12:27 (78) 00:35:47 52

72 JABŁOŃSKI KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1976 M20 16 00:04:40 (103) 00:03:22 00:15:28 (73) 00:01:22 00:11:13 (39) 00:36:05 53

73 GĄSIOR KRYSTIAN SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1996 M18 9 00:36:15 54

75 OLSZEWSKI PAWEŁ OLSZTYN POLSKA 1978 M20 17 00:04:52 (110) 00:03:22 00:15:43 (78) 00:01:18 00:11:15 (40) 00:36:30 55

77 KOŁATKA ANNA IŁAWA SSP ORKA IŁAWA POLSKA 1999 K14 6 00:03:23 (52) 00:02:28 00:15:33 (74) 00:01:50 00:13:39 (108) 00:36:53 21

79 MILEWSKI JACEK KIEŹLINY LIBRO CYCLING TEAM POLSKA 1970 M20 20 00:05:29 (124) 00:03:04 00:14:41 (58) 00:02:01 00:12:02 (63) 00:37:17 58

81 KOWALCZYK MARCIN OLSZTYN POLSKA 1983 M20 22 00:04:33 (97) 00:03:09 00:15:07 (65) 00:02:00 00:12:32 (81) 00:37:21 60

82 NIKEL NATALIA SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1997 K16 10 00:03:29 (59) 00:02:44 00:16:52 (102) 00:01:31 00:12:48 (92) 00:37:24 22

83 KOPICZKO SANDRA GIZYCKO POLSKA 1997 K16 11 00:03:28 (57) 00:02:25 00:17:30 (113) 00:01:25 00:12:42 (88) 00:37:30 23

85 KOŁECKI MICHAŁ IŁAWA UKS TRS SUSZ POLSKA 1995 M18 10 00:04:30 (95) 00:03:33 00:14:30 (57) 00:01:43 00:13:37 (107) 00:37:53 61

87 NIEMCZUK WALDEMAR OLSZTYN POLSKA 1962 M20 24 00:04:28 (94) 00:03:53 00:16:09 (88) 00:13:00 00:00:39 (2) 00:38:09 63

89 MODRZYŃSKI KAROL OLSZTYN POLSKA 1985 M20 25 00:04:37 (99) 00:03:03 00:17:06 (105) 00:01:36 00:12:15 (66) 00:38:37 64

90 WOJCIECHOWSKI PIOTR OLSZTYN RDK TRI TEAM POLSKA 1987 M20 26 00:05:30 (125) 00:03:21 00:15:55 (84) 00:01:30 00:12:30 (80) 00:38:46 65

92 WARUSZEWSKA AURELIA IŁAWA SSP ORKA IŁAWA POLSKA 1968 K20 3 00:04:07 (84) 00:03:11 00:15:42 (77) 00:01:36 00:14:14 (114) 00:38:50 26

93 DAVID FAVEEUW OLSZTYN POLSKA 1971 M20 28 00:04:23 (92) 00:03:21 00:17:07 (107) 00:01:28 00:12:38 (84) 00:38:57 67

94 JARLIŃSKI RAFAŁ IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1968 M20 29 00:03:47 (75) 00:04:07 00:15:50 (80) 00:02:03 00:13:12 (101) 00:38:59 68

95 RADECKA KATARZYNA OSTRÓDA POLSKA 1984 K20 4 00:05:35 (129) 00:04:10 00:16:29 (97) 00:01:18 00:11:35 (51) 00:39:07 27

97 503 REISS JAKUB RUDZIENICE SSP ORKA IŁAWA POLSKA 2000 M14 9 00:03:49 (76) 00:02:40 00:17:43 (119) 00:01:31 00:13:43 (111) 00:39:26 70

98 OGONOWSKI GRZEGORZ OLSZTYN POLSKA 1985 M20 31 00:04:43 (106) 00:03:48 00:16:18 (93) 00:01:42 00:12:56 (94) 00:39:27 71

99 WINCZEWSKI TOMASZ ELBLĄG POLSKA 1974 M20 32 00:04:38 (100) 00:04:03 00:16:38 (99) 00:01:53 00:12:27 (77) 00:39:39 72

100 CHMIELEWSKI MARCIN OLSZTYN POLSKA 1978 M20 33 00:04:52 (111) 00:04:09 00:16:44 (101) 00:01:32 00:12:22 (71) 00:39:39 73

102 WORONKO WIKTORIA GIŻYCKO POLSKA 2000 K14 7 00:03:27 (55) 00:02:37 00:19:35 (128) 00:01:33 00:12:38 (83) 00:39:50 28

103 POGORZELSKI DARIUSZ ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1969 M20 35 00:06:00 (135) 00:03:32 00:16:17 (90) 00:01:37 00:12:38 (85) 00:40:04 75

107 KOZŁOWSKA JOANNA OLSZTYN BBL OLSZTYN POLSKA 1982 K20 6 00:05:12 (118) 00:03:48 00:16:13 (89) 00:02:24 00:12:40 (87) 00:40:17 30

108 CHRZANOWSKA ANNA OLSZTYN POLSKA 1983 K20 7 00:04:39 (101) 00:03:38 00:17:41 (117) 00:01:29 00:13:11 (100) 00:40:38 31

111 JASTRZĘBSKI TOMASZ OLSZTYN POLSKA 1986 M20 40 00:05:13 (119) 00:03:17 00:16:18 (92) 00:01:36 00:14:29 (121) 00:40:53 80

112 TYSZKIEWICZ RAFAŁ OLSZTYN POLSKA 1988 M20 41 00:05:25 (123) 00:03:42 00:17:05 (104) 00:01:39 00:13:02 (96) 00:40:53 81

114 BĄCIK PAWEŁ OLSZTYN POLSKA 1982 M20 43 00:05:32 (128) 00:03:41 00:17:17 (109) 00:01:33 00:13:10 (98) 00:41:13 83

117 WOŁODKOWICZ PAWEŁ GUTKOWO POLSKA 1981 M20 44 00:04:52 (112) 00:03:58 00:17:24 (112) 00:01:44 00:13:39 (109) 00:41:37 84

118 KĘDZIERSKI LESZEK OLSZTYN POLSKA 1980 M20 45 00:05:31 (127) 00:03:46 00:17:48 (120) 00:02:12 00:12:59 (95) 00:42:16 85

119 MICHALSKI WOJCIECH DYWITY POLSKA 1981 M20 46 00:04:51 (109) 00:05:23 00:16:37 (98) 00:02:36 00:12:52 (93) 00:42:19 86

121 SZYMAŃSKI KRYSTIAN OLSZTYN POLSKA 1985 M20 47 00:06:38 (140) 00:03:42 00:16:43 (100) 00:02:15 00:13:49 (112) 00:43:07 87

122 TRUSZKOWSKI WOJCIECH OLSZTYN POLSKA 1985 M20 48 00:04:40 (104) 00:04:27 00:17:30 (114) 00:02:00 00:14:33 (122) 00:43:10 88

124 KOLEDZIŃSKI MACIEJ OLSZTYN POLSKA 1988 M20 49 00:04:51 (108) 00:03:46 00:18:44 (126) 00:01:55 00:14:45 (126) 00:44:01 89

125 SZUM MICHAŁ OSTRÓDA POLSKA 1994 M20 50 00:04:22 (91) 00:04:41 00:19:49 (131) 00:01:50 00:13:25 (104) 00:44:07 90

126 STRZAŁKOWSKI ADAM OLSZTYN POLSKA 1970 M20 51 00:44:21 91

127 STANKIEWICZ AGNIESZKA OLSZTYN TRIBITION TEAM POLSKA 1980 K20 12 00:04:55 (114) 00:05:13 00:16:02 (87) 00:03:34 00:14:52 (128) 00:44:36 36

128 LASKOWSKI DOMINIK OSTRÓDA POLSKA 1994 M20 52 00:04:39 (102) 00:03:25 00:20:08 (135) 00:01:53 00:14:40 (124) 00:44:45 92

130 513 POGORZELSKA JULIA ELBLAG POLSKA 1996 K18 6 00:05:08 (116) 00:03:31 00:19:37 (130) 00:01:44 00:15:26 (133) 00:45:26 37

131 GRZYB DANIEL OLSZTYN POLSKA 1982 M20 54 00:05:37 (131) 00:04:57 00:17:36 (116) 00:02:13 00:15:04 (130) 00:45:27 94

134 MAŻUTIS TOMASZ KAJKOWO POLSKA 1989 M20 56 00:06:38 (141) 00:03:35 00:19:29 (127) 00:02:22 00:14:26 (120) 00:46:30 96

136 SAWKO ŁUKASZ OLSZTYN POLSKA 1981 M20 57 00:05:22 (122) 00:04:38 00:17:55 (121) 00:01:57 00:16:53 (138) 00:46:45 97

137 KRUPIŃSKA MAGDALENA IŁAWA POLSKA 1994 K20 15 00:06:37 (139) 00:03:46 00:20:31 (138) 00:01:41 00:14:15 (115) 00:46:50 40

139 KWAŚNIEWSKI JAROSŁAW BARTOSZYCE POLSKA 1969 M20 58 00:04:42 (105) 00:06:04 00:20:05 (134) 00:02:01 00:15:23 (132) 00:48:15 98

140 JARLIŃSKA BOŻENA IŁAWA ORKA IŁAWA POLSKA 1970 K20 17 00:06:07 (137) 00:03:55 00:20:27 (137) 00:02:16 00:15:40 (135) 00:48:25 42

141 SAWKO MARCIN OLSZTYN POLSKA 1986 M20 59 00:05:31 (126) 00:05:41 00:21:25 (140) 00:01:40 00:14:20 (117) 00:48:37 99

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Ełk iława Kętrzyn Lidzbark Warmiński Olsztyn Ostróda Pasłęk Susz triathlon

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x