Garmin Iron Triathlon ELBLĄG 2021 – Szczęśliwa połówka Piotra Różalskiego

Fot. Garmin Iron Triathlon facebook
W niedzielę (18 lipca) odbył się w Elblągu Garmin Iron Triathlon. Impreza udała się znakomicie. Dobra aura ściągnęła wielu uczestników z całego kraju. Gospodarze mieli tez bardzo liczną ekipę i w tym przypadku była zarówno ilość jak i jakość. Program przewidywał starty na trzech dystansach indywidualnie plus sztafety, młodzieży i dzieciom tez przygotowano stosowne konkurencje. Każdy miał coś dla siebie.

W 1/2 Iron piękny sukces odniósł Piotr Różalski (Elbląg), który wyprzedził Filipa Mówińskiego (Gdańsk) i Dariusza Dąbrowskiego (Piaseczno). Wśród pan triumfowała Magda Atraszkiewicz (Gdańsk), druga była Patrycja Meksa (Łódź), a trzecia Justyna Grabowska (Łódź). Piotr Różalski wygrał jednocześnie kategorię M40

W 1/4 Iron najszybszy okazał się Tomasz Brember (Chorzów). Drugi finiszował Tomasz Spaleniak (Dobrzewino), a trzeci Dominik Bogdanowicz (Warszawa). W rywalizacji pań zwyciężyła Alicja Pyszka-Bazan (Tychy) przed Karolina Jahnz (Stargard ) i Anna Peterek (Poznań). Na podium stawali reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego: Pierwsze miejsca zajęli: Maciej Wiśniewski (Ostróda) w M18 (był piąty w open), Kinga Lorek (Elbląg) w K18 (czwarta w open) i Janusz Brzyski (Elbląg) w M70. Druga była Wioletta Żywuszko (Elbląg) w K45, a także Włodzimierz Lizak (Elbląg) w M55.Trzecie lokaty zajęli: Patryk Podpirko (Olsztyn) w M18 i Mariusz Biskupski (Susz) w M45

W 1/8 Iron pierwszy na mecie zameldował się Igor Zalewski (Wrocław), za nim uplasowali się Karol Kozak (Elbląg) i Tomasz Bednarczyk (Gdynia). Rywalizacje pań wygrała Agnieszka Kropiewnicka (Warszawa) przed Martą Maksymiuk (Elbląg) i Martyną Waśniewską Elbląg). W swoich kategoriach zwyciężyli: Łukasz Walentynowicz (Elbląg) w M16, Martyna Waśniewska w K16, Weronika Glaubert (Elbląg) w K20, Tadeusz Sznaza (Elbląg) w M60, Alekasandra Różalska (Elbląg) w K40, Katarzyna Kliczewska (Elbląg) w K50. Drugie miejsca zajęli: Nikodem Kozak (Elbląg) w M16, Marta Maksymiuk w K30, Agata Kwiatkowska (Elbląg) w K16, Magdalena Ziemińska (Elbląg) w K40, Elżbieta Sambor (Elbląg) w K50. Trzecie lokaty wywalczyli: Izabela Wujkowska (Olsztyn) w K20, Maria Mikłosz (Elbląg) w K16.

Sztafetę 1/2 Iron wygrali elblążanie (Przemysław Klimowski, Rafał Światkowski, Arkadiusz Zelon) Gospodarze (Michał Majka, Marcin Florek, Mikołaj Walewski) wygrali też dystans 1/4 Iron

Dystans 1/2 Iron

1 RÓŻALSKI PIOTR ETT Elbląg Triathlon Team 1979 M40 1 04:20:48 1

2 MOWINSKI FILIP Gdańsk 1992 M18 1 04:22:43 2

3 DĄBROWSKI DARIUSZ Piaseczno ILABO Racing Team 1974 M40 2 04:25:18 3

……………………….

11 KACPERSKI WOJCIECH Olsztyn PersonalTriathlon.pl 1981 M40 8 04:47:43 11

27 SARBIEWSKI DARIUSZ Bartąg 1974 M40 19 05:04:51 27

37 POPŁAWSKI PRZEMYSŁAW Elbląg 1989 M30 9 05:19:45 37

40 ŚMIECIŃSKI KRZYSZTOF Olsztyn towarzyszenie ,,Sójka” 1973 M40 26 05:23:17 40

42 ROMANOW MARCIN Tomaszkowo Centrum Rowerowe Olsztyn 1977 M40 28 05:24:05 42

50 KLICZEWSKI PRZEMYSŁAW 1994 M18 5 05:36:16 49

60 LIZAK TOMASZ #330 Everbros 1992 M18 6 05:56:46 55

65 WRZESIŃSKI KAROL TEAM OLSZTYN 1979 M40 33 06:57:55 60

Dystans 1/4 Iron

1 BREMBOR TOMASZ Chorzów Vamos Racing Team 1994 M25 1 01:53:20 1

2 SPALENIAK TOMASZ Dobrzewino Endure Team 1990 M30 1 02:00:14 2

3 BOGDANOWICZ DOMINIK Warszawa Team eAzymut 1995 M25 2 02:01:12 3

…………………………………….

5 WISNIEWSKI MACIEJ Ostróda1999 M18 1 02:03:41 5

11 PODPIRKO PATRYK Olsztyn 1997 M18 3 02:12:09 10

16 NIEBRZYDOWSKI MARCIN Olsztyn 1997 M18 4 02:14:32 14

21BISKUPSKI MARIUSZ UKS TRS SUSZ 1974 M45 3 02:17:27 19

44 LOREK KINGA Elbląg Beko Team 1998 K18 1 02:22:22 4

59 HAJDUCKI JAROSŁAW ETT Elbląg Triathlon Team 1976 M45 7 02:25:07 54

60 LIZAK WŁODZIMIERZ ETT – Elbląg Triathlon Team 1963 M55 2 02:25:29 55

68 ŁUKIEWICZ ŁUKASZ Team Karaś Mega 1980 M40 20 02:26:35 62

78 HARTLINSKI GRZEGORZ Jaroty 1984 M35 11 02:27:42 71

114 KACZMARCZYK BARTŁOMIEJ ETT Elbląg Triathlon Team 1985 M35 19 02:33:48 107

129 HRYNKIEWICZ-SUDNIK ARKADIUSZ Elblag 1979 M40 34 02:35:46 122

130 HARTLINSKI WOJCIECH WorytyNajmowicz Triathlon Team 1984 M35 23 02:35:51 123

131 SOSNOWSKI ADAM Ostróda Najmowicz Triathlon 1985 M35 24 02:35:52 124

143 STRADOMSKI JACEK Olsztyn A & J 1965 M55 4 02:37:30 132

144 ŻYWUSZKO WIOLETTA Elbląg 1976 K45 2 02:37:40 12

152 KLIMOWSKA ANETTA ETT Elbląg Triathlon Team 1979 K40 4 02:39:06 15

163 WEWIÓRSKI PAWEŁ ETT Elbląg Triathlon Team 1978 M40 41 02:41:05 146

198 WALCZAK OLAF MKS Truso Elbląg Triathlon 2003 M18 6 02:48:55 178

206 ALBRECHT PAWEŁ Elbląg 1987 M30 22 02:52:09 186

214 GRELIK MICHAŁ ETT Elbląg Triathlon Team 1981 M40 50 02:54:15 192

225 ZYCH DAWID SPARTANIE DZIECIOM 1974 M45 33 03:00:23 200

235 DZIKIEWICZ KACPER Elbląg 1990 M30 23 03:05:10 207

236 WSZEBOROWSKI DARIUSZ Ełk SBR Team Ełk 1967 M50 15 03:05:16 208

243 BOROWSKI PAWEL Olsztyn RTB House RTB House 1993 M25 22 03:09:47 215

244 TOMASZEWSKI LESZEK Elbląska Grupa Rowerowa STOP 1959 M60 5 03:10:02 216

245 REICH MAREK Olsztyn Najmowicz Triathlon Team 1981 M40 56 03:11:08 217

261 BRZYSKI JANUSZ Elbląg1947 M70 1 03:56:08 228

Dystans 1/8 Iron

1 ZALEWSKI IGOR TRIATHLON CLUB WROCŁAW 1993 M20 1 01:02:07 1

2 KOZAK KAROL Elbląg TriWise 2000 M20 2 01:02:14 2

3 BEDNARCZYK TOMASZ Gdynia Bike U Up 1987 M30 1 01:05:49 3

………………………………

8 GOSZKA JAKUB Sząbruk GOS-DENT 1998 M20 5 01:08:02 8

12 PUCH ROBERT Elbląg 1975 M40 4 01:09:43 12

17 ŚMIESZNY MARCIN Olsztyn 1983 M30 4 01:10:30 17

21 WALENTYNOWICZ ŁUKASZ MKS Truso Elbląg 2005 M16 1 01:11:18 20

23 KOZAK NIKODEM Elbląg 2004 M16 2 01:11:40 22

27 MAKSYMIUK MARTA ETT Elbląg Triathlon Team 1988 K30 2 01:11:58 2

28 MATKIEWICZ PIOTR Elbląg LABOSPORT Team 1986 M30 6 01:12:19 26

31 CICHOWSKI JANUSZ ETT Elbląg Triathlon Team 1985 M30 8 01:12:45 29

32 WAŚNIEWSKA MARTYNA Elbląg 2004 K16 1 01:12:51 3

36 ABRAMCZYK MARCIN Olsztyn Piasecki Concept 1977 M40 11 01:13:32 33

51 SARNOWSKI ZBYSZEK UKS TRS SUSZ/Kriss Coaching 1974 M40 16 01:16:09 47

58 MALTSEV ARTEM Elbląg 2005 M16 4 01:16:46 53

59 ŚLEDZIEWSKI CEZARY Wójtowo AKM Olsztyn 1971 M50 4 0 01:16:50 54

64 KOZLOWSKI LUKASZ Elbląg 1981 M40 21 01:17:38 59

66 GLAUBERT WERONIKA Elbląg Tri Talent Team Gdańsk 2000 K20 1 01:18:07 6

67 OTŁOWSKI GRZEGORZ ETT Elbląg Triathlon Team 1986 M30 18 01:18:07 61

68 SIEMIANOWSKI SŁAWEK UKS TRS SUSZ 1975 M40 23 01:18:08 62

74 HARTLIŃSKI MACIEJ Olsztyn TriHarty / Najmowicz Triathlon 1980 M40 26 01:19:30 67

76 SZNAZA TADEUSZ Elbląg Open Balance Health Triathlon Team 1959 M60 1 01:19:48 68

80 MALTCEV SERGEI Elbląg 1970 M50 6 01:20:19 72

81 WUJKOWSKA IZABELA 3life team 1999 K20 3 01:20:28 9

83 KWIATKOWSKA AGATA MKS Truso Elbląg 2004 K16 2 01:20:42 10

84 RÓŻALSKA ALEKSANDRA ETT Elbląg Triathlon Team 1978 K40 1 01:20:44 11

87 HOŃKO PRZEMYSŁAW Elbląg 1 liga Tri Team 1984 M30 21 01:21:11 76

88 PANIKOWSKI TOMASZ Olsztyńska Szkółka Triathlonu 1983 M30 22 01:21:19 77

89 MARKUSZEWSKI WALDEMAR UKS TRS SUSZ 1974 M40 31 01:21:24 78

90 STOLARCZYK MATEUSZ Elbląg 1990 M30 23 01:21:32 79

91 ZIEMIŃSKA MAGDALENA ETT Elbląg Triathlon Team 1978 K40 2 01:21:40 12

94 MIRZAŁEK PIOTR ETT Elbląg Triathlon Team 1978 M40 33 01:22:10 82

96 LESZCZYŃSKA ALEKSANDRA WMKS Olsztyńska Szkółka Triathlonu 1998 K20 4 01:22:47 14

98 ZYZEK MARIUSZ MKS Truso Elbląg 1966 M50 7 01:23:08 84

100 GŁOWACKI SEBASTIAN Olsztyn Cisowianka Team 1981 M40 35 01:23:42 85

113 GRUSZECKI PIOTR Kurowo Braniewskie MKS Truso Elbląg 2004 M16 5 01:25:38 94

117 KĘPIŃSKI SŁAWOMIR Elbląg 1968 M50 10 01:26:06 98

120 GAPSKI DARIUSZ Braniewo Open Balance Health Triathlon Team 1986 M30 27 01:26:21 101

126 BAL SEBASTIAN ETT Elbląg Triathlon Team 1976 M40 42 01:26:48 105

129 KULESZA MACIEJ Elbląg Open Balance HTT 1970 M50 13 01:27:21 108

134 KÜHN NATALIA Elbląg Open Balance Health Triathlon Team 1988 K30 11 01:31:28 25

138 ŁUKACZYK MAREK Elbląg 1975 M40 45 01:32:08 113

140 MIKŁOSZ MARIA MKS Truso Elbląg 2005 K16 3 01:32:37 26

143 CARRINGTON CED Elblag 1971 M50 15 01:33:10 116

152 DANOWSKI KAMIL Elbląg 1989 M30 32 00:12:59 175 01:35:20 123

156 MADAJEWSKI ŁUKASZ Braniewo Balu Amstaff Team 1993 M20 16 01:36:58 126

157 KLICZEWSKA KATARZYNA ETT Elbląg Triathlon Team 1971 K50 1 01:37:34 31

159 TOŁWIŃSKI BOGUSŁAW MKS Truso Elbląg 1968 M50 16 01:37:50 127

160 TOŁWIŃSKA AGNIESZKA Gronowo OPEN BALANCE 1973 K40 7 01:37:54 32

163 SKIBIŃSKA ANNA ETT Elbląg Triathlon Team 1977 K40 8 01:38:38 34

168 SKIBIŃSKI ROBERT ETT-ELBLĄG TRIATHLON TEAM 1973 M40 54 01:39:46 133

170 KUŚNIERZ DARIUSZ BKM „POLAR” Bartoszyce 1964 M50 17 01:41:15 134

171 JASZCZUK JAROSŁAW Braniewo ORO 1977 M40 55 01:41:43 135

174 PIŚKIEWICZ AGNIESZKA HTT Elbląg 1984 K30 16 01:44:24 39

179 SAMBOR ELŻBIETA Elbląg Open Balance Health Triathlon Team1965 K50 2 01:47:59 43

181 WOJCIECHOWSKI MATEUSZ Elbląg wojciechowski.tech 1986 M30 34 01:48:30 137

182 ZARĘBSKI SŁAWOMIR Elbląg 1959 M60 7 01:50:40 138

184 POGORZELSKI SŁAWOMIR 1970 M50 18 01:53:20 139

185 BAL KATARZYNA ETT Elbląg Triathlon Team 1979 K40 11 01:55:59 46

Sztafety

Dystans 1/2 Iron

1 Elbląg (KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW +ROBERT ŚWIATKOWSKI + ARKADIUSZ ZELON 05:00:13 KA) M0 1 04:38:00

2 Elbląg (KOWALSKI JACEK +MARIUSZ MIKOWSKI + KRZYSZTOF SZEFLER ,) M0 2 05:00:13

Dystans 1/4 Iron

1 Elbląg (MAJKA MICHAŁ +MARCIN FLOREK + MIKOŁAJ WALIŃSKI) M0 1 02:08:00

4 Elblag (GRUCHALSKI RAFAŁ +ANNA DEMBIŃSKA +MARCIN STOLARSKI (PORTEL.PL)) M0 4 02:44:56

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg Olsztyn sport powszechny triathlon

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x