GARMIN IRON TRIATHLON GOŁDAP 2014 – Elblążanie w głównych rolach

W Gołdapi w niedzielę (6 lipca) królował triathlon. Mimo, że równolegle w kraju odbywało się dużo imprez w tej dyscyplinie na GARMIN IRON TRIATHLON GOŁDAP2014 zjawiło się prawie 300 uczestników, którzy walczyli o Mistrzostwo Polski Amatorów na dystansie 1/4 Iron (0,95 km pływanie, 45 km jazda rowerem, 10,5 km bieg). W głównych rolach wystąpili elblążanie, którzy zdobyli kilka medali.

W klasyfikacji Mistrzostw Polski złote medale zdobyli: Robert Karaś (Elbląg) w kat. M25, Michał Majka (Elbląg) w kat. M35 i Beata Karaś (Elbląg( w kat. K50. Srebrne wywalczyli: Krzysztof Kluge (Elbląg) w kat. M30 i Emilia Wołyniec (Gołdap) w kat. K30 oraz brązowy Karol Rydecki (Elbląg) w kat. M50.

Robert Karaś zwyciężył w klasyfikacji open MP Amatorów, trzeci był Krzysztof Kluge, a piąty Michał Majka.

Natomiast wyścig w relacji open wygrał Krzysztof Augustyniak z Polkowic przed Robertem Karasiem i Mikołajem Luftem (Warszawa).

MP amatorów (1/4 Iron)

1 KARAŚ ROBERT ELBLĄG LABOSPORT TEAM POLSKA 1989 M25 1 00:12:32 (1) 00:01:55 01:07:20 (3) 00:00:50 00:41:27 (11) 02:04:03 1

2 DOMIRSKI DANIEL KOBYŁKA LUFT TRI TEAM POLSKA 1984 M30 1 00:15:14 (19) 00:01:57 01:08:12 (5) 00:00:56 00:41:10 (7) 02:07:29 2

3 KLUGE KRZYSZTOF ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1984 M30 2 00:14:39 (9) 00:02:34 01:12:16 (35) 00:00:55 00:40:17 (4) 02:10:41 3

4 DOBRZAŃSKI BARTOSZ RADOM TOMATO RADOM POLSKA 1973 M40 1 00:14:22 (6) 00:02:10 01:08:52 (6) 00:01:11 00:44:27 (34) 02:11:02 4

5 MAJKA MICHAŁ ELBLĄG LABOSPORT TEAM POLSKA 1978 M35 1 00:15:11 (18) 00:01:56 01:09:17 (9) 00:05:38 00:39:20 (2) 02:11:22 5

6 RUCIŃSKI JAKUB SOPOT HOTEL 4 BRZOZY TEAM POLSKA 1975 M35 2 00:16:20 (38) 00:02:13 01:06:42 (1) 00:01:03 00:45:19 (46) 02:11:37 6

7 NAWRACAJ MICHAŁ JAWOR POLSKA 1986 M25 2 00:14:29 (7) 00:02:47 01:12:08 (33) 00:01:02 00:41:16 (9) 02:11:41 7

8 SZEWCZYK MAREK TRZEBNICA 10 WROCŁAWSKI PUŁK DOWODZENIA POLSKA 1984 M30 3 00:15:23 (22) 00:03:00 01:13:36 (49) 00:01:03 00:38:52 (1) 02:11:54 8

9 CZERWIEC ARTUR RUDAWA WATER KNIGHTS TRIATHLON ZABIERZÓW POLSKA 1976 M35 3 00:13:08 (3) 00:02:07 01:12:38 (41) 00:01:04 00:43:00 (21) 02:11:56 9

10 GUŻ ANDRZEJ GDAŃSK HOTEL 4 BRZOZY TEAM POLSKA 1980 M30 4 00:19:17 (135) 00:02:41 01:07:52 (4) 00:01:29 00:41:11 (8) 02:12:30 10

………………………………………………………

28 LANGE GRZEGORZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1978 M35 8 00:17:02 (64) 00:02:20 01:11:11 (27) 00:00:57 00:44:26 (33) 02:15:55 27

38 ŁUCZAK BARTOSZ ŁOMIANKI LABOSPORT TEAM POLSKA 1974 M40 10 00:17:40 (90) 00:02:03 01:12:11 (34) 00:01:12 00:44:09 (29) 02:17:14 37

43 JANECKI ROBERT MRĄGOWO TEAM360 POLSKA 1974 M40 13 00:19:22 (137) 00:02:45 01:09:58 (14) 00:01:18 00:44:53 (39) 02:18:16 42

46 POGORZELSKI WOJCIECH TOLKMICKO TEAM NOWINKA POLSKA 1981 M30 10 00:15:19 (20) 00:02:02 01:13:11 (47) 00:01:14 00:47:27 (74) 02:19:13 45

56 WITKOWSKI GRZEGORZ DYWITY LABOSPORT TEAM POLSKA 1979 M35 14 00:17:06 (67) 00:02:26 01:13:45 (51) 00:01:20 00:47:15 (72) 02:21:52 55

62 OMIELAN WOJCIECH EŁK POLSKA 1994 M18 4 00:17:08 (71) 00:02:58 01:18:16 (107) 00:01:04 00:43:14 (22) 02:22:41 61

63 UTYKAŃSKI MICHAŁ EŁK A-Z BEST POLSKA 1986 M25 9 00:14:41 (10) 00:02:10 01:14:19 (57) 00:01:17 00:50:33 (105) 02:23:00 62

91 TRAMP SŁAWOMIR GOŁDAP SPEDYCJA TRAMP TRANS POLSKA 1973 M40 19 00:18:27 (113) 00:03:02 01:15:35 (72) 00:01:24 00:51:23 (120) 02:29:52 89

95 POGORZELSKI DANIEL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1986 M25 15 00:18:16 (106) 00:02:55 01:21:57 (148) 00:01:26 00:46:02 (57) 02:30:36 93

96 KRUPA JAN WĘGORZEWO POLSKA 1988 M25 16 00:14:59 (15) 00:03:02 01:18:50 (117) 00:01:25 00:52:25 (143) 02:30:41 94

98 PALUCH MAREK GIŻYCKO BBL GIŻYCKO POLSKA 1975 M35 21 00:20:08 (156) 00:03:12 01:17:41 (98) 00:01:51 00:48:08 (79) 02:31:00 96

101 MĄDRY WOJCIECH OLSZTYN DIESEL TEAM POLSKA 1980 M30 19 00:18:24 (111) 00:03:28 01:18:01 (103) 00:01:32 00:50:12 (103) 02:31:37 99

104 MILDNER HUBERT OLSZTYN WARMIA MAZURY TRIATHLON POLSKA 1979 M35 24 00:18:13 (104) 00:03:40 01:20:43 (133) 00:01:25 00:48:16 (82) 02:32:16 102

105 RYDECKI KAROL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1960 M50 3 00:22:35 (206) 00:04:25 01:17:26 (94) 00:01:45 00:46:35 (65) 02:32:45 103

106 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN RUTOR/LUDORA.EU TEAM POLSKA 1979 M35 25 00:17:25 (79) 00:03:59 01:17:19 (92) 00:01:50 00:52:36 (145) 02:33:09

119 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1971 M40 23 00:17:21 (77) 00:03:02 01:21:03 (140) 00:01:30 00:53:53 (155) 02:36:48 117

122 ŚWIĘTOŃ KRZYSZTOF GOŁDAP AT TEAM POLSKA 1976 M35 29 00:22:31 (205) 00:02:43 01:18:50 (116) 00:01:25 00:51:39 (126) 02:37:08 120

127 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW OLSZTYN SŁOŃCATEAM POLSKA 1974 M40 25 00:22:41 (209) 00:03:35 01:19:07 (119) 00:01:33 00:50:52 (113) 02:37:48 123

145 STASZEWSKI MARCIN OLSZTYN POLSKA 1979 M35 31 00:19:33 (144) 00:02:59 01:19:14 (122) 00:01:59 00:57:45 (199) 02:41:29 139

159 KĄDZIELA RAFAŁ LIDZBARK WARMIŃSKI AKB LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1975 M35 34 00:21:29 (190) 00:04:28 01:23:15 (162) 00:01:49 00:52:17 (141) 02:43:17 152

169 BISZKO JAKUB WĘGORZEWOPOLSKA 1987 M25 25 00:17:11 (73) 00:04:12 01:20:34 (131) 00:02:56 00:59:26 (211) 02:44:18 162

178 KORABIEWSKI MIKOŁAJ EŁK POLSKA 1994 M18 10 00:21:50 (191) 00:04:06 01:28:53 (210) 00:00:59 00:50:33 (106) 02:46:21 170

181 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1983 K30 2 00:22:52 (213) 00:02:58 01:29:01 (212) 00:01:01 00:50:43 (110) 02:46:35 9

201 PIĄTKOWSKI PIOTR OLSZTYN POLSKA 1981 M30 32 00:19:03 (127) 00:04:46 01:28:59 (211) 00:01:54 00:56:56 (190) 02:51:38 188

207 MIEZIANKO KRZYSZTOF EŁK POLSKA 1980 M30 33 00:19:25 (139) 00:05:27 01:28:36 (207) 00:01:45 00:57:47 (200) 02:53:00 192

220 WSZEBOROWSKI DARIUSZ EŁK POLSKA 1967 M45 19 00:23:01 (218) 00:04:54 01:30:49 (220) 00:02:04 00:57:36 (198) 02:58:24 204

226 KARAŚ BEATA ELBLĄG VICTORY MASTERS ELBLĄG POLSKA 1962 K50 1 00:17:47 (95) 00:03:46 01:29:05 (213) 00:01:35 01:12:10 (252) 03:04:23 17

227 BARANOWSKI WALDEMAR SZCZYTNO BAMBOSZ POLSKA 1957 M55 8 00:22:28 (204) 00:04:08 01:33:05 (231) 00:02:26 01:02:21 (229) 03:04:29 210

247 GAZDA KRZYSZTOF EŁK POLSKA 1990 M18 12 00:18:33 (116) 00:04:47 01:34:00 (234) 00:01:51 01:16:31 (255) 03:15:43 221

253 OSTASZEWSKI KRZYSZTOF GOŁDAP STRAŻ GRANICZNA GOŁDAP POLSKA 1967 M45 22 00:26:31 (248) 00:05:08 01:52:28 (257) 00:02:12 00:51:43 (127) 03:18:02 224

Klasyfikacja open

1 AUGUSTYNIAK KRZYSZTOF POLKOWICE LABOSPORT TEAM POLSKA 1981 M30 1 00:12:57 (3) 00:01:47 01:07:03 (3) 00:00:55 00:39:31 (3) 02:02:13 1

2 KARAŚ ROBERT ELBLĄG LABOSPORT TEAM POLSKA 1989 M25 1 00:12:32 (1) 00:01:55 01:07:20 (5) 00:00:50 00:41:27 (13) 02:04:03 2

3 LUFT MIKOŁAJ WARSZAWA ADGARFIT PRO TEAM POLSKA 1985 M25 2 00:12:36 (2) 00:01:41 01:06:16 (1) 00:00:58 00:42:44 (23) 02:04:15 3

4 DOMIRSKI DANIEL KOBYŁKA LUFT TRI TEAM POLSKA 1984 M30 2 00:15:14 (23) 00:01:57 01:08:12 (7) 00:00:56 00:41:10 (9) 02:07:29 4

5 KLUGE KRZYSZTOF ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1984 M30 3 00:14:39 (12) 00:02:34 01:12:16 (37) 00:00:55 00:40:17 (5) 02:10:41 5

6 SZCZERBIŃSKA MAŁGORZATA MALBORK MKS TRIATHLON MALBORK POLSKA 1991 K18 1 00:13:03 (4) 00:01:51 01:14:27 (65) 00:00:53 00:40:41 (6) 02:10:55 1

7 DOBRZAŃSKI BARTOSZ RADOM TOMATO RADOM POLSKA 1973 M40 1 00:14:22 (9) 00:02:10 01:08:52 (8) 00:01:11 00:44:27 (39) 02:11:02 6

8 MAJKA MICHAŁ ELBLĄG LABOSPORT TEAM POLSKA 1978 M35 1 00:15:11 (22) 00:01:56 01:09:17 (11) 00:05:38 00:39:20 (2) 02:11:22 7

9 RUCIŃSKI JAKUB SOPOT HOTEL 4 BRZOZY TEAM POLSKA 1975 M35 2 00:16:20 (44) 00:02:13 01:06:42 (2) 00:01:03 00:45:19 (52) 02:11:37 8

10 NAWRACAJ MICHAŁ JAWOR POLSKA 1986 M25 3 00:14:29 (10) 00:02:47 01:12:08 (35) 00:01:02 00:41:16 (11) 02:11:41 9

…………………………………………………………….

33 LANGE GRZEGORZ GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1978 M35 9 00:17:02 (70) 00:02:20 01:11:11 (29) 00:00:57 00:44:26 (38) 02:15:55 30

44 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1990 M18 3 00:18:18 (116) 00:02:40 01:14:11 (60) 00:01:00 00:41:30 (16) 02:17:38 41

48 JANECKI ROBERT MRĄGOWO TEAM360 POLSKA 1974 M40 13 00:19:22 (148) 00:02:45 01:09:58 (16) 00:01:18 00:44:53 (44) 02:18:16 45

51 POGORZELSKI WOJCIECH TOLKMICKO TEAM NOWINKA POLSKA 1981 M30 11 00:15:19 (24) 00:02:02 01:13:11 (52) 00:01:14 00:47:27 (82) 02:19:13 48

61 WITKOWSKI GRZEGORZ DYWITY LABOSPORT TEAM POLSKA 1979 M35 15 00:17:06 (73) 00:02:26 01:13:45 (57) 00:01:20 00:47:15 (80) 02:21:52 58

67 OMIELAN WOJCIECH EŁK POLSKA 1994 M18 4 00:17:08 (77) 00:02:58 01:18:16 (117) 00:01:04 00:43:14 (26) 02:22:41 64

69 UTYKAŃSKI MICHAŁ EŁK A-Z BEST POLSKA 1986 M25 10 00:14:41 (13) 00:02:10 01:14:19 (63) 00:01:17 00:50:33 (114) 02:23:00 66

99 TRAMP SŁAWOMIR GOŁDAP SPEDYCJA TRAMP TRANS POLSKA 1973 M40 20 00:18:27 (121) 00:03:02 01:15:35 (79) 00:01:24 00:51:23 (129) 02:29:52 95

104 POGORZELSKI DANIEL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1986 M25 17 00:18:16 (113) 00:02:55 01:21:57 (159) 00:01:26 00:46:02 (65) 02:30:36 100

105 KRUPA JAN WĘGORZEWO POLSKA 1988 M25 18 00:14:59 (19) 00:03:02 01:18:50 (127) 00:01:25 00:52:25 (153) 02:30:41 101

107 335 PALUCH MAREK GIŻYCKO BBL GIŻYCKO POLSKA 1975 M35 23 00:20:08 (167) 00:03:12 01:17:41 (107) 00:01:51 00:48:08 (87) 02:31:00 103

110 MĄDRY WOJCIECH OLSZTYN DIESEL TEAM POLSKA 1980 M30 20 00:18:24 (119) 00:03:28 01:18:01 (113) 00:01:32 00:50:12 (112) 02:31:37 106

113 MILDNER HUBERT OLSZTYN WARMIA MAZURY TRIATHLON POLSKA 1979 M35 26 00:18:13 (111) 00:03:40 01:20:43 (143) 00:01:25 00:48:16 (90) 02:32:16 109

115 RYDECKI KAROL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1960 M50 3 00:22:35 (224) 00:04:25 01:17:26 (103) 00:01:45 00:46:35 (73) 02:32:45 111

116 RUTKOWSKI PAWEŁ OLSZTYN RUTOR/LUDORA.EU TEAM POLSKA 1979 M35 27 00:17:25 (85) 00:03:59 01:17:19 (101) 00:01:50 00:52:36 (155) 02:33:09 112

125 374 CYBULSKI KAMIL GOŁDAP OSIR GOŁDAP POLSKA 1984 M30 22 00:23:24 (248) 00:03:25 01:17:01 (97) 00:01:04 00:50:43 (121) 02:35:37 121

126 156 KOLASA LUKASZ GDYNIA AT TEAM POLSKA 1984 M30 23 00:21:12 (203) 00:03:12 01:19:28 (134) 00:02:01 00:49:56 (106) 02:35:50 122

129 142 SOSNOWSKI WOJCIECH OLECKO ZNICZ OLECKO POLSKA 1974 M40 25 00:18:38 (129) 00:03:38 01:23:31 (177) 00:01:38 00:48:56 (98) 02:36:21 125

130 JEDNASZEWSKI ANDRZEJ OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN POLSKA 1971 M40 26 00:17:21 (83) 00:03:02 01:21:03 (150) 00:01:30 00:53:53 (168) 02:36:48 126

133 ŚWIĘTOŃ KRZYSZTOF GOŁDAP AT TEAM POLSKA 1976 M35 31 00:22:31 (223) 00:02:43 01:18:50 (126) 00:01:25 00:51:39 (135) 02:37:08 129

138 STYPUŁKOWSKI RADOSŁAW OLSZTYN SŁOŃCATEAM POLSKA 1974 M40 28 00:22:41 (227) 00:03:35 01:19:07 (129) 00:01:33 00:50:52 (122) 02:37:48 132

141 SUJKA KAROL OLSZTYN POLSKA 1981 M30 25 00:18:34 (125) 00:03:37 01:13:13 (53) 00:01:42 01:00:54 (234) 02:38:00 135

142 ŁUCZAK BARTEK SANDOMIERZ AT TEAM POLSKA 1993 M18 8 00:17:39 (94) 00:02:21 01:23:47 (182) 00:01:08 00:53:14 (164) 02:38:08 136

157 STASZEWSKI MARCIN OLSZTYN POLSKA 1979 M35 33 00:19:33 (155) 00:02:59 01:19:14 (132) 00:01:59 00:57:45 (212) 02:41:29 149

171 KĄDZIELA RAFAŁ LIDZBARK WARMIŃSKI AKB LIDZBARK WARMIŃSKI POLSKA 1975 M35 36 00:21:29 (206) 00:04:28 01:23:15 (174) 00:01:49 00:52:17 (150) 02:43:17 162

181 BISZKO JAKUB WĘGORZEWO POLSKA 1987 M25 27 00:17:11 (79) 00:04:12 01:20:34 (141) 00:02:56 00:59:26 (224) 02:44:18 172

190 SIDWA TOMASZ JONKOWO POLSKA 1976 M35 41 00:20:21 (177) 00:03:18 01:24:11 (188) 00:01:30 00:57:01 (205) 02:46:21 180

191 KORABIEWSKI MIKOŁAJ EŁK POLSKA 1994 M18 10 00:21:50 (207) 00:04:06 01:28:53 (225) 00:00:59 00:50:33 (115) 02:46:21 181

194 WOŁYNIEC EMILIA GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1983 K30 2 00:22:52 (232) 00:02:58 01:29:01 (227) 00:01:01 00:50:43 (119) 02:46:35 11

214 PIĄTKOWSKI PIOTR OLSZTYN POLSKA 1981 M30 35 00:19:03 (138) 00:04:46 01:28:59 (226) 00:01:54 00:56:56 (203) 02:51:38 199

220 MIEZIANKO KRZYSZTOF EŁK POLSKA 1980 M30 36 00:19:25 (150) 00:05:27 01:28:36 (222) 00:01:45 00:57:47 (213) 02:53:00 203

234 WSZEBOROWSKI DARIUSZ EŁK POLSKA 1967 M45 19 00:23:01 (237) 00:04:54 01:30:49 (237) 00:02:04 00:57:36 (211) 02:58:24 216

243 KARAŚ BEATA ELBLĄG VICTORY MASTERS ELBLĄG POLSKA 1962 K50 1 00:17:47 (101) 00:03:46 01:29:05 (228) 00:01:35 01:12:10 (275) 03:04:23 19

244 BARANOWSKI WALDEMAR SZCZYTNO BAMBOSZ POLSKA 1957 M55 8 00:22:28 (222) 00:04:08 01:33:05 (249) 00:02:26 01:02:21 (244) 03:04:29 225

258 TRAMP MAŁGORZATA GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1984 K30 7 00:25:35 (270) 00:04:11 01:44:21 (280) 00:01:23 00:56:10 (198) 03:11:41 26

265 GAZDA KRZYSZTOF EŁK POLSKA 1990 M18 12 00:18:33 (124) 00:04:47 01:34:00 (252) 00:01:51 01:16:31 (283) 03:15:43 237

271 OSTASZEWSKI KRZYSZTOF GOŁDAP STRAŻ GRANICZNA GOŁDAP POLSKA 1967 M45 22 00:26:31 (274) 00:05:08 01:52:28 (286) 00:02:12 00:51:43 (136) 03:18:02 240

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Ełk giżycko Goldap Lidzbark Warmiński Olsztyn triathlon Węgorzewo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x