Garmin Iron Triathlon Malbork 2013 – Niesamowity widok, emocje też…

Prawie pół tysiąca uczestników zgromadził na starcie Garmin Iron Triatlon Malbork 2013. Teraz już nie ulega wątpliwości, ze ta dyscyplina jest hitem letniego sezonu. Widok był niesamowity, walka na trasie też. A ważnymi postaciami stali się reprezentanci Warmii i Mazur, którzy gremialnie ruszyli na Malbork. Marcin Konieczny (Olsztyn) w dziesiątce i pierwszy w kategorii M-40, Mariusz Biskupski z Susza 16 i drugi w bardzo mocnej grupie M-35, Sebastian Najmowicz (Olsztyn) w czołowej dwudziestce. Ale najbardziej cieszy tak liczy udział i fakt, że wszyscy dobiegli do mety.

 

Wyniki open

Dystans: 0,95 km pływanie+45 km rower+10,55 km bieg

1 LUFT MIKOŁAJ WARSZAWA LUFT TRI TEAM POLSKA 1985 M25 1 00:13:01 00:01:42 01:05:24 00:00:43 00:38:53 01:59:43 1

2 AUGUSTYNIAK KRZYSZTOF POLKOWICE MKS PŁETVAL POLKOWICE – TRIATHLON POLSKA 1981 M30 1 00:13:24 00:01:43 01:06:24 00:00:44 00:38:03 02:00:18 2

3 ŁAWICKI MARCIN LUBIN TS AKWEDUKT KIELCE POLSKA 1986 M25 2 00:12:36 00:01:39 01:05:54 00:00:42 00:39:42 02:00:33 3

4 GŁOGOWSKI ADAM GDYNIA AZS-AWF KATOWICE POLSKA 1993 M18 1 00:12:10 00:01:37 01:09:44 00:00:41 00:37:16 02:01:28 4

5 SIEJAKOWSKI MICHAŁ KWIDZYN KTS IRONMAN POLSKA 1979 M30 2 00:14:07 00:01:53 01:08:02 00:00:39 00:37:25 02:02:06 5

6 KUBIAK MACIEJ RUMIA UKS TRI-SAUCONY RUMIA POLSKA 1988 M25 3 00:14:17 00:01:45 01:09:33 00:00:44 00:36:35 02:02:54 6

7 KONIECZNY MARCIN OLSZTYN IM2010/BIKE ACADEMY TEAM/HOS POLSKA 1972 M40 1 00:15:53 00:01:57 01:07:21 00:00:44 00:37:29 02:03:24 7

8 GIECEWICZ NORBERT SZCZECIN IRONMAN C/S POLSKA POLSKA 1990 M18 2 00:12:48 00:02:01 01:07:26 00:00:52 00:40:51 02:03:58 8

9 SPALENIAK TOMASZ DOBRZEWINO UKS TRI-SAUCONY RUMIA POLSKA 1990 M18 3 00:15:06 00:01:49 01:08:43 00:00:44 00:37:52 02:04:14 9

10 STĘPNIAK KACPER NIEMCZ UKS TRI-SAUCONY RUMIA POLSKA 1994 M18 4 00:12:12 00:01:42 01:09:36 00:00:48 00:40:36 02:04:54 10

……………………………………………………………………………………………

16 BISKUPSKI MARIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M35 2 00:14:06 00:02:09 01:09:43 00:00:59 00:44:20 02:11:17 16

17 NAJMOWICZ SEBASTIAN OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKI KS TRIATHLON POLSKA 1991 M18 5 00:12:33 00:02:04 01:16:39 00:00:48 00:40:31 02:12:35 17

23 TOMASZEWICZ DAMIAN ELBLĄG ENDUROMAN T.TEAM / AWFIS GDAŃSK POLSKA 1993 M18 7 00:15:25 00:02:12 01:11:36 00:00:51 00:43:59 02:14:03 23

27 NAJMOWICZ PAWEŁ OLSZTYN WARMIŃSKO- MAZURSKI KS TRIATHLON POLSKA 1993 M18 9 00:14:00 00:02:15 01:15:05 00:00:52 00:42:18 02:14:30 27

31 196 KLUGE KRZYSZTOF ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1984 M25 8 00:16:48 00:03:02 01:14:04 00:00:58 00:40:43 02:15:35 31

32 SAWICKI PATRYK ELBLĄG POLSKA 1989 M18 10 00:15:23 00:01:54 01:14:34 00:00:46 00:43:30 02:16:07 32

35 MAJKA MICHAŁ ELBLĄG POLSKA 1978 M35 6 00:19:38 00:02:40 01:10:32 00:00:56 00:42:37 02:16:23 35

40 KOSMALA MACIEJ ELBLĄG TRUSO ELBLĄG POLSKA 1994 M18 11 00:13:19 00:01:58 01:16:27 00:00:51 00:44:44 02:17:19 40

47 TOMCZYK STEFAN SUSZ TRS SUSZ POLSKA 1973 M40 4 00:16:00 00:02:46 01:11:59 00:00:59 00:47:09 02:18:53 46

50 GŁUCHOWSKI JĘDRZEJ ELBLĄG TRUSO ELBLĄG POLSKA 1995 M18 12 00:13:52 00:02:07 01:17:05 00:00:57 00:45:12 02:19:13 49

56 KARCZEWSKI MAKSYMILIAN SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1995 M18 13 00:16:20 00:02:48 01:16:20 00:01:32 00:43:45 02:20:45 55

67 FURMAN KORNEL SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1993 M18 15 00:15:56 00:02:25 01:13:43 00:00:54 00:49:49 02:22:47 66

69 ŁACH DAWID OLSZTYN AZS UWM OLSZTYN, WARMIŃSKO-MAZURSKI POLSK KALUB SPORT1O9W88Y M25 15 00:14:03 00:02:42 01:13:04 00:01:17 00:52:10 02:23:16 68

71 KUBICKI DARIUSZ WÓJTOWO LUFT TRI TEAM POLSKA 1976 M35 15 00:18:19 00:02:15 01:14:47 00:01:03 00:46:59 02:23:23 70

78 KĘPIŃSKI KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1976 M35 17 00:20:37 00:02:40 01:14:23 00:00:54 00:46:29 02:25:03 76

88 PLUTA GNIEWOMIR SUSZ UKS-TRS SUSZ POLSKA 1981 M30 12 00:16:32 00:02:55 01:13:27 00:01:25 00:51:51 02:26:10 86

89 TOMASZEWICZ MARCIN ELBLĄG ENDUROMAN T.TEAM POLSKA 1990 M18 17 00:21:14 00:03:13 01:16:08 00:00:55 00:45:04 02:26:34 87

97 WILIŃSKI TOMASZ OLSZTYN XTRI MULTISPORT POLSKA 1975 M35 23 00:19:44 00:03:02 01:13:58 00:01:22 00:49:59 02:28:05 95

102 SOBUCKI JACEK SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M35 25 00:17:29 00:02:37 01:15:17 00:01:06 00:52:08 02:28:37 100

103 DARMETKO TOMASZ ELBLĄG MKS TRUSO TRIATHLON ELBLĄG POLSKA 1994 M18 18 00:15:52 00:02:19 01:19:11 00:00:46 00:50:31 02:28:39 101

104 KARCZEWSKI JAN SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1988 M25 20 00:17:01 00:02:23 01:17:32 00:01:07 00:50:38 02:28:41 102

105 ELIMINOWSKI WOJCIECH ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1962 M50 4 00:21:01 00:04:10 01:15:59 00:01:11 00:46:22 02:28:43 103

119 LIBER PAWEŁ ELBLĄG ENDURO MAN ELBLĄG POLSKA 1972 M40 18 00:20:27 00:04:02 01:14:55 00:01:56 00:48:28 02:29:48 115

123 LANGOWSKI PIOTR SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M35 32 00:17:58 00:02:52 01:16:40 00:01:15 00:51:31 02:30:16 119

126 WITKOWSKI GRZEGORZ DYWITY POLSKA 1979 M30 19 00:18:25 00:02:39 01:16:49 00:01:16 00:51:24 02:30:33 122

127 PANEK WOJCIECH SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M35 34 00:19:11 00:03:22 01:15:10 00:01:24 00:51:30 02:30:37 123

130 ANTONIAK KRZYSZTOF OLSZTYN POLSKA 1976 M35 35 00:17:03 00:03:07 01:13:44 00:01:07 00:56:06 02:31:07 126

133 LANGE GRZEGORZ GOŁDAP POLSKA 1978 M35 38 00:25:06 00:03:38 01:14:38 00:00:59 00:47:19 02:31:40 129

137 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS-TRS SUSZ POLSKA 1977 M35 40 00:20:49 00:03:03 01:17:12 00:01:32 00:49:37 02:32:13 133

139 ZDROJEWSKI KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1973 M40 20 00:18:18 00:03:15 01:16:18 00:00:57 00:53:44 02:32:32 135

144 AUGUSTYNIAK MARIUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1974 M35 44 00:23:14 00:03:27 01:16:20 00:01:29 00:48:33 02:33:03 140

146 UTYKAŃSKI MICHAŁ EŁK A-Z BEST POLSKA 1986 M25 23 00:15:33 00:03:31 01:17:44 00:01:25 00:55:17 02:33:30 142

149 SOBOLEWSKI MARCIN ZALEWO UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M35 45 00:20:40 00:03:45 01:14:56 00:01:14 00:53:15 02:33:50 145

162 SZAŁKOWSKI TOMASZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1973 M40 22 00:19:14 00:03:07 01:13:04 00:01:50 00:58:02 02:35:17 158

172 WIŚNIEWSKI ARTUR LIDZBARK POLSKA 1985 M25 25 00:21:59 00:05:01 01:26:32 00:01:17 00:41:37 02:36:26 168

177 TADLA PAWEŁ OSTRÓDA POLSKA 1982 M30 31 00:20:19 00:03:06 01:17:35 00:01:43 00:54:18 02:37:01 173

178 POGORZELSKI DANIEL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1986 M25 27 00:19:41 00:02:52 01:25:24 00:01:04 00:48:03 02:37:04 174

182 RYDECKI KAROL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1960 M50 9 00:25:01 00:03:54 01:19:10 00:01:39 00:47:42 02:37:26 178

183 BURZA RADOSŁAW IŁAWA POLSKA 1975 M35 53 00:18:32 00:02:57 01:22:43 00:01:50 00:51:26 02:37:28 179

187 ROKICKI LESZEK ELBLĄG ENDURO MAN ELBLĄG POLSKA 1973 M40 26 00:25:44 00:03:53 01:18:38 00:01:20 00:48:33 02:38:08 183

190 WALENCIK GRZEGORZ ELBLĄG POLSKA 1982 M30 35 00:18:42 00:04:37 01:20:31 00:01:31 00:53:11 02:38:32 186

206 KORD BOGDAN BARCZEWO POLSKA 1958 M55 3 00:22:23 00:03:27 01:18:04 00:01:35 00:54:22 02:39:51 202

223 DĄGOWSKI PATRYK IŁAWA SSP „ORKA” IŁAWA POLSKA 1989 M18 23 00:19:54 00:03:15 01:22:55 00:01:07 00:54:48 02:41:59 219

234 TREMBICKI MAREK OLSZTYN POLSKA 1978 M35 65 00:20:33 00:04:35 01:22:24 00:01:46 00:54:10 02:43:28 229

253 REZA MAREK OLSZTYN POLSKA 1968 M45 10 00:22:07 00:03:32 01:21:09 00:01:57 00:56:12 02:44:57 246

263 ORZECHOWSKI ŁUKASZ EŁK POLSKA 1987 M25 36 00:17:14 00:03:27 01:26:57 00:01:06 00:57:03 02:45:47 256

266 GŁUCHOWSKI PRZEMYSŁAW ELBLĄG POLSKA 1967 M45 11 00:22:37 00:04:03 01:25:18 00:00:54 00:53:16 02:46:08 259

275 ONICHIMOWSKI PIOTR STAWIGUDA POLSKA 1979 M30 60 00:19:55 00:03:17 01:31:32 00:01:23 00:51:05 02:47:12 268

299 SZYSZKA LESZEK ELBLĄG POLSKA 1973 M40 53 00:20:50 00:03:52 01:28:39 00:01:39 00:55:18 02:50:18 291

303 KACA KRZYSZTOF SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1977 M35 81 00:19:23 00:04:05 01:20:43 00:01:21 01:05:22 02:50:54 295

316 UTYKAŃSKI HUBERT EŁK A-Z BEST POLSKA 1982 M30 71 00:18:39 00:04:18 01:25:38 00:01:28 01:03:19 02:53:22 308

317 SZAŁKOWSKI AMADEUSZ SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1993 M18 26 00:17:39 00:02:56 01:16:41 00:01:26 01:14:42 02:53:24 309

327 WOJCIECHOWSKI ROBERT ELBLĄG ENDURO MAN POLSKA 1972 M40 60 00:19:50 00:06:21 01:28:52 00:01:40 00:57:32 02:54:15 318

334 JAGIEŁKA PATRYK SUSZ UKS TRS SUSZ POLSKA 1980 M30 75 00:19:24 00:03:57 01:27:45 00:01:45 01:02:11 02:55:02 325

338 ŚWIĘTOŃ KRZYSZTOF GOŁDAP ŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAP POLSKA 1976 M35 89 00:27:21 00:04:29 01:29:30 00:01:53 00:52:24 02:55:37 328

342 TUCZKO MARCIN GIŻYCKO POLSKA 1983 M30 76 00:18:02 00:03:21 01:19:37 00:02:00 01:13:43 02:56:43 332

396 ŚWIERZEWSKA WERONIKA OSTRÓDA BEZIMIENNI POLSKA 1985 K25 5 00:26:19 00:04:01 01:28:15 00:01:49 01:07:32 03:07:56 14

436 SZUBSTARSKI JAROSŁAW OSTRÓDA OSTRÓDZKA GRUPA BIEGOWA POLSKA 1976 M35 112 00:25:50 00:06:16 01:50:50 00:00:52 01:02:30 03:26:18 417

445 RADZISZEWSKI KAMIL ELBLĄG ENDUROMAN ELBLĄG POLSKA 1986 M25 59 00:39:28 00:03:18 01:31:31 00:01:33 01:17:17 03:33:07 425

463 URBAN BARTŁOMIEJ GOŁDAP GOŁDAP POLSKA 1979 M30 97 00:35:51 00:05:44 01:44:36 00:03:16 01:30:23 03:59:50 439

Triathlon w Siarakowie – 800 startujących!

Jedni w Malborku, inni w Sierakowie. Tam frekwencja była tez znakomita (ma dwóch dystansach 800 startujących), ale udział zawodników z Warmii i Mazur symboliczny, ale z efektami Morążanin Stanisław Gierasimczyk w kategorii M-50 był drugi na krótkim dystansie, natomiast na długim w tej samej grupie wiekowej Grzegorz Wacławski z Iławy zajął 6 miejsce.

Dystans długi: 1900m-90km-21,1km 

1 GAGOLA TOMASZ DUBLIN POLSKA 1981 M30 1 00:25:53 00:02:58 02:08:27 00:00:32 01:27:27 04:05:17

2 OLEJNICZAK MARIUSZ OSTROW WKP NAAS TRIATHLON CLUB POLSKA 1982 M30 2 00:29:06 00:03:01 02:17:23 00:00:47 01:26:26 04:16:43

3 PRZYMUSIŃSKI FILIP POZNAŃ AZS UAM TRIATHLON SŁUBICE POLSKA 1983 M30 3 00:25:06 00:03:21 02:18:47 00:00:41 01:29:29 04:17:24

4 MAYNARD JAN BERLIN PR OR ER GERMANY 1978 M30 4 00:28:40 00:03:08 02:19:37 00:00:47 01:29:03 04:21:15

5 OSUCH JAKUB JAROCIN POLSKA 1988 M18 1 00:34:02 00:03:29 02:16:32 00:01:01 01:28:59 04:24:03

6 LISIEŃSKI MICHAŁ SIEMIANOWICE WWW.M-LISIENSKI.ALL.PL POLSKA 1987 M18 2 00:25:49 00:03:11 02:25:53 00:00:48 01:30:27 04:26:08

…………………………………………..

142 WACŁAWSKI KRZYSZTOF IŁAWA SSP ORKA IŁAWA POLSKA 1965 M40 31 00:34:00 00:04:56 02:41:41 00:01:59 02:08:08 05:30:44

151 WACŁAWSKI GRZEGORZ IŁAWA ORCA IŁAWA POLSKA 1958 M50 6 00:39:14 00:06:03 02:45:53 00:01:56 02:00:05 05:33:11

218 WASILEWSKI PAWEŁ OLSZTYN WSOWL WROCŁAW POLSKA 1972 M40 47 00:45:41 00:06:39 02:47:12 00:02:27 02:10:11 05:52:10

Dystans krótki 950m-45km-10,55km

1 KACZMAREK JAKUB POZNAŃ TRIATHLONISTA.COM POLSKA 1988 M18 1 00:14:45 00:03:22 01:08:54 00:00:47 00:39:24 02:07:12

2 KALASZCZYŃSKI ŁUKASZ PŁOCK PTT DELTA PŁOCK POLSKA 1984 M18 2 00:14:03 00:03:23 01:11:09 00:00:55 00:38:39 02:08:09

3 KOWALSKI DARIUSZ GNIEZNO KS UAM TRIATHLON POZNAŃ POLSKA 1990 M18 3 00:12:07 00:02:43 01:15:31 00:00:31 00:39:03 02:09:55

4 PRZYMUSIŃSKI FILIP POZNAŃ UAM TRIATHLON SŁUBICE POLSKA 1983 M30 1 00:12:43 00:03:30 01:10:23 00:00:41 00:43:18 02:10:35

5 DEC JAKUB GOLENIÓW K&M GOLENIÓW POLSKA 1988 M18 4 00:17:03 00:03:12 01:05:54 00:00:40 00:44:41 02:11:30

6 CZYSZ ROBERT POZNAŃ KU AZS UAM TRIATHLON SŁUBICE POLSKA 1994 M18 5 00:13:02 00:02:42 01:12:37 00:00:33 00:43:38 02:12:32

……………………………………………………………………….

79 1097 GIERASIMCZYK STANISŁAW MORĄG POLSKA 1959 M50 2 00:20:19 00:05:10 01:19:01 00:01:56 00:54:16 02:40:42

332 1158 KASZYCKI MICHAŁ OLSZTYN AZS WAT POLSKA 1989 M18 76 00:27:07 00:09:35 01:37:20 00:02:04 00:56:33 03:12:39

Fot. irontriathlon.pl

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x