I Pasłęcki Duathlon Leśny 2015 – W Parku Ekologicznym emocji nie zabrakło

Znakomita pogoda towarzyszyła I Pasłęckiemu Duathlonowi Leśnemu „Śladami Stanisława Pankalli”. Rywalizowało ponad 50 zawodniczek i zawodników na trasie wymagającej, którą jednak mogły z powodzeniem pokonać osoby, które nie traktują sportu wyczynowo. W klasyfikacji open zwyciężył Jakub Orłowski z Biskupca, najszybsza z pań okazała się Kinga Lorek z Elbląga.

Trasę wyznaczono w Parku Ekologicznym. Najpierw bieg (około 3.6 km), następnie rower (około 16,5 km) i ponownie bieg (1.8 km). Walka na trasie była bardzo zacięta, szczególne słowa uznania należą się paniom, które zajęły uzyskały dobre czasy.

Wyniki

Klasyfikacja Open

1 Ołowski Jakub 1984 Biskupiec 1.00.04

2 Sikorski Krystian 1992 Rant Bartoszyce 1.01.11

3 Szafrański Adrian 1998 Team Mustang Pasłęk 1.03.19

4 Ćwirko- Godycki Łukasz Malbork 1980 Waniewski Coaching 1.05.15

5 Antoniak Krzysztof 1976 Olsztyn1.06.15

6 Brzozowski Franciszek Miłomłyn 1992 Brzozowski Team 1.07.17

7 Olszewski 1971 Arka Gdynia 1.07.43

8 Tuniewicz Tomasz 1972 Team Mustang Pasłęk 1.08.11

9 Głuchowski Jędrzej Elbląg 1995 Tortuga Adventure Team 1.08.40

10 Mieczkowski Tomasz 1978 Pasłęk1.09.14

11 Trapkowski Przemysław 1982 Płazy Gdańsk 1.09.48

12 Winczewski Michał 1999 MKS Truso Elbląg 1.10.24

13 Tyszecki Michał 1999 Team Mustang Pasłęk 1.11.00

14 Sydoruk Aleksander 1970 Gronity 1.11.14

15 Podpirko Patryk 1997 Olsztyn 1.11.38

16 Wałdowski Dominik Sobieszewo 1980 Płazy Gdańsk 1.11.53

17 Kord Bogdan 1958 Barczewo1.12.15

18 Bachorski Bogdan 1975 Przasnysz 1.12.42

19 Tołwiński Bogusław 1968 MKS Truso Elbląg 1.12.58

20 Kord Arkadiusz 1996 Barczewo 1.13.10

21 Skrzyński Patryk 1977 Waniewski Coaching/Grupa Malbork 1.13.28

22 Wróblewski Janusz 1957 RANT Bartoszyce 1.14.05

23 Klimas Marek 1960 Barczewo1.14.35

24 Kondratowicz Bartłomiej 1978 Pasłęk1.15.09

25 Lorek Kinga Elbląg 1998 MKS Truso Elbląg 1.15.13

26 Bielenica Beata 1982 BBL Wydminy 1.15.53

27 Wójcik Marcin 1987 RANT Bartoszyce 1.16.37

28 Zarzeka Michał 1988 Team Mustang Pasłęk 1.16.39

29 Kędziora Maciej 1978 Ostróda 1.17.10

30 Ołdziejewski Marcin 1975 Nowy Staw 1.17.13

31 Jabłonowski Krzysztof 2000 MKS Truso Elbląg 1.17.22

32 Czerski Mateusz 1993 Pasłęk 1.17.44

33 Radecka Katarzyna 1984 Ostróda 1.19.05

34 Szymborski Adam 1979 Gdańsk 1.19.24

35 Trąbiński Grzegorz 1979 Płazy Gdańsk 1.19.53

36 Winczewski Maciej 2000 MKS Truso Elbląg 1.19.56

37 Filipczyk Joanna Ostróda 1972 Wariat Team 1.21.12

38 Rapacki Mateusz 1998 Pasłęk 1.22.36

39 Melaniuk Magdalena 1985 Gdańsk 1.23.34

40 Sobocińska Olga Gdynia 1979 www.babskiekrecenie.pl 1.23.52

41 Tuniewicz Agnieszka 1976 Pasłęk 1.24.31

42 Januszkiewicz Marcin 1997 Olsztyn 1.24.39

43 Jurczyk Ewa 1975 Akademia Biegania Grudziądz 1.26.46

44 Tołwiński Tymoteusz 2000 MKS Truso Elbląg 1.26.53

45 Świątek Elżbieta 1966 Klub Rant Bartoszyce 1.27.04

46 Kondratowicz Katarzyna 1979 Pasłęk 1.27.09

47 Wałdowska Anna Sobieszewo 1981 Płazy Gdańsk 1.27.13

48 Sławny Sebastian 1987 Straszyn 1.28.57

49 Kamińska Joanna 1975 Aniołowo 1.29.00

50 Borysewicz Małgorzata 1982 Pasłęk1.29.23

51 Sawicka Iwona Gdańsk 1982 High Five Team 1.33.18

52 Zelez Adam Gdańsk 1988 High Five Team 1.34.05

{AdmirorGallery}duathlon27{/AdmirorGallery}

Kobiety

1 Lorek Kinga Elbląg 1998 MKS Truso Elbląg 1.15.13

2 Bielenica Beata 1982 Bbl Wydminy 1.15.53

3 Radecka Katarzyna 1984 Ostróda 1.19.05

4 Filipczyk Joanna Ostróda 1972 Wariat Team 1.21.12

5 Melaniuk Magdalena 1985 Gdańsk 1.23.34

6 Sobocińska Olga Gdynia 1979 www.babskiekrecenie.pl 1.23.52

7 Tuniewicz Agnieszka 1976 Pasłęk 1.24.31

8 Jurczyk Ewa 1975 Akademia Biegania Grudziądz 1.26.46

9 Świątek Elżbieta 1966 Klub Rant Bartoszyce 1.27.04

10 Kondratowicz Katarzyna 1979 Pasłęk 1.27.09

11 Wałdowska Anna Sobieszewo 1981 Płazy Gdańsk 1.27.13

12 Kamińska Joanna 1975 Aniołowo 1.29.00

13 Borysewicz Małgorzata 1982 Pasłęk1.29.23

14 Sawicka Iwona Gdańsk 1982 High Five Team 1.33.18

Mężczyźni

Poniżej 40 lat

1 Ołowski Jakub 1984 Biskupiec 1.00.04

2 Sikorski Krystian 1992 Rant Bartoszyce 1.01.11

3 Szafrański Adrian 1998 Team Mustang Pasłęk 1.03.19

4 Ćwirko- Godycki Łukasz Malbork 1980 Waniewski Coaching 1.05.15

5 Antoniak Krzysztof 1976 Olsztyn 1.06.15

6 Brzozowski Franciszek Miłomłyn 1992 Brzozowski Team 1.07.17

7 Głuchowski Jędrzej Elbląg 1995 Tortuga Adventure Team 1.08.40

8 Mieczkowski Tomasz 1978 Pasłęk1.09.14

9 Trapkowski Przemysław 1982 Płazy Gdańsk 1.09.48

10 Winczewski Michał 1999 MKS Truso Elbląg 1.10.24

11 Tyszecki Michał 1999 Team Mustang Pasłęk 1.11.00

12 Podpirko Patryk 1997 Olsztyn 1.11.38

13 Wałdowski Dominik Sobieszewo 1980 Płazy Gdańsk 1.11.53

14 Kord Arkadiusz 1996 Barczewo 1.13.10

15 Skrzyński Patryk 1977 Waniewski Coaching/Grupa Malbork 1.13.28

16 Kondratowicz Bartłomiej 1978 Pasłęk1.15.09

17 Wójcik Marcin 1987 RANT Bartoszyce 1.16.37

18 Zarzeka Michał 1988 Team Mustang Pasłęk 1.16.39

19 Kędziora Maciej 1978 Ostróda 1.17.10

20 Jabłonowski Krzysztof 2000 MKS Truso Elbląg 1.17.22

21 Czerski Mateusz 1993 Pasłęk 1.17.44

22 Szymborski Adam 1979 Gdańsk 1.19.24

23 Trąbiński Grzegorz 1979 Płazy Gdańsk 1.19.53

24 Winczewski Maciej 2000 MKS Truso Elbląg 1.19.56

25 Rapacki Mateusz 1998 Pasłęk 1.22.36

26 Januszkiewicz Marcin 1997 Olsztyn 1.24.39

27 Tołwiński Tymoteusz 2000 MKS Truso Elbląg 1.26.53

28 Sławny Sebastian 1987 Straszyn 1.28.57

29 Zelez Adam Gdańsk 1988 High Five Team 1.34.05

Powyżej 40 lat

1 Olszewski 1971 Arka Gdynia 1.07.43

2 Tuniewicz Tomasz 1972 Team Mustang Pasłęk 1.08.11

3 Sydoruk Aleksander 1970 Gronity 1.11.14

4 Kord Bogdan 1958 Barczewo1.12.15

5 Bachorski Bogdan 1975 Przasnysz 1.12.42

6 Tołwiński Bogusław 1968 MKS Truso Elbląg 1.12.58

7 Wróblewski Janusz 1957 RANT Bartoszyce 1.14.05

8 Klimas Marek 1960 Barczewo1.14.35

9 Ołdziejewski Marcin 1975 Nowy Staw 1.17.13

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

bartoszyce Biskupiec Duathlon Elbląg Olsztyn Pasłęk

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x