II Enduroman Elbląg 2014 – Tylko podziwiać i bić brawo!

W Elblągu zakończyły się  zawody pod hasłem Enduroman, zorganizowane przez Stowarzyszenie Elaaktywni. To trzydniowa impreza składająca się niezależnie z trzech konkurencji, które zazwyczaj wchodzą w skład triathlonu. W każdej były do wyboru trzy dystanse w zależności od możliwości zawodników. W piątek rywalizowano na rzece Elbląg, w sobotę na szosach wokół miasta, w niedzielę odbyły się biegi w Parku Bażantarnia.

Pomysł chwycił. Mimo wymagających konkurencji zgłosiło się wielu niezłomnych zawodników , udowadniając, że Elbląg jest miastem bardzo usportowionym, a wielu mieszkańców kocha sporty wytrzymałościowe nawet ektremalne.

Pływanie 500 metrów

1 Rydzyński Daniel 1991 M Elbląg 8,23

2 Winczewski Maciej 2000 M MKS TRUSO Elbląg Elbląg 8,46

3 Lorek Kinga 1998 K MKS TRUSO Elbląg Elbląg 9,27

4 Rokicka Julia 2000 K MKS Truso Elbląg Elbląg 9,33

5 JABŁONOWSKI KRZYSZTOF 2000 M MKS TRUSO ELBLĄG 10,24

6 Tołwiński Tymoteusz 2000 M MKS TRUSO Elbląg Elbląg 10,34

7 Szulc Maciej 1974 M ENDUROMAN Elbląg 11,40

8 Michałowski Radosław 1973 M RADZIO TEAM ELBLĄG 11,55

9 Adamowicz Mateusz 1993 M Elaktywni Elbląg 14,28

10 Tomaszewicz Piotr 1968 M Enduro Man Elbląg Elbląg 17,06

Pływanie 2500 metrów

1 Kosmala Maciej 1994 M COMPLEXSPORTS PRO TEAM Elbląg 34,05

2 Winczewski Michał 1999 M MKS TRUSO Elbląg Elbląg 38,49

3 Załucka Paulina 1995 K MKS TRUSO Elbląg 38,49

4 Sokołowski Krzysztof 1978 M TRUSO Elbląg 40,42

5 Klinczewski Przemysław 1994 M   Elbląg 49,55

6 Pogorzelski Daniel 1986 M Enduroman Elbląg 52,25

7 Walencik Grzegorz 1982 M EnduroMan Elbląg 53,47

8 Salonek Marcel 1996 M MKS Truso Elbląg Elbląg 54,42

9 Winczewski Tomasz 1974 M enduro man Elbląg 55,33

10 RYDECKI KAROL 1960 M ENDUROMAN ELBLĄG ELBLĄG 1;02,02

1250m Klimowski Przemysław 1977 M TRI Elbląg 34,23

Pływanie 5000 metrów

1 Czerniel Piotr 1986 M Grupa Wodna Elbląg 1;19,34

2 Waliński Mikołaj 1978 M Zniszczyć Czerniela Elbląg 1;21,08

3 Gleb Tomasz 1967 M MKS Truso Elbląg Elbląg 1;25,34

4 Trudnowski Marcin 1971 M Grupa Wodna Elbląg 1;25,55

5 Tołwiński Bogusław 1968 M ENDURO MAN Elbląg Elbląg 1;38,12

6 Bielecki Jarosław 1963 M Auto-Land Elbląg 1;56,27

7 Elminowski Wojciech 1962 M ENDURO MAN ELBLĄG Elbląg 2;28,55

3750m Zawierowski Andrzej 1965 M SP 16 Elbląg 1;13,27

Kolarstwo 40 kilometrów

1 Sałamacha Tadeusz 1955 M rehaholistic.pl Elbląg 1;14,46

2 Stando Czesław 1958 M niezrzeszony Elbląg 1;19,20

3 Winczewski Michał 1999 M MKS TRUSO Elbląg Elbląg 1;19,26

4 Michałowski Radosław 1973 M RADZIO TEAM ELBLĄG 1;25,34

5 Tołwiński Tymoteusz 2000 M MKS TRUSO Elbląg Elbląg 1;31,46

6 Winczewski Maciej 2000 M MKS TRUSO Elbląg Elbląg 1;37,18

7 Salonek Marcel 1996 M MKS Truso Elbląg Elbląg 1;40,28

Kolarstwo 100 kilometrów

1 Sałamacha Łukasz 1981 M rehaholistic.pl Elbląg 2;41,36

2 Pogorzelski Wojciech 1981 M TEAM NOWINKA Tolkmicko 2;48,15

3 Sokołowski Krzysztof 1978 M TRUSO Elbląg 2;51,26

4 Pogorzelski Daniel 1986 M Enduroman Elbląg 2;51,39

5 Kowalski Jerzy 1968 M Niezrzeszony Elbląg 2;54,05

5 Rokicki Leszek 1973 M Enduroman Elbląg 2;54,05

7 RYDECKI KAROL 1960 M ENDUROMAN ELBLĄG ELBLĄG 3;06,39

8 Klimowski Przemysław 1977 M TRI Elbląg 3;15,26

8 Winczewski Tomasz 1974 M enduro man Elbląg 3;15,26

10 Walencik Grzegorz 1982 M EnduroMan Elbląg 3;18,59

11 Pogorzelski Tomasz 1990 M Gdańsk Gdańsk 3;32,58

12 Szyszka Leszek 1973 M Labosport Elbląg 3;34,20

13 Szefler Krzysztof 1971 M For Fan Elbląg 3;46,26

14 Tomaszewicz Piotr 1968 M Enduro Man Elbląg Elbląg 3;47,25

15 Lewicki Piotr 1981 M el-aktywni Elbląg 4;24,53

16 Stefanowicz Artur 1976 M STEFAN TEAM Elbląg 4;32,10

Kolarstwo 200 kilometrów

1 Tomaszewicz Damian 1993 M COMPLEXSPORTS PRO TEAM Elbląg 6;23,11

1 Tomaszewicz Marcin 1990 M COMPLEXSPORTS TRIATHLON TEAM Elbląg 6;23,11

3 Elminowski Wojciech 1962 M ENDURO MAN ELBLĄG Elbląg 8;30,00

3 Tołwiński Bogusław 1968 M ENDURO MAN Elbląg Elbląg 8;30,00

Bieg

Dystans 5 km

1 Jaśtal Piotr Domaszowice Lkb Rudnik Polska 1994 M18 1 00:21:41 1

2 Ossowski Jakub Chełmno Polska 1992 M18 2 00:22:20 2

3 Jabłonowski Krzysztof Elbląg Polska 2000 M0 00:25:18 3

4 Podhorodecki Arkadiusz Elbląg Fundacja Babci Aliny Polska 1967 M40 1 00:25:26 4

5 Banaś Sebastian Elbląg Polska 1976 M30 1 00:26:02 5

6 Fieducik Jaruś Elbląg Polska 1969 M40 2 00:26:22 6

7 Załucki Zbigniew Elbląg Polska 1960 M50 1 00:26:41 7

8 Winczewski Michał Marzęcino Mks Truso Elbląg Polska 1999 M0 00:27:14 8

9 Salonek Marcel Elbląg Mks Truso Elbląg Polska 1996 M18 3 00:29:01 9

10 Mirzałek Piotr Elbląg Polska 1978 M30 2 00:29:06 10

11 Wlazło Maciej Malbork Grupa Malbork Polska 1994 M18 4 00:29:08 11

12 Jaworski Tomasz Elbląg Polska 1979 M30 3 00:29:30 12

13 Gadowski Marcin Elbląg Meritum Bank I Partnerzy Polska 1981 M30 4 00:29:56 13

14 Ciosińska Marta Elbląg Polska 1992 K18 1 00:30:27 1

15 Kliński Karol Elbląg Polska 1980 M30 5 00:30:34 14

16 Huzar Ryszard Malbork Autyzm Jest Wśród Nas Polska 1972 M40 3 00:30:55 15

17 Kołodziejek Marcin Elbląg Polska 1990 M18 5 6:24 00:31:58 00:31:58 16

18 Pawlyta Weronika Elbląg Polska 1986 K18 2 00:32:05 2

19 Tołwińska Agnieszka Gronowo Górne Brak Polska 1973 K40 1 00:32:17 3

20 Winczewski Maciej Marzęcino Mks Truso Elbląg Polska 2000 M0 00:32:25 17

21 Lorek Kinga Elbląg Mks Truso Elbląg Polska 1998 K0 00:32:40 4

22 Zajdel Jarosław Polska 1980 M30 00:33:13 18

23 Hornik Przemysław Elbląg Przemarcyp Polska 1977 M30 7 00:33:20 19

24 Sadowski Bartłomiej Elbląg Jw 4808 2.Dplot Polska 1980 M30 8 00:33:26 20

25 Przeor-Mirzałek Aleksandra Elbląg Polska 1982 K30 1 00:34:23 5

26 Lewicka Małgorzata Elbląg Polska 1981 K30 2 00:35:38 6

27 Stępkowski Andrzej Elbląg Polska 1966 M40 4 00:35:40 21

28 Tołwiński Tymoteusz Elbląg Mks Truso Elbląg Polska 2000 M0 00:35:48 22

29 Luberecki Edward Elbląg Polska 1960 M50 2 00:35:53 23

30 Bojarczyk Barbara Elbląg Polska 1965 K40 2 00:36:07 7

31 Błażewicz Agnieszka Elbląg Polska 1983 K30 3 00:36:24 8

32 Orzoł Katarzyna Elbląg Polska 1970 K40 3 00:37:47 9

33 Brzyski Janusz Elbląg Polska 1947 M60 1 00:38:56 24

34 Rogowska Anna Elbląg Elaktywni Polska 1986 K18 3 00:40:53 10

35 Marczuk Magdalena Elbląg Polska 1979 K30 4 00:41:16 11

36 Sznaza Agata Elbląg Elaktywni Polska 1987 K18 4 00:41:16 12

37 Jaworska Małgorzata Elbląg Polska 1976 K30 5 00:41:16 13

38 Czerwień Barbara Elbląg Polska 1949 K60 1 00:41:17 14

39 Prokop Anna Elbląg Polska 1974 K40 4 00:47:38 15

40 Majewska Agnieszka Elbląg Polska 1980 K30 6 00:47:38 16

Dystans 15 km

1 Dobosik Damian Elbląg Polska 1988 M18 1 01:09:22 1

2 Stefański Andrzej Elbląg Maratończyk – Elbląg Polska 1962 M50 1 01:12:52 2

3 Bielski Adam Elbląg Polska 1965 M40 1 01:15:07 3

4 Anioł Krzysztof Leszczyny Azs Ujk Kielce Polska 1990 M18 2 01:16:11 4

5 Sanecki Patryk Pasłęk Kb Biegam Bo Lubię Pasłęk Polska 1990 M18 3 01:17:19 5

6 Czerniel Piotr Elblag Enduroman Elbląg Polska 1986 M18 4 01:19:06 6

7 Pawlyta Jerzy Elbląg Polska 1986 M18 5 01:20:10 7

8 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Ecm El-Hurt Polska 1972 M40 2 01:22:11 8

9 Winczewski Tomasz Elbląg Enduro Man Polska 1974 M40 3 01:25:14 9

10 Walencik Grzegorz Elbląg Polska 1982 M30 1 01:26:57 10

11 Dziuma Arkadiusz Sopot Polska 1981 M30 2 01:27:35 11

12 Korzeniowski Dawid Elbląg Polska 1980 M30 3 01:27:49 12

13 Klimowski Przemysław Elbląg Polska 1977 M30 4 01:28:02 13

14 Mróz Marek Malbork Grupa Malbork Polska 1976 M30 5 01:28:04 14

15 Matwiejczuk Arkadiusz Iława Polska 1962 M50 2 01:28:46 15

16 Ciepłucha Atina Elbląg Polska 1996 K18 1 01:30:23 1

17 Rydecki Karol Elbląg Enduroman Elbląg Polska 1960 M50 3 01:31:59 16

18 Gruchalski Rafał Elbląg Portel.Pl Polska 1977 M30 6 01:32:04 17

19 Bojarczyk Sandra Elbląg Polska 1988 K18 2 01:32:24 2

20 Korzeniowska Aleksandra Elbląg Polska 1980 K30 1 01:33:01 3

21 Tomaszewicz Piotr Elbląg Enduroman Elbląg Polska 1968 M40 4 01:34:10 18

22 Jarosz Jarosław Bartoszyce Polska 1957 M50 4 01:34:19 19

23 Szymankiewicz Kalina Gdynia Girls On Wheels Polska 1972 K40 1 01:34:32 4

24 Sobierajski Krzysztof Elbląg Polska 1993 M18 6 01:36:15 20

25 Grudzień Łukasz Elbląg Polska 1988 M18 7 01:37:12 21

26 Jabłonowski Wojciech Elbląg Polska 1974 M40 5 01:39:08 22

27 Jaskólski Marek Baranów Polska 1993 M18 8 01:39:31 23

28 Prokop Mariusz Elbląg Klub Karate Kyokushin Węgorzewo Krzysztopof Lksukparewicz 1975 M30 7 01:39:38 24

29 Pilecki Kazimierz Elbląg Elbażant Polska 1953 M60 1 01:40:03 25

30 Zych Dawid Elbląg Polska 1974 M40 6 01:40:21 26

31 Pietrzak Zbigniew Elbląg El-Aktywni Polska 1974 M40 7 01:40:48 27

32 Laks Sebastian Elbląg Polska 1975 M30 8 01:41:41 28

33 Adamowicz Mateusz Elbląg Elaktywni Polska 1993 M18 9 01:42:03 29

34 Michałowski Radosław Elbląg Radzio Team Polska 1973 M40 8 01:43:25 30

35 Gleb Tomasz Elbląg Mks Truso Elbląg Polska 1967 M40 9 01:46:39 31

36 Hajducki Jarosław Elbląg Polska 1976 M30 9 01:46:59 32

37 Kun Robert Elbląg Polska 1967 M40 10 01:50:42 33

38kamieniak Emilia Elbląg Elaktywni Polska 1983 K30 2 01:53:26 5

39 Wrzosek Tomasz Elbląg It Mobil Team Polska 1983 M30 10 01:53:26 34

40 Pietrzak Aleksandra Elbląg El Aktywni Polska 1975 K30 3 01:57:04 6

41 Żebrowski Rafał Pruszcz Gdański Misie Polska 1982 M30 11 01:58:47 35

42 Zembrzuski Zdzisław Elbląg Polska 1934 M60 2 01:59:34 36

43 Parys Andrzej Elbląg Siemens Polska 1954 M60 3 02:03:59 37

44 Kisielewska Teresa Elbląg Polska 1970 K40 2 02:13:12 7

Organizator Enduroman: Stowarzyszenie Elaktywni,

Partner: Urząd Miejski w Elblągu

Sponsorzy: Auto Postek, Giełda Elbląska, Zakład Usług Budowlanych Mytych, Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Elbląskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Hurtownia AGD Elhurt, Centrum Mięsno Nabiałowe El-hurt, Grupa Żywiec Browar w Elblągu, Silvant, Dom Brokerski Negocjator, Hotel Kahlberg, Hotel Młyn, Zakład Usługowy Instalex, Rodzinny Park Rozrywki Nowa Holandia

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg sporty ektremalne

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x