Miłe wieści z konferencji „3 razy TAK” Warszawa 2012 – Susz oczywiście najlepszy !

Podczas minionego weekendu w hotelu Golden Tulip Warsaw Centre odbyła się konferencja triathlonowa "3 razy TAK" podczas, której Susz reprezentowany był przez Dyrektora CSiR Krzysztofa Mądrego. Jednym z punktów konferencji było wręczenie nagród dla Najlepszej Imprezy roku 2012, którą zdobyło miasto Susz za organizację największego i najlepszego triathlonu w Polsce. Podczas konferencji dyrektor zapraszał gości do Susza na 22-23 czerwca 2013 roku. Wielu zawodników zapewniało, że Susz Triathlon jest dla nich obecnością konieczną oraz wśród wszystkich zawodników panuje zniecierpliwienie na możliwość zapisów na naszą imprezę 2013.

 

Przez cztery lata Susz – urokliwą miejscowość na skraju województwa warmińsko-mazurskiego w dużym stopniu kojarzono z imprezą sportową pod nazwą Herbalife Triahtlon. Trzeba przyznać, że korzyści były obopólne, bo znakomicie rozwijająca się w Polsce dyscyplina właśnie w Suszu znalazła szczególny klimat i chętnie zjeżdżały tu setki uczestników. Ale jak się okazało był to tylko etap w projekcie sponsora imprezy, który w 2013 roku postanowił przenieść ją do Gdyni.

Nie zraziło to władz miasta i pasjonatów triathlonu w Suszu, którzy postanowili kontynuować tradycje pod nazwą Susz Triatlon. Jesteśmy przekonani, że w trzeciej dekadzie czerwca znów odbędzie się piękna impreza, bo marka gospodarza został utrwalona i jest stawiana za wzór

{AdmirorGallery}tak26{/AdmirorGallery}

Dystanse, z którymi zmierzą się zawodnicy to:

  • Sobota, 22 czerwca – ½ Ironman na dystansie: 1,9 km pływanie, 90 km jazda na rowerze i 21,1 km (półmaraton) bieg.
  • Niedziela, 23 czerwca – Sprint Triathlon oraz Aquathlon.

Nie zabraknie także wielu imprez oraz atrakcji towarzyszących.

Start w suskim triathlonie powinien być obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego triathlonisty. Organizatorzy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz satysfakcję z uczestnictwa we wzorowo zorganizowanej imprezie w kolebce polskiego triathlonu.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x