MP w Super Sprincie Gołuchów 2014 – Srebro Karoliny Goszczyckiej, brąz Michała Jarlińskiego

W Gołuchowie odbyły się Mistrzostwa Polski w triathlonie w supersprincie. Reprezentanci województwa warmińsko-mazurskiego przywieźli dwa medale w kat. młodzików. Srebro zdobyła Karolina Goszczycka (WMKS Olsztyn), a brąz Michal Jarliński (Orka Iława).Paulina Załucka (Truso Elbląg) była czwarta wśród juniorek, a Sebastian Najmowicz (WMKS Olsztyn) piąty wśród młodzieżowców.

Wyniki

Mężczyźni (600 m , 15 km 3 km)

1 KOWALSKI DARIUSZ 1990 GNIEZNO UAM TRIATHLON POZNAŃ M 00:07:54 3 00:22:07 2 00:10:40 2 00:00:33 00:00:32 00:41:46

2 BREMBOR TOMASZ 1994 KATOWICE KS AZS-AWF KATOWICE M M20 1 00:07:36 2 00:22:13 3 00:10:55 6 00:00:45 00:00:32 00:42:01

3 MICHALAK ŁUKASZ 1993 KATOWICE KS AZS-AWF KATOWICE M M20 2 00:07:28 1 00:22:21 5 00:11:09 13 00:00:45 00:00:35 00:42:18

4 ZDUN KONRAD 1995 KALISZ DZIEWIĄTKA OSRIR KALISZ M M18 1 00:07:57 4 00:22:01 1 00:11:29 19 00:00:37 00:00:31 00:42:35

5 MARCINEK TOMASZ 1991 KATOWICE KS AZS-AWF KATOWICE M M20 3 00:07:58 6 00:22:39 7 00:10:51 4 00:00:42 00:00:36 00:42:46

6 GREMBSKI MACIEJ 1992 GŁOGÓW CSGT GŁOGÓW M M20 4 00:08:04 9 00:22:35 6 00:11:05 10 00:00:40 00:00:34 00:42:58

…………………………………………………………………….

15 NAJMOWICZ SEBASTIAN 1991 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY M M20 5 00:08:01 8 00:23:18 21 00:11:53 23 00:00:42 00:00:37 00:44:31

Kobiety (600 m , 15 km 3 km)

1 CIEŚLAK AGNIESZKA 1989 KATOWICE KS AZS-AWF KATOWICE K 00:08:44 5 00:24:20 2 00:12:23 3 00:00:41 00:00:35 00:46:43

2 LITWIN AGATA 1992 KATOWICE KS AZS-AWF KATOWICE K K20 1 00:08:22 1 00:24:43 7 00:12:21 1 00:00:48 00:00:39 00:46:53

3 KOMANDER EWA 1985 KĘDZIERZYN-KOŹLE ZAKSA K 00:09:00 9 00:24:12 1 00:12:22 2 00:00:48 00:00:37 00:46:59

4 WARGACKA PAULINA 1995 KOŁO MLUKS TRIATHLON KOŁO K K18 1 00:08:46 8 00:24:29 4 00:12:34 4 00:00:47 00:00:35 00:47:11

5 ROGACZ KATARZYNA 1996 KATOWICE KS AZS-AWF KATOWICE K K18 2 00:08:43 4 00:24:28 3 00:12:50 6 00:00:43 00:00:38 00:47:22

6 KRAWCZYK NATALIA 1988 KALISZ K 00:08:27 2 00:24:36 5 00:13:08 9 00:00:48 00:00:36 00:47:35

………………………………………………………………………………..

11 ZAŁUCKA PAULINA 1995 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG K K18 4 00:09:39 21 00:26:30 15 00:12:53 7 00:00:48 00:00:36 00:50:26

Młodziczki ( 400 m, 8 km 2 km)

1 ZYGMUNT MARTA 1999 KOŁO MLUKS TRIATHLON KOŁO K 00:07:43 4 00:12:39 1 00:09:27 6 00:00:44 00:00:38 00:31:11

2 GOSZCZYCKA KAROLINA 1999 OLSZTYN WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPORTOWY K 00:07:44 5 00:13:52 2 00:08:59 1 00:00:46 00:00:53 00:32:14

3 URBANEK ALEKSANDRA 2000 GRYFINO GRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF K 00:07:53 8 00:14:09 3 00:09:05 2 00:00:46 00:00:43 00:32:36

4 SANECKA JULIA 2001 GRYFINO GRYFIŃSKI KLUB SPORTOWY DELF K 00:07:53 9 00:14:14 4 00:09:37 7 00:00:42 00:00:49 00:33:15

5 GRABOWSKA KINGA 1999 KALISZ DZIEWIĄTKA OSRIR KALISZ K 00:07:47 6 00:14:46 5 00:09:18 4 00:00:41 00:00:43 00:33:15

6 WALZ KORNELIA 2000 SKIERNIEWICE KLUB SPORTOWY TRIATHLON RAWA K 00:07:25 2 00:14:53 6 00:09:20 5 00:01:04 00:00:36 00:33:18

………………………………………………

11 KOŁATKA ANIA 1999 IŁAWA SSP ORKA IŁAWA K 00:09:09 15 00:15:00 10 00:10:07 9 00:00:52 00:00:43 00:35:51

17 PRZEDPEŁSKA WIKTORIA 1999 IŁAWA SSP ORKA IŁAWA K 00:10:43 19 00:15:44 15 00:10:35 15 00:00:49 00:00:48 00:38:39

19 ROKICKA JULIA 2000 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG K 00:08:41 13 00:17:40 19 00:11:47

Młodzicy ( 400 m, 8 km 2 km)

1 BERNACIAK WOJCIECH 1999 GNIEZNO GTT „DIAMENT” M 00:06:47 4 00:12:27 2 00:08:06 1 00:00:39 00:00:40 00:28:39

2 DUDEK JULIAN 1999 SKIERNIEWICE KLUB SPORTOWY TRIATHLON RAWA M 00:06:24 2 00:12:54 4 00:08:11 2 00:00:47 00:00:35 00:28:51

3 JARLIŃSKI MICHAŁ 1999 IŁAWA SSP ORKA IŁAWA M 00:08:47 12 00:00:00 00:29:25

4 MEIER MARCIN 1999 KOŁO MKUKS TRIATHLON KOŁO M 00:07:30 18 00:12:19 1 00:08:20 4 00:00:54 00:00:38 00:29:41

5 FALBOGOWSKI MACIEJ 1999 POZNAŃ TERMY MALTAŃSKIE & FREGATA S WIMMING M 00:06:57 7 00:12:56 6 00:08:23 6 00:01:03 00:00:36 00:29:55

6 BŁASZCZYK MATEUSZ 1999 KIELCE TS AKWEDUKT KIELCE M 00:07:04 9 00:13:02 9 00:08:33

………………………..

10 DZIK SZYMON 2000 IŁAWA ORKA IŁAWA M 00:07:18 16 00:12:35 3 00:09:20 19 00:01:05 00:00:39 00:30:57

19 ZENTARSKI JAKUB 1999 IŁAWA ORKA IŁAWA M 00:07:18 17 00:13:52 21 00:09:38 26 00:00:50 00:00:37 00:32:15

26 TOŁWIŃSKI TYMOTEUSZ 2000 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M 00:09:32 37 00:15:37 36 00:08:56 13 00:00:00 00:00:00 00:34:05

38 BITNIOK KAROL 2000 ELBLĄG MKS TRUSO ELBLĄG M 00:09:03 36 00:16:16 37 00:10:37 33 00:01:38 00:00:35 00:38:09

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Elbląg iława Olsztyn Orka Iława triathlon Truso Elbląg WMKS Olsztyn

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x