MP w Zimowym Triathlonie pod dachem olsztyńskiej Aquasfery – Iwona Guzowska dała przykład

Fot. nadesłane

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie zaprasza 21 stycznia 2017 r do WCRS "Aquasfera" GALERIA WARMIŃSKA na Mistrzostwa Polski Amatorów w Triathlonie Zimowym Olsztyn. To również inauguracja ogólnopolskiego cyklu triathlonu pod dachem czyli serii Triathlon In Da House (Olsztyn 21 stycznia, Gdańsk Torus Triathlon In da House 25 lutego, Łódź 4 marca i Swarzędz 18 marca)

Kto może wziąć udział? – Każdy.

Triathlon na dystansie sprint (750 metrów pływania, 20 km roweru i 5 k biegu) jest doskonałym wprowadzeniem dla tych, którzy jeszcze nie próbowali swoich sił w triathlonie w sezonie otwartym. Dla pasjonatów tej dyscypliny, to doskonały sposób na przerwanie monotonii treningów w okresie zimowym, podniesienie adrenaliny i zwiększenie tempa. Wspaniały sprawdzian aktualnej formy.

Rozpoczynamy mocnym wejściem, bo od razu Mistrzostwami Polski Amatorów w Triatlonie Zimowym po to, by pobudzić wszystkich zawodników. Wspaniały, olsztyński obiekt jest idealnym miejsce na mistrzowską imprezę.

z4084003

A jak będą wyglądały te zawody?

Dystans pływacki na 50 metrowej pływalni, trasa rowerowa na profesjonalnych trenażerach, na ciekawej trasie, przygotowanej przez Adriana Wróblewskiego z 3athlete, bieg na bieżniach. I mamy triathlon kompletny tyle że pod dachem.

Oprócz rywalizacji indywidualnej, będzie rywalizacja sztafet, co jest dodatkową atrakcją oraz zachęceniem do startu grupy przyjaciół, z których nie każdy lubi pływać czy biegać lub jeździć na rowerze). Dochód ze sztafet zostanie przekazany na cel charytatywny :). Start będzie w dwunastoosobowych grupach co 1,5 godziny.

z4084001

Zapisy i szczegóły na stronie:

https://elektronicznezapisy.pl/event/1182.html

oraz na FB

https://www.facebook.com/events/724331801052949/

guzo3

Każdy zawodnik, który wystartuje zbiera punkty za zajęte miejsce. Zakończenie serii i ogłoszenie zwycięzców całego cyklu odbędzie się 18 marca w Swarzędzu. Pomysłodawcą i dyrektorem zawodów jest była mistrzyni świata w boksie, obecnie triathlonistka Iwona Guzowska.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Aquasfera Olsztyn OSiR Olsztyn sport powszechny triathlon

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x