Specjalna oferta: Triathlon w Olsztynie – Prawdziwe wyzwanie

W dniu 8 sierpnia (niedziela) na Plaży Miejskiej i w okolicach Jeziora Krzywego w Olsztynie odbędzie się: Grand Prix Wheeler Triathlon Tour MTB . To bardzo interesująca impreza wymagająca od uczestników dużej wszechstronności i dobrej kondycji. Dla kibiców to zapewniona dawka niebywałych emocji. Rywalizacja przebiega bardzo urozmaiconymi terenami, zawodnicy wielokrotnie pokażą się publiczności. Zmienność sytuacji, zaskakujące rozstrzygnięcia, to atuty tej nowej, ale już bardzo popularnej dyscypliny.

Na początku o godz. 12.00 zapraszamy do rywalizacji wszystkich chętnych, którzy walczyć będą o Amatorskie Mistrzostwo Olsztyna. Tu uczestnicy ścigać się będą na dystansach (375 m-7,5 km-2,5 km).Na najlepszych czekają puchary i medale. Wymagania to minimalny wiek uczestnika 14 lat i dobry stan zdrowia potwierdzony przez lekarza.

Natomiast o godz. 13.30 do startu przystąpią zawodnicy licencjonowani (minimalny wiek uczestnika 18 lat). Będzie do trzecia z czterech zaplanowanych na ten sezon imprez Grand Prix. Dwie w Wałczu i Płocku mamy za sobą.. Triathloniści spotkają się jeszcze w Ostrzycach.
To już próba dla „wyczynowców”z licencjami , którzy walczyć będą o punkty w klasyfikacji generalnej i… nagrody finansowe. Dystanse to: pływanie 750 m, rower MTB – 15 km, bieg – 5 km.

Szczegóły organizacyjne i zgłoszenia: www.osir.olsztyn.pl , www.triathlonmtb.pl

Zapraszamy raz jeszcze. Triathlon to prawdziwy hit ostatniej dekady!

W związku z rozgrywanym w najbliższą niedzielę (8 sierpnia) triatlonem  OSiR w Olsztynie informuje       o utrudnieniach w możliwości korzystania plaży jak i parkingu  przy Plaży Miejskiej podczas przygotowań jak i  przebiegu zawodów.<br>

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x