Triathlon Bydgoszcz 2015 – Błysnęliśmy w kategoriach

Jak można było przypuszczać Triathlon Bydgoszcz spotkał się z dużym zainteresowaniem. Położona w centrum miejscowość sprzyja obecności zawodników ze wszystkich stron. Nie brakowało oczywiście reprezentantów Warmii i Mazur, których w klasyfikacjach open zabrakło w czołowych dziesiątkach, za to w kategoriach było doskonale.

Na dystansie ćwiartki Iron w kategorii 50-54 lata zwyciężył Krzysztof Wacławski z Iławy, a trzeci był Leszek Sieciński z Susza. W 1/8 Iron wysoko uplasowały się panie. W grupie 25-29 lat druga była Marta Truś (Olsztyn), a w kategorii 45-49 lat również drugie miejsce zajęła Bożena Jarlińska z Iławy.

Pływanie odbyło się tym razem na rzece, co też jest w polskim triathlonie rzadkością.

Wyniki

Dystans 1/8 Iron

1 JANKOWSKI JACEK POZNAO POSNANIA POZNAO TRI TEAM Polska 1993 M18-24 1 2 00:04:17 (1) 00:02:25 00:35:51 (8) 00:00:47 00:17:46 (7) 01:01:06 1

2 STĘPNIAK ROBERT NIEMCZ TRI-SPORT NIEMCZ Polska 1969 M45-49 1 2 00:04:59 (5) 00:02:14 00:35:42 (7) 00:00:47 00:17:38 (5) 01:01:20 2

3 FEDOSIEIER ROMAN KHARKIR UKRAINA 1992 M18-24 2 2 00:04:40 (3) 00:02:42 00:35:34 (5) 00:00:55 00:17:30 (4) 01:01:21 3

4 MIZIARSKI PAWEŁ REDA Polska 1990 M25-29 1 1 00:04:55 (4) 00:02:23 00:35:16 (3) 00:00:55 00:18:11 (11) 01:01:40 4

5 BARCZEWSKI MAREK TORUO BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAM Polska 1989 M25-29 2 1 00:05:21 (15) 00:02:22 00:36:33 (16) 00:00:47 00:17:40 (6) 01:02:43 5

6 KRIEGER ŁUKASZ CHOJNICZKI Polska 1990 M25-29 3 1 00:05:46 (27) 00:02:39 00:35:58 (10) 00:00:53 00:17:53 (8) 01:03:09 6

7 MŁOTKOWSKI MARIUSZ PIŁA 4RUN TEAM PIŁA Polska 1973 M40-44 1 1 00:06:16 (54) 00:02:38 00:35:28 (4) 00:01:05 00:18:05 (9) 01:03:32 7

8 FELISIAŁ ANDRZEJ GOLENIÓW KS HANZA GOLENIÓW Polska 1983 M30-34 1 2 00:06:41 (87) 00:02:43 00:34:59 (2) 00:00:54 00:18:33 (14) 01:03:50 8

9 NOWACKI PIOTR PIŁA IRONPIŁA-KOLARZ.PL Polska 1971 M40-44 2 2 00:05:57 (37) 00:02:41 00:34:17 (1) 00:01:12 00:20:24 (34) 01:04:31 9

10 POLAOSKI PIOTR SŁUPSK UKS TRI-TEAM RUMIA Polska 1981 M30-34 2 2 00:05:31 (19) 00:02:41 00:35:37 (6) 00:01:00 00:19:44 (27) 01:04:33 10

………………………………………………………………………………………………..

15 SIECIŃSKI EMILIAN SUSZ UKS TRS SUSZ Polska 1991 M18-24 3 1 00:06:21 (61) 00:03:05 00:36:25 (14) 00:00:57 00:18:52 (16) 01:05:40 15

16 WITKOWSKI GRZEGORZ DYWITY TRI4FUN Polska 1979 M35-39 2 1 00:06:03 (41) 00:02:53 00:36:50 (19) 00:01:00 00:19:10 (19) 01:05:56 16

22 SZCZEGIELNIAK GRZEGORZ SUSZ UKS TRS SUSZ Polska 1984 M30-34 5 1 00:05:54 (35) 00:03:27 00:36:31 (15) 00:00:59 00:20:53 (52) 01:07:44 22

45 WĘGIER ARKADIUSZ SUSZ UKS-TRS SUSZ Polska 1977 M35-39 7 2 00:06:53 (99) 00:03:26 00:39:49 (57) 00:01:08 00:20:29 (35) 01:11:45 45

66 HOŃKO PRZEMYSŁAW ELBLĄG SPORT-EVO Polska 1984 M30-34 12 1 00:05:36 (22) 00:03:22 00:40:41 (78) 00:01:10 00:23:05 (109) 01:13:54 65

84 RYNKO PAWEŁ OLSZTYN Polska 1980 M35-39 14 1 00:09:01 (307) 00:03:19 00:40:32 (68) 00:01:49 00:21:15 (60) 01:15:56 82

86 JARLIŃSKI RAFAŁ IŁAWA SSP ORKA IŁAWA Polska 1968 M45-49 7 1 00:05:54 (35) 00:03:24 00:41:18 (90) 00:01:39 00:23:53 (151) 01:16:08 84

130 TRUŚ MARTA OLSZTYN KOBIETY BIEGAJĄ Polska 1987 K25-29 2 2 00:06:24 (65) 00:03:38 00:45:34 (204) 00:01:08 00:24:12 (169) 01:20:56 5

133 BĄCIK PAWEŁ OLSZTYN Polska 1982 M30-34 28 2 00:06:14 (50) 00:04:08 00:43:47 (157) 00:01:36 00:25:30 (243) 01:21:15 128

188 MIŚTA PAWEŁ OLSZTYN Polska 1985 M30-34 41 1 00:06:44 (92) 00:04:13 00:47:16 (248) 00:02:02 00:24:04 (162) 01:24:19 174

302 JARLIŃSKA BOŻENA IŁAWA SSP ORKA IŁAWA Polska 1970 K45-49 2 1 00:07:49 (185) 00:03:49 00:51:31 (338) 00:01:16 00:27:20 (312) 01:31:45 41

372 ŠRAJER JIŘÍ BISKUPIEC GO LINUX! Polska 1950 M55+ 12 2 00:09:18 (345) 00:05:34 00:55:20 (392) 00:01:23 00:27:07 (301) 01:38:42 306

407 MARIAŃSKI MAREK OLSZTYN Polska 1952 M55+ 13 1 00:10:08 (410) 00:05:10 00:57:00 (408) 00:01:46 00:30:02 (394) 01:44:06 320

{AdmirorGallery}bydgoszcz12{/AdmirorGallery}

1/4 Iron

1 STĘPNIAK KACPER NIEMCZ UKS TRI-TEAM RUMIA Polska 1994 M18-24 1 1 00:10:28 (1) 00:02:17 01:08:39 (5) 00:00:40 00:35:06 (2) 01:57:10 1

2 KALASZCZYŃSKI ŁUKASZ PŁOCK PTT DELTA Polska 1984 M30-34 1 1 00:12:41 (8) 00:02:14 01:06:28 (2) 00:01:02 00:35:31 (3) 01:57:56 2

3 1048 GŁUSZKOWSKI BOGUMIŁ SIEROSŁAW/TARNOWO PODGÓRNE BE3 CITYZEN_ POZNAO Polska 1970 M45-49 1 1 00:12:45 (10) 00:02:33 01:05:31 (1) 00:00:56 00:38:45 (16) 02:00:30 3

4 1142 PIETRUCZUK CHRISTOPHER KOŁOBRZEG KRZETÓW NAD PILICĄ Polska 1990 M25-29 1 1 00:11:27 (2) 00:02:03 01:12:58 (52) 00:00:43 00:35:55 (4) 02:03:06 4

5 PETELSKI MATEUSZ GDANSK Polska 1986 M25-29 2 1 00:15:34 (91) 00:03:04 01:09:56 (14) 00:00:53 00:34:38 (1) 02:04:05 5

6 MAJCHRZAK MICHAŁ NOWY LUBOSZ TGV CLUB Polska 1985 M30-34 2 4 00:14:08 (26) 00:03:04 01:06:34 (3) 00:01:01 00:40:55 (50) 02:05:42 6

7 DYBOWSKI KRZYSZTOF WARSZAWA NOBLE TRI TEAM Polska 1985 M30-34 3 1 00:12:42 (9) 00:02:38 01:12:06 (40) 00:00:55 00:37:36 (9) 02:05:57 7

8 DZIEKOŃSKI RAFAŁ BYDGOSZCZ NIEZRZESZONY Polska 1982 M30-34 4 1 00:14:20 (34) 00:02:47 01:10:18 (19) 00:00:48 00:38:00 (11) 02:06:13 8

9 ZIĘBA ADAM BYDGOSZCZ TRISPACE Polska 1973 M40-44 1 1 00:16:14 (135) 00:02:56 01:09:18 (10) 00:00:47 00:37:02 (6) 02:06:17 9

10 LEWANDOWSKI MACIEJ SOPOT TRIDEA TEAM Polska 1986 M25-29 3 1 00:12:45 (10) 00:02:23 01:11:35 (32) 00:00:49 00:39:21 (23) 02:06:53 10

……………………………………………………

34 WACŁAWSKI KRZYSZTOF IŁAWA ORKA IŁAWA Polska 1965 M50-54 1 2 00:15:01 (64) 00:03:14 01:11:41 (33) 00:01:16 00:41:16 (62) 02:12:28 34

55 BRZOZOWSKI PIOTR MIŁOMŁYN BRZOZOWSKI TEAM Polska 1981 M30-34 16 1 00:16:25 (152) 00:02:31 01:14:10 (80) 00:00:37 00:41:53 (82) 02:15:36 55

60 GŁUCHOWSKI JĘDRZEJ ELBLĄG TORTUGA ADVENTURE TEAM Polska 1995 M18-24 6 1 00:12:02 (4) 00:02:40 01:17:09 (149) 00:01:40 00:42:18 (90) 02:15:49 60

65 PLUTA GNIEWOMIR SUSZ UKS TRS SUSZ Polska 1981 M30-34 17 2 00:14:13 (28) 00:03:17 01:14:41 (95) 00:00:55 00:43:17 (116) 02:16:23 65

72 MĄDRY WOJCIECH OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM Polska 1980 M35-39 17 1 00:16:16 (139) 00:03:32 01:14:23 (84) 00:01:09 00:41:38 (76) 02:16:58 72

74 SOBOLEWSKI MARCIN ZALEWO UKS TRS SUSZ Polska 1977 M35-39 19 3 00:15:20 (77) 00:03:16 01:16:37 (132) 00:01:13 00:40:43 (45) 02:17:09 74

87 KRUPA JAN WĘGORZEWO TORTUGA ADVENTURE TEAM Polska 1988 M25-29 22 1 00:14:27 (38) 00:03:16 01:13:37 (69) 00:01:12 00:46:06 (199) 02:18:38 87

90 PUNPUR KRZYSZTOF OSTRÓDA NET SYSTEM TRIATHLON TEAM Polska 1983 M30-34 19 3 00:16:22 (149) 00:02:58 01:15:52 (111) 00:01:05 00:42:35 (98) 02:18:52 90

171 SIECIŃSKI LESZEK SUSZ UKS TRS SUSZ Polska 1963 M50-54 3 2 00:19:08 (378) 00:03:46 01:16:23 (126) 00:01:50 00:45:27 (177) 02:26:34 170

205 WACŁAWSKI BARTOSZ IŁAWA ORKA IŁAWA Polska 1989 M25-29 44 2 00:14:43 (47) 00:03:27 01:21:26 (272) 00:01:24 00:48:47 (302) 02:29:47 203

216 KRYGIELSKI KRZYSZTOF WÓJTOWO Polska 1975 M40-44 33 1 00:20:16 (445) 00:04:46 01:23:32 (348) 00:01:45 00:40:14 (37) 02:30:33 214

219 DAWIDCZYK ADAM EŁK AT TEAM Polska 1984 M30-34 49 1 00:19:24 (404) 00:03:17 01:20:34 (247) 00:01:10 00:46:25 (207) 02:30:50 217

229 WASILEWSKI MIROSŁAW IŁAWA ORKA IŁAWA Polska 1974 M40-44 36 3 00:18:09 (302) 00:03:59 01:21:38 (280) 00:01:48 00:45:41 (183) 02:31:15 227

238 RÓŻAŃSKI KAMIL ELBLĄG TRICISCO Polska 1985 M30-34 52 1 00:16:24 (151) 00:05:43 01:16:54 (143) 00:01:25 00:51:37 (413) 02:32:03 236

247 TUCZKO MARCIN WILKASY Polska 1983 M30-34 54 1 00:15:06 (68) 00:03:52 01:19:39 (217) 00:01:22 00:52:54 (449) 02:32:53 245

251 MICHALSKI ARKADIUSZ IŁAWA ORKA IŁAWA Polska 1971 M40-44 39 2 00:16:21 (146) 00:03:54 01:21:37 (278) 00:01:35 00:49:35 (334) 02:33:02 247

438 SZAFKOWSKI PIOTR IŁAWA ORKA IŁAWA Polska 1966 M45-49 28 4 00:18:38 (335) 00:05:32 01:30:08 (532) 00:01:44 00:50:15 (364) 02:46:17 416

699 KORWEK MICHAŁ OLSZTYN Polska 1972 M40-44 88 3 00:29:13 (678) 00:05:22 01:53:46 (699) 00:04:41 01:03:08 (646) 03:36:10 634

Elbląg iława Olsztyn sport powszechny Susz triathlon

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x