Volvo Triathlon Series po raz drugi w Mrągowie! – Finał zawsze najciekawszy

31 sierpnia Mrągowo będzie gościć blisko 800 triathlonistów, którzy wystartują w Volvo Triathlon Series. Czwarty sportowy weekend spod znaku "Volvo" będzie podsumowaniem zmagań, które odbyły się już w Brodnicy, Nieporęcie i Chodzieży. Przed sportowcami jeszcze jedno wyzwanie, ostatnia szansa na poprawienie dotychczasowych wyników w klasyfikacji generalnej.

Zawody odbywające się w Mrągowie są rozgrywane już po raz drugi. Tym razem będzie to finał cyklu Volvo Triathlon Series 2014. Profesjonalnie przygotowane trasy, logistycznie nadzorowana strefa zmian oraz doświadczenie z zeszłego roku – jest to przepis na sukces i mocne wejście w środku sezonu startów. Koniec sierpnia, to – wbrew pozorom – gorący okres pod względem liczby startów triathlonowych. Zawodnicy są u szczytu sił, często szykując się na zawody przez kilkanaście tygodni. Organizatorzy spodziewają się gorącej atmosfery, która z pewnościa ostrym finałem całego cyklu czterech imprez. Z pewnością uczestnicy będą z zadowoleniem i satysfakcją docierali do mety, odbierając kolejny medal.

Impreza dofinansowana jest przez Urząd Miasta Mągowo

W związku z realizacją zawodów na terenie Mrągowa 31 sierpnia w godzinach 9:00-14:00 nastąpią utrudnienia w ruchu kołowym!

Program zawodów

Trasa rowerowa, ilość rund, kierunek jazdy

Więcej Informacji znajdziecie na stronie: http://triathlonpl.com/final-volvo-triathlon-series-2014

www.mragowo.pl

https://www.facebook.com/UrzadMiejskiMragowo

{AdmirorGallery}volvo78{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Mrągowo triathlon

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x