Międzynarodowy Festiwal Elbląg 2012 – Morąg i Żabi Róg wśród medalistów

Zakończył się 19. Międzynarodowy Festiwal Unihokeja pod patronatem Pomorskiej Spółki Gazownictwa organizowany przez Elbląski Szkolny Związek Sportowy na zlecenie Ministerstwa Sportu i Zarządu Głównego SZS. Puchary Bałtyku po rozegraniu 206 meczów, równoznaczne z tytułami Mistrzów Polski Szkól zdobyli: w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej drużyny: dziewcząt ze SP nr 3 z Trzebini i chłopców ze SP z Babimostu; w Gimnazjadzie   dziewczęta z Gimnazjum Nr 3 w Trzebini i chłopców z Gimnazjum Nr 3 w Sanoku, w Licealiadzie – dziewczęta z I LO z Sanoka i chłopcy z II LO także z Sanoka.

 

Dodajmy, że najlepsze miejsca z zespołów Warmii i Mazur uhonorowane medalami zdobyły drużyny: srebrne w Licealiadzie dziewczęta z Morąga i brązowe w Gimnazjadzie dziewczęta z Żabiego Rogu oraz chłopcy z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących z Morąga.

Za zajęcie czterech pierwszych miejsc w sześciu kategoriach wiekowych zespoły otrzymały puchary a za trzy pierwsze miejsca zawodnicy medale ufundowane przez Departament Sportu Urzędu Miejskiego w Elblągu. Wszystkie zespoły uhonorowano dyplomami uczestnictwa a zawodników okolicznościowymi koszulkami.

Najlepsi strzelcy, najlepsi zawodnicy , najlepsi bramkarze z sześciu kategorii otrzymali statuetki ufundowane przez Departament Sportu Urzędu Miejskiego w Elblągu , nagrody rzeczowe ufundowane przez Pomorską Spółkę Gazownictwa oraz bony wartościowe ufundowane przez firmę INTERPLASTIC z Gdyni.

Nagrody wręczali:

– Dorota Pawłow – Dyrektor Departamentu Sportu Urzędu Miejskiego w Elblągu,

– Marek Wnuk – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Elblągu ,

– Janusz Pająk – członek Prezydium Zarządu Głównego Szkolnego Związku Sportowego w Warszawie, Wiceprzewodniczący Elbląskiego Szkolnego Związku Sportowego

{AdmirorGallery}uni13{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x