Mistrzostwa Województwa SP i Gimnazjów – Wykorzystana szansa maluczkich

W Elblągu odbyły się Mistrzostwa Województwa Szkół Podstawowych (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) i Gimnazjów w unihokeju. Ta dyscyplina sportu tylko z pozoru uważana jest za niszową. W środowiskach szkolnych cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza w mniejszych miejscowościach i niektóre z nich wykorzystuj swa szansę. Głodkowo, Żabi Róg i Orzysz (dwa razy) sięgnęły po tytuły w regionie i jest to tylko potwierdzeniem tej tezy. Finały w Elblągu były świętem tej dyscypliny. Mnóstwo spotkań, dużo emocji (dla niektórych za dużo) i satysfakcja dla maluczkich, którzy dzięki sukcesom w unihokeju mogli zaistnieć.

Wyniki

Szkoły Podstawowe

Dziewczęta

WYNIKI SPOTKAŃ

Grupa „A”

SP Żabi Róg – SP Nr 18 Elbląg  3 : 0

SP Żabi Róg – SP Młynary  2 : 0

SP Żabi Róg – SP Chruściel  2 : 2

SP Żabi Róg  – SP Skarlin 3 : 0

SP Nr 18 Elbląg   – SP Młynary 2 : 0

SP Nr 18 Elbląg  – SP Chruściel  0 : 5

SP Nr 18 Elbląg  – SP Skarlin 0 : 1

SP Młynary  – SP Chruściel  0 : 6

SP Młynary – SP Skarlin 0 : 2

SP Chruściel – SP Skarlin 2 : 0

Tabela Grupy „A”

1. SP Chruściel  4  7   15:1

2. SP Żabi Róg  4  7  10:2

3. SP Skarlin    4  4  3:5

4. SP Nr 18 Elbląg   4   2  2:9

5. SP Młynary  4  0  0:12

Grupa „B”

SP Orzysz – SP Godkowo 0 : 2

SP Orzysz- SP Nr 15 Elbląg 1 : 0

SP Orzysz- SP Nr 25 Olsztyn 3 : 1

SP Orzysz –  SP Płoskinia 0 : 2

SP Godkowo –  SP Nr 15 Elbląg 2 : 0

SP Godkowo – SP Nr 25 Olsztyn 5 : 0

SP Godkowo – SP Płoskinia  1 : 2

SP Nr 15Elbląg – SP Nr 25 Olsztyn 1 : 1

SP Nr 15 Elbląg – SP Płoskinia 0 : 0

SP Nr 25 Olsztyn  – SP Płoskinia  0 : 3

Tabela Grupy „B”

1. SP Płoskinia  4  7  7:1

2. SP Godkowo  4  6 10:2

3. SP Orzysz 4  4  4:5

4. SP Nr 15 Elbląg  4  2  1:4

5. SP Nr 25 Olsztyn 4  1  2:12

Wyniki spotkań półfinałowych

SP Chruściel  – SP Godkowo 1 : 2

SP Żabi Róg – SP Płoskinia 2 : 0

Mecze o miejsca

o miejsca 9-10

SP Młynary – SP Nr 25 Olsztyn  3 : 0

o miejsca 7- 8

SP Nr 18 Elbląg – SP Nr 15 Elbląg 0 : 3

o miejsca 5-6

SP Skarlin – SP Orzysz 0 : 2

o miejsca 3-4

SP Chruściel  – SP Płoskinia  0 : 2

o miejsca 1-2

SP Godkowo – SP Żabi Róg 1 : 0

Kolejność ostateczna finału

1. Szkoła Podstawowa Godkowo

2. Szkoła Podstawowa  Żabi Róg

3. Szkoła Podstawowa Płoskinia

4. Szkoła Podstawowa Chruściel

5. Szkoła Podstawowa  Orzysz

6. Szkoła Podstawowa Skarlin

7. Szkoła Podstawowa  Nr 15 Elbląg

8. Szkoła Podstawowa Nr 18 Elbląg

9. Szkoła Podstawowa  Młynary

10. Szkoła Podstawowa  Nr 25 Elbląg

Chłopcy

Grupa „A”

SP Godkowo – SP Żabi Róg  0 : 1

SP Godkowo – SP Płoskinia  0 : 0

SP Godkowo – SP Jegłownik  1 : 0

SP Godkowo – SP Skarlin  0 : 0

SP Żabi Róg – SP Płoskinia  1 : 0

SP Żabi Róg – SP Jegłownik  1 : 1

SP Żabi Róg – SP Skarlin  1 : 0

SP Płoskinia – SP Jegłownik  3 : 1

SP Płoskinia – SP Skarlin  1 : 2

SP Jegłownik – SP Skarlin  0 : 2

Tabela Grupy „A”

1. SP Żabi Róg  4   7  4:1

2. SP Skarlin  4  4   4:2

3. SP Płoskinia  4  3  4:4

4. SP Godkowo  4  3  1:1

5. SP Jegłownik  4  1  2:7

Grupa „B”

SP Orzysz  – SP Nr 22 Olsztyn  4 : 0

SP Orzysz- SP Nr 18 Elbląg 6 : 0

SP Orzysz- SP Młynary 5 : 0

SP Orzysz –  SP Chruściel 1 : 0

SP Nr 22 Olsztyn –  SP Nr 18 Elbląg  0 : 0

SP Nr 22 Olsztyn – SP Młynary  0 : 1

SP Nr 22 Olsztyn – SP Chruściel  0 : 3

SP Nr 18 Elbląg – SP Młynary  0 : 1

SP Nr 18 Elbląg – SP Chruściel  0 : 4

SP Młynary – SP Chruściel  2 : 1

Tabela Grupy „B”

1. SP Orzysz  4  8  16:0

2. SP Młynary 4  6  4:6

3. SP Chruściel  4   8:4

4. SP Nr 22 Olsztyn 4  1   0:8

5. SP Nr 18 Elbląg 4  1  0:11

Wyniki spotkań półfinałowych

SP Żabi Róg – SP Młynary 3 : 0

SP Skarlin – SP Orzysz 0 : 3

Mecze o miejsca

o miejsca 9-10

SP Jegłownik –  SP Nr 18 Elbląg  3 : 0

o miejsca 7- 8

SP Godkowo – SP Nr 22 Olsztyn 3 : 0

o miejsca 5-6

SP Płoskinia – SP Chruściel  3 : 2

o miejsca 3-4

SP Młynary – SP Skarlin 0 : 1

o miejsca 1-2

SP Żabi Róg – SP Orzysz 1 : 2

Kolejność ostateczna finału

1. Szkoła Podstawowa Orzysz

2. Szkoła Podstawowa  Żabi Róg

3. Szkoła Podstawowa Skarlin

4. Szkoła Podstawowa Młynary

5. Szkoła Podstawowa Płoskinia

6. Szkoła Podstawowa Chruściel

7. Szkoła Podstawowa  Godkowo

8. Szkoła Podstawowa Nr 22 Olsztyn

9. Szkoła Podstawowa Jegłownik

10. Szkoła Podstawowa  Nr 18 Elbląg

 

Gimnazja

Dziewczęta

Wyniki Grupy „A”

Gim. Żabi Róg – Gim. Nr 5 Elbląg  4 : 0

Gim. Żabi Róg – Gim. Płoskinia 4 ; 0

Gim. Żabi Róg- Gim. Nr 23 Olsztyn 5 : 0

Gim. Nr 5 Elbląg – Gim. Płoskinia 2 : 0

Gim. Nr 5 Elbląg – Gim. Nr 23 Olsztyn  5 : 0

Gim. Płoskinia – Gim. Nr 23 Olsztyn 2 : 1

Tabela Grupy „A”

1. Gim. Żabi Róg  3  6  13:0

2. Gim. Nr 5 Elbląg  3  4  7:4

3. Gim. Płoskinia  3  2  2:7

4. Gim. Nr 23 Olsztyn  3  0  1:12

Wyniki Grupy „B”

Gim. Orzysz – Gim. Nr 3 Elbląg 0 : 3

Gim. Orzysz – Gim. Dobry 1 : 3

Gim. Orzysz – Gim. Nr 13 Olsztyn 0 : 2

Gim. Nr 3 Elbląg – Gim. Dobry 0 : 0

Gim. Nr 3 Elbląg – Gim. nr 13 Olsztyn 2 : 0

Gim. Dobry – Gim. Nr 13 Olsztyn 3 : 2

Tabela Grupy „B”

1. Gim. Nr 3 Elbląg 3  5                5:0

2. Gim. Dobry 3  5   6:3

3. Gim. Nr 13 Olsztyn 3              2  4:5

4. Gim. Orzysz  3  0  1:8

Wyniki gier półfinałowych

Gim. Żabi Róg – Gim. Dobry  5 : 1

Gim. Nr 5 Elbląg – Gim. Nr 3 Elbląg  4 : 3

Mecze o miejsca

o miejsca 7-8

Gim. Nr 23 Olsztyn  – Gim. Orzysz  2 : 0

o miejsca 5-6

Gim. Płoskinia – Gim. Nr 13 Olsztyn 2 : 1

o miejsce 3-4

Gim. Dobry – Gim. Nr 3 Elbląg  0 : 3

o miejsce 1-2

Gim. Żabi Róg – Gim. Nr 5 Elbląg 5 : 0

Ostateczna kolejność finału

1. Gimnazjum Żabi Róg

2. Gimnazjum Nr 5 Elbląg

3. Gimnazjum Nr 3 Elbląg

4. Gimnazjum Dobry

5. Gimnazjum Płoskinia

6. Gimnazjum Nr 13 Olsztyn

7. Gimnazjum Nr 23 Olsztyn

8. Gimnazjum Orzysz

Chłopcy

Wyniki Grupy „A”

Gim. Nr 2 Elbląg – Gim. Młynary 0 : 2

Gim. Nr 2 Elbląg – Gim. Płoskinia 0 ; 4

Gim. Nr 2 Elbląg – Gim. Nr 23 Olsztyn 0 : 0

Gim. Nr 2 Elbląg – Gim. Nr 1 Pasłęk 0 : 5

Gim. Młynary – Gim. Płoskinia 3 : 0

Gim. Młynary – Gim. Nr 23 Olsztyn  5 : 0

Gim. Młynary – Gim. Nr 1 Pasłęk  0 : 0

Gim. Płoskinia – Gim. Nr 23 Olsztyn 1 : 0

Gim. Płoskinia – Gim. Nr 1 Pasłęk 3 : 1

Gim. Nr 23 Olsztyn – Gim. Nr 1 Pasłęk 1 : 4

Tabela Grupy „A”

1m. Gim. Młynary  4  7   10:0

2m. Gim. Płoskinia  4  6   8:4

3m. Gim. Nr 1 Pasłęk 4  5  10:4

4m. Gim. Nr 2 Elbląg   4  1  1:11

Gim. Nr 23 Olsztyn  – dyskwalifikacja za opuszczenie miejsca rozgrywek.

Wyniki Grupy „B”

Gim. Orzysz – Gim. Nr 1 Braniewo  2 : 0

Gim. Orzysz – Gim. Nr 9 Olsztyn  6 : 1

Gim. Orzysz – Gim. Nr 9 Elbląg  2 : 0

Gim. Nr 1 Braniewo- Gim. Nr 9 Olsztyn  3 : 2

Gim. Nr 1 Braniewo – Gim. nr 9  Elbląg                 1 : 0

Gim. Nr 9 Olsztyn – Gim. Nr 9 Elbląg 0 : 0

Tabela Grupy „B”

1. Gim. Orzysz  3  6  10:1

2. Gim. Nr 1 Braniewo  3 4  4:4

3. Gim. Nr 9 Elbląg  3  1  0:3

4. Gim. Nr 9 Olsztyn  3  1  3:9

Wyniki gier półfinałowych

Gim. Orzysz – Gim. Płoskinia  3 : 2

Gim. Nr 1 Braniewo – Gim. Młynary 1 : 2

Mecze o miejsca

o miejsca 7-8

Gim. Nr 23 Olsztyn  – Gim. Nr 2 Elbląg 0 : 3

o miejsca 5-6

Gim. Nr 9 Elbląg – Gim. Nr 1 Pasłęk 0 : 3

o miejsce 3-4

Gim. Płoskinia  – Gim. Nr 1 Braniewo 5 : 2

o miejsce 1-2

Gim. Orzysz – Gim. Młynary 1 : 0

Ostateczna kolejność finału

1m. Gimnazjum Orzysz

2m. Gimnazjum Młynary

3m. Gimnazjum Płoskinia

4m. Gimnazjum Nr 1 Braniewo

5m. Gimnazjum Nr 1 Pasłęk

6m. Gimnazjum Nr 9 Elbląg

7m. Gimnazjum Nr 9 Olsztyn

8m. Gimnazjum Nr 2 Elbląg

Gimnazjum Nr 23 Olsztyn – dyskwalifikacja

Za zajęcie trzech pierwszych miejsc zespoły otrzymały puchary a zawodniczki medale . Nagrody wręczali: Jacek Krzekotowski – Wiceprzewodniczący W-M SZS, Janusz Pająk – Członek Prezydium W-M SZS , Wiceprzewodniczący ESZS

 

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x