Grand Prix Elbląga na 100 polach – Do zobaczenia w lutym!

Rywalizacja warcabistów o Grand Prix Elbląga osiągnęła półmetek. W czwartym turnieju GP  w warcabach 100-polowych zorganizowanym przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wystartowało 20 osób w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie uczestników do lat 16 w turnieju zwyciężył Robert A. Jeleniewski przed Piotrem Sznaze i Wojciechem Bober. Dla Jeleniewskiego był to już czwarty zwycięski turniej w tej edycji rywalizacji o Grand Prix Elbląga. Wymieniona trójka przewodzi stawce w identycznej kolejności w klasyfikacji generalnej.

 

W grupie starszej powyżej 17 lat, najlepszy okazał się Robert T. Jeleniewski, który wyprzedził Adama Haratyma i Marka Szulca. Po czterech turniejach stawce przewodzi Adam Haratym 44 pkt i wyprzedza lepszym dorobkiem punktowym z gier Roberta A. Jeleniewskiego 44 pkt oraz zajmującego trzecią lokatę Łukasza Kucińskiego 30 pkt.

Kolejny turniej rozegrany zostanie 8 lutego w hali lodowiska „Helena”. Zgłoszenia będą przyjmowane od godz. 16:00, o od godz. 16:30 rozpocznie się rywalizacja. Zapraszamy  dzieci,  młodzież  i  dorosłych.

Tekst i fot. MOSiR

{gallery}war9{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x