Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Ełk 2021 – Złota dwójka z Iławy

W weekend (25/26 września) w Ełku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w wioślarstwie. Startowali zawodnicy siedmiu klubów z Mazowsza oraz Warmii i Mazur. Reprezentowały nas trzy sekcje: UKS MOS Ełk, Wir Iława i Puma Ostróda. Zdobyliśmy pięć medali: 1 złoty, 1 srebrny i 3 brązowe. Na najwyższym stopniu podium stanęła dwójka Wir-u Iława: Szymon Zawistowski/Oskar Fryc

Drugie miejsce zajął w jedynce chłopców Oskar Fryc (Wir Iława), a na trzecich miejscach uplasowali się: w jedynce dziewcząt: Zuzanna Gruba (Puma Ostróda), w jedynce chłopców Remigiusz Chrzanowski (UKS MOS Ełk) i dwójka chłopców: Nikodem Fic/Filip Wojtania (Puma Ostróda).