MP na ergometrze Ergo-Arena Gdańsk 2012 – Medale „na sucho” też prestiżowe

Mateusz Nawrocki z MOS Ełk (trener S. Skorupa) został Mistrzem Polski Juniorów Młodszych na ergometrze wioślarskim. Był to już czwarty medal tego zawodnika w tym sezonie na zawodach o randze Mistrzostw Polski (pozostałe medale zdobył w czwórce oraz dwójce podwójnej). Srebrny medal wywalczyła w tej samej grupie wiekowej Katarzyna Dreszer (Wir Iława). Były zawodnik tego klubu Miłosz Jankowski był najlepszy wśród młodzieżowców. Rywalizacja na ergometrze stała się pełnoprawną autonomiczną dyscypliną, gdzie rozgrywane są zawody rangi mistrzowskiej

 

Przy okazji Mistrzostw Polski zostały rozegrane Mistrzostwa Pomorza w których startowała dość liczna grupę młodzików MOS-u Ełk. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Natalia Kalinowska (trener T. Zemel), wśród chłopców drugie miejsce zajął Adam Sinocha (trener S. Kosiorek). Nasi najmłodsi wioślarze mieli do przepłynięcia 1000m.

Na podstawie strony MOS Ełk

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x