Partnerzy zagraniczni bezcennym atutem – Na przykład Ełk i Brisztonas

Sekcja wioślarska Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Ełku utrzymuje ścisłe kontakty z podobnym klubem litewskim z Brisztonas. W maju ełczanie uczestniczyli w regatach w Kownie i obiecali sobie spotkać się niebawem. Słowa dotrzymali, bowiem w ostatnich dniach nastąpiła rewizyta Litwinów. Gospodarze przyjęli ich bardzo serdecznie. Zaprosili na wspólnego treningu, trenerzy mieli okazje skonfrontować swoje metody szkoleniowe. Pobyt nie ograniczył się tylko do aspektu sportowego. Goście z Litwy zwiedzili najciekawsze miejsca w Ełku i okolicach i byli pod wielkim wrażeniem. Nie ukrywali wspaniałego położenia miasta na pięknym jeziorem, gdzie są znakomite warunki do treningu.

 

Cieszymy się, że coraz więcej klubów z Warmii i Mazur nawiązuje kontakty z zagranicznymi partnerami. Są to spotkania bezpośrednie i bezcenne. To już nie chodzi nawet o małe koszty, ale możliwość poznania przez naszą młodzież nowych miejsc, szlifowania języka, nawiązywania przyjaźni. Trenerzy bardzo cenią sobie wszelkie nowinki w szkoleniu, które wykorzystują w nowych warunkach. Ostatnio informowaliśmy o takich kontaktach zapaśników i piłkarzy Naki z niemieckimi partnerami. Zachęcamy innych , by też podjęli taką inicjatywę. Naprawdę warto.

Fot. MOS Ełk

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x