Liga Szkolna Karolewo 2015 – W międzynarodowym wydaniu

Dużym powodzeniem cieszyła się kolejna edycja Ligi Szkolnej w zapasach (styl wolny), która w sobotę (21 lutego) odbyła się w Karolewie. Atrakcją stał się udział w turnieju zawodników z Kalingradu, którzy zgodnie z oczekiwaniami zaprezentowali wysoki poziom i wygrali klasyfikacje klubową. W rywalizacji szkół wśród chłopców triumfowali uczniowie Gimnazjum 1 w Lidzbarku Warmińskim, a dziewcząt Gimnazjum w Kiwitach.

Wyniki

Chłopcy

Waga 32 kg

1 Chairulaiew Osman Kaliningrad Rosja 04

2 Wysocki Piotr ORZEŁ, Karolewo 02

3 Ślęzak Kamil SP Rogóż 04

3 Żukowski Wiktor SP 9 Olsztyn 02

5 Dutkiewicz Paweł SP Rogóż 02

5 Waszkiewicz Marceli SP Drogoszach 04

Waga 35 kg

1 Merzlijakow Dimitrii Kaliningrad Rosja 02

2 Pachamienko Dimitrii Kaliningrad Rosja 03

3 Szebanow Michaił Kaliningrad Rosja 03

3 Wangin Rafał Warmia, Lidzbark Warmiński 04

5 Walczyński Jakub SP Kiwity 03

5 Kowalik Cyprian SP Radostowo 04

7 Kaczorek Szymon SP Ryn 02

8 Sadowski Roch SP Radostowo 03

9 Kwiatkowski Bartosz OŁÓW Ryn 03 5

10 Antonowicz Piotr SP Rogóż 02

11 Włoszek Norbert Orzeł Karolewo 04

12 Wiciński Konrad SP Rogóż 04

Waga 38 kg

1 Timoszenkow Władimir Kaliningrad , Rosja 01

2 Łepkowski Wiktor SP Sorkwity 02

3 Czoków Tomasz Olimp, Kętrzyn 03

3 Didiczenko Anton Kaliningrad Rosja 03

5 Niemiec Szymon Orzeł Karolewo 03

5 Nowak Michał SP 1 Lidzbark Warmiński 02

7 Titienko Ekim Kaliningrad Rosja 04

8 Połomka Filip SP Sorkwity 04

9 Urmanowicz Jakub SP Kraszewo 03

Waga 42 kg

1 Mucha Paweł SP 1, Kętrzyn 01

2 Zaitcev Kirill Kaliningrad Rosja 03

3 Kosakowski Piotr Budowlani Olsztyn 02

3 Głowienka Bartosz Olimp Kętrzyn 02

5 Rzaev Farid Kaliningrad Rosja 03

Waga 47 kg

1 Muszichenko Danil Kaliningrad Rosja 01

2 Opolski Przemysław Gim 1 Lidzbark Warmiński 01

3 Żernosek Oleg Swietlyj Rosja 02

3 Korobeinik Matwiej Kaliningrad Rosja 02

5 Chomka Dominik SP, Kruszewiec 02

5 Bartnikowski Szymon SP Rogóż 02

7 Karpiekin Stas Kaliningrad Rosja 01

8 Biedrzycki Jakub Olimp Kętrzyn 01

9 Waszkiewicz Kacper Gim w Drogoszach 01

10 Włoszek Jakub Orzeł Karolewo 00

11 Kotliński Patryk Gim Drogoszach 00

12 Jakszewicz Krystian Gim Kraszewo 00

Waga 52 kg

1 Dłuski Jonatan Gim, Drogoszach 01

2 Wojsiat Bartłomiej SP Rogóż 02

3 Kamiński Damian Gim 1 Lidzbark Warmiński 01

3 Poletin Egor Kaliningrad Rosja 02

5 Sokol Ilia Swietlyj Rosja 01

7 Brzostek Maciej SP Sorkwity 02

7 Zarin Ilia Kaliningrad Rosja 01

8 Bosak Bartosz SP Kiwity 02

Waga 59 kg

1, Lidzbark Warmiński 00

2 Samoilov Gleb Kaliningrad Rosja 01

3 Tarakonov Vladislaw Kaliningrad Rosja 00

3 Czubaszek Kasjan Orzeł, Karolewo 01

5 Werbanowski Olaf Olimp Kętrzyn 00

5 Lipski Dawid Orzeł Karolewo 01

7 Sieniuć Marek Cezary Gim Ryn 00

8 Golesov Aleksandr Kaliningrad Rosja 01

9 Kraft Mateusz Gim 1, Lidzbark Warmiński 00

10 Filipiak Jan Gim, Kiwity 01

11 Riazenow Danił Swietlyj Rosja 01

12 Kalus Mateusz Olimp Kętrzyn 00

13 Małeć Eryk Gim Rogóż 01

14 Łobanowski Jakub Gim 12 Olsztyn 00

15 Rodionow Roman Swietlyj Rosja 01

16 Lysenko Michaił Kaliningrad Rosja 03

17 Titienko Kirił Kaliningrad Rosja 02

Waga 66 kg

1 Chairulaiew Achmed Kaliningrad Rosja 00

2 Kościeniewicz Gabriel Gim 1 Lidzbark Warmiński 00

3 Ciesielski Aleksander Gim w Drogoszach 00

3 Jacenko Maskim Swietlyj Rosja 02

5 Szymański Krzysztof SP 1 Lidzbark Warmiński 02

5 Majorowski Karol Gim 3 Kętrzyn 01

7 Kijko Igor Olimp Kętrzyn 03

Waga 73 kg

1 Szljuszenkow Ilia Kaliningrad Rosja 00

2 Borkowski Grzegorz Gim Kraszewo 00

3 Kudaszew Iwan Kaliningrad Rosja 00

3 Borowy Stanisław Gim 1 Lidzbark Warmiński 00

Waga 85 kg

1 Niemiec Sebastian Gim Karolewo 00

2 Sobieska Paweł Gim w Drogoszach 00

3 Polak Paweł Gim w Drogoszach 00

3 Baran Michał SP w Drogoszach 02

Waga 100 kg

1 Dobrenkov Viaczeslav Kaliningrad Rosja 00

2 Kozłowski Jakub Gim 1 Lidzbark Warmiński 02

3 Szałkowski Wojciech Gim 1 Lidzbark Warmiński 01

3 Woźniak Mateusz Olimp Kętrzyn 00

Klasyfikacja zespołowa

1 Gim 1, Lidzbark Warmiński 38

2 Gim w Drogoszach 23

3 SP Rogóż 18

4 SP Sorkwity 10

5 Gim, Karolewo 7

6 SP 1 Kętrzyn 7

7 SP w Drogoszach 7

8 Gim Kraszewo 7

9 SP 1 Lidzbark Warmiński 6

10 SP Kiwity 4

11 SP 9 Olsztyn 4

12 SP Radostowo 4

13 Gim 3, Kętrzyn 3

14 SP Kruszewiec 3

15 Gim, Kiwity 1

16 SP Kraszewo 1

17 Gim, Ryn 1

18 Gim, Rogóż 1

19 Gim 12, Olsztyn 1

20 SP Ryn 1

Dziewczęta

Waga 32 kg

1 Łaniucha Klaudia Gim, Rogóż 01

2 Wojsiat Aleksandra SP Rogóż 04

3 Bronowicka Wiktoria SP Drogosze 03

Waga 37 kg

1 Rosłoń Diana Gim Kiwity 01

Waga 40 kg

1 Sheutsova Valeriia Kaliningrad, Rosja 03

2 Orłowska Wiktoria BUDOWLANI Olsztyn 02

3 Dłuska Aleksandra ORZEŁ Karolewo 03

Waga 44 kg

1 Karbowiak Natalia BUDOWLANI Olsztyn 02

Waga 48 kg

1 Sadowska Kornelia SP Radostowo 03

2 Dobiesz Sylwia Gim Kiwity 01

Waga 52 kg

1 Goronzi Gabriela GIM Sorkwity 00

Waga 57 kg

1 Łukasik Julia Gim 5 Olsztyn 00

2 Tkaczuk Weronika Gim Kiwity 01

Waga 67 kg

1 Kamińska Urszula Gim 3 Kętrzyn 00

Klasyfikacja zespołowa

1 Gim Kiwity 19

2 Gim 3 Kętrzyn 7

3 Gim 5 Olsztyn 7

4 Gim, Rogóż 7

5 GIM, Sorkwity 7

6 SP Radostowo 7

7 SP Rogóż 6

8 SP Drogosze 4

Klasyfikacja drużynowa klubowa

1. Kaliningrad 107 pkt.

2. Lidzbark Warmiński 90 pkt.

3. Orzeł Karolewo 84 pkt.

4. Luks Rogóż 32 pkt.

5. Budowlani Olsztyn 29 pkt.

6. Olimp Kętrzyn 17 pkt.

7. LUKS Marcinkowo 14 pkt.

8. Świetłyj 13 pkt.

9. Ołów Ryn 3 pkt.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Karolewo Kętrzyn Lidzbark Warmiński Olsztyn Ryn Sorkwity zapasy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x