Makroregion młodzików w stylu klasycznym – Znów błysnął Szymon Szymonowicz

W Olsztynie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w zapach (styl klasyczny). Jesteśmy w bardzo mocnej strefie (woj. mazowieckie, podlaskie, kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie), gdzie obsadę w niektórych kategoriach można nazwać Mistrzostwami Polski. Zdobyliśmy 6 medali (1-3-2). Na najwyzszym stopniu podium stanął Szymon Szymonowicz z Warmii Lidzbark Warmiński w wadze 66 kg.

Srebrne krążki zdobyli: Filip Januszewski – 35 kg (Sokół Lubawa), Radosław Truszkowski – 85 kg (Budowlani Olsztyn) i Jakub Kozłowski – 100 kg (Warmia Lidzbark Warmiński), a brązowe: Patryk Rożentalski – 38 kg (Sokół Lubawa) i Daniel Knopf ) – 100 kg (Olimpia Elbląg)

W klasyfikacji klubowej w dziesiątce znalazły się: Warmia Lidzbark Warmiński (5) i Sokół Lubawa (7). Startowali zapaśnicy 22 sekcji.

Wyniki

Waga 35 kg

1 Wagner Adrian MAZOWSZE, Teresin 99

2 Januszewski Filip SOKÓŁ, Lubawa 00

3 Mirecki Marcin ZDROWY, Targówek 00

3 Rokicki Jakub ZDROWY, Targówek 01

……………………………………………………….

11 Wilczewski Szymon WARMIA, Lidzbark Warmiński 01

Waga 38 kg

1 Dudziński Patryk OLIMPIJCZYK, Radom 00

2 Sieczka Jakub MAZOWSZE, Teresin 01

3 Rożentalski Patryk SOKÓŁ, Lubawa 00

3 Redestowicz Mateusz OLIMPIJCZYK, Radom 01

……………………………………………………………

5 Wiśniewski Piotr LUKS, Rogóż – Lidzbark W. 00

5 Pankowski Maciej SOKÓŁ, Lubawa 01

7 Jakubczyk Mikołaj WARMIA, Lidzbark Warmiń 01

8 Wiśniewski Paweł LUKS, Rogóż – Lidzbark W. 00

10 Jakszewicz Krystian WARMIA, Lidzbark Warmiń 00

Waga 42 kg

1 Dudziński Dominik OLIMPIJCZYK, Radom 99

2 Piatek Oskar OLIMPIJCZYK, Radom 01

3 Czaus Dawid AMATOR, Juchnowiec 99

3 Kluczek Marcin MAZOWSZE, Teresin 99

…………………………………………………..

10 Świątkowski Wojciech SOKÓŁ, Lubawa 00

Waga 47 kg

1 Parszewski Maciej OLIMPIJCZYK, Radom 00

2 Milcarz Dawiad GLINICE, Radom 00

3 Łebkowski Kacper HERKULES, Łomża 99

3 Bylicki Radosław MAZOWSZE, Teresin 99

……………………………………………..

7 Sieniuć Marek Cezary OŁÓW, Ryn 00

8 Stunża Adam Krzysztof OŁÓW, Ryn 01 5

10 Gajewski Radosław SOKÓŁ, Lubawa 01

12 Bernacik Dawid OŁÓW, Ryn 00

13 Szczawiński Witold SOKÓŁ, Lubawa 00

Waga 53 kg

1 Kaluga Marek ORLIK, Wierzbica 00

2 Selerski Mateusz MAZOWSZE, Teresin 00

3 Śmigacz Krzysztof LEGIA 1926, Warszawa 00

3 Michaluk Łukasz OLIMPIJCZYK, Radom 99

………………………………………….

10 Ciepliński Piotr OLIMPIA, Elbląg 00

11 Kościeniewicz Gabriel WARMIA, Lidzbark Warmiński 00

15 Lipczak Dawid WARMIA, Lidzbark Warmiński 99

16 Mikszto Dawid WARMIA, Lidzbark Warmiński 99

19 Kraft Mateusz WARMIA, Lidzbark Warmiński 00

20 Salwin Sebastian WARMIA, Lidzbark Warmiński 99

Waga 59 kg

1 Rutkowski Mateusz GLINICE, Radom 99

2 Stasiewicz Karol AMATOR, Juchnowiec 99

3 Dudzic Andrzej ORLIK, Wierzbica 99

3 Starzyński Błażej OLIMPIJCZYK, Radom 99

………………………………………………………………….

7 Rendaszka Daniel WARMIA, Lidzbark Warmiński 99

10 Kościeniewicz Norbert WARMIA, Lidzbark Warmiński 00

18 Marko Jakub LUKS, Rogóż – Lidzbark Warminski. 99

Waga 66 kg

1 Szymonowicz Szymon WARMIA, Lidzbark Warmiński 00

2 Chabros Wiktor ZDROWY, Targówek 99

3 Wójcik Łukasz OLIMPIJCZYK, Radom 99

3 Łuczak Kacper SOKÓŁ, Lubawa 00

………………………………………….

5 Borkowski Grzegorz WARMIA, Lidzbark Warmiński 00

10 Herman Paweł WARMIA, Lidzbark Warmiński 99

11 Perszke Konrad OLIMPIA, Elbląg 99

12 Perduta Daniel WARMIA, Lidzbark Warmiński 99

13 Patyra Jakub WARMIA, Lidzbark Warmiński 00

Waga 73 kg

1 Skołożyński Dariusz ZDROWY, Targówek 99

2 Rutkowski Kamil MAZOWSZE, Teresin 99

3 Faliszewski Krzysztof OLIMPIJCZYK, Radom 99

3 Borejko Franciszek LEGIA 1926, Warszawa 99

……………………………………………

9 Szałkowski Wojciech WARMIA, Lidzbark Warmiń 01

Waga 85 kg

1 Kłak Dominik PLATAN, Borkowice 99 14 16

2 Truszkowski Radosław BUDOWLANI, Olsztyn 99

3 Rybicki Jakub TALENT BIAŁOŁĘKA , Warszawa 99 

3 Trofimczuk Mateusz AMATOR, Juchnowiec 99

…………………………………………………..

8 Jędrychowski Szymon SOKÓŁ, Lubawa 00

Waga 100 kg

1 Staniaszek Bartosz MAZOWSZE, Teresin 99

2 Kozłowski Jakub WARMIA, Lidzbark Warmiń 00

3 Knopf Daniel OLIMPIA, Elbląg 00

3 Głowacki Michał SPRZĄŚLA, Supraśl 99 

Klasyfikacja klubowa

1 Olimpijczyk Radom 30

2 Mazowsze Teresien 16

3 Zdrowy Targówek Warszawa 12

4 Glinice Radom 10

5 Warmia Lidzbark Warmiński 9

6 Legia Warszawa 9

……………………………………

7 Sokół Lubawa 8

16 ULKS Rogóż 2

17 Olimpia Elbląg 2

20 Budowlani Olsztyn

21 Ołów Ryn

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Sokół Lubawa Warmia Lidzbark Warmiński

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x