Memoriał Bolesława Dubickiego – Z seniorami nie było szans

W Warszawie odbył się turniej zapaśniczy seniorów w stylu klasycznym– Memoriał Bolesława Dubickiego. Impreza miała rangę Pucharu Polski,  uczestniczyło w niej prawie 120 zawodników z 27 klubów. Budowlani Olsztyn wysłali tam pięcioosobową drużynę złożoną z młodzieżowców, którzy nie mieli większych szans nawiązania walki z czołówką krajową seniorów.

 

 Olsztynianie zajęli dość dalekie miejsca, ale każda konfrontacja z wymagającymi przeciwnikami ma swoje dobre strony, pod warunkiem pełnego zaangażowania i umiejętności wyciągania wniosków.Daleka pozycja Gabora Sawickiego jest związana przede wszystkim z odniesioną kontuzją. Doznał jej już w pierwszej walce z Łukaszem Fafińskim, wychowankiem Sokoła Lubawa, który teraz reprezentuje barwy Olimpijczyka Radom. Zajął trzecie miejsce w wadze do 74 kg, a piąty w tej kategorii był Mateusz Treder równiez lubawianin z Olimpijczyka Radom.

 W klasyfikacji klubowej Budowlani zajęli 18 lokatę . Wygrał Olimpijczyk Radom przed Sobieskim Poznań i AKS-em Piotrków Trybunalski

 

Wyniki indywidualne zawodników z Olsztyna:

 waga 60 kg: 10 Tomasz Czekaj

waga 74 kg: 22 Gabor Sawicki

waga 84 kg: 10 Rafał Jankowski

waga 96 kg: 13 Adrian Runiewicz

waga 120 kg: 8 Kamil Zachłowski

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x