Memoriał Piotra Szczeblewskiego – Lubawianie widoczni w stolicy

W sali zapaśniczej SSA „Legia 1926” Forty Bema  odbył się turniej kadetów - Memoriał Piotra Szczeblewskiego oraz I Turniej dzieci w zapasach w stylu klasycznym. Impreza miała charakter ogólnopolski, a region warmińsko-mazurski reprezentowali młodzi klasycy Sokoła Lubawa., którzy w mocnej stawce zajęli drużynowo szóste miejsce. Warto nadmienić, że wśród uczestników było wielu medalistów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i Pucharu Polski. Do strefy medalowej udało się przebić tylko Wiktorowi Kowalczykowi w wadze 69 kg, który przegrał dopiero w finale i wywalczył drugą lokatę. Bardzo bliscy podium byli też Patryk Jankowski i Jakub Jarzembowski.