Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS (styl wolny) Ciechanów 2020 – Lidzbark Warmiński i Karolewo na podium

LUKS Warmia Lidzbark Warmiński facebook
W Ciechanowie zakończyły się w niedziele (30 sierpnia) Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w zapasach kobiet i mężczyzn (styl wolny) rywalizowano w trzech grupach wiekowych: młodzik, kadet oraz junior/młodzieżowiec. Największy sukces odniósł w najstarszej kategorii Michał Baran (Orzeł Karolewo, który w wadze 125 kg zdobył złoty medal. Na podium stanęli jeszcze dwaj zawodnicy Orła. Srebro wywalczył Paweł Mucha w tej samej kategorii wiekowej Paweł Mucha (65 kg), a brąz kadet Kacper Koczergo w wadze 55 kg

Z dwoma medalami wróciły zapaśniczki Warmii Lidzbark Warmiński.. Drugie miejsce w wadze 65 kg zajęła kadetka Aleksandra Bartczak, a brąz młodziczka Wiktoria Trawińska (54 kg). W kategorii junior/młodzieżowiec zapaśnicy z Karolewa zespołowo uplasowali się na szóstej pozycji, choć startowało ich tylko dwóch.