Mistrzostwa młodzików, kadetów i juniorów – W Kętrzynie wyłoniono najlepszych „wolniaków”

W Kętrzynie odbyły się mistrzostwa województwa warmińsko-mazurskiego młodziczek i młodzików oraz kadetów i juniorów w zapasach w stylu wolnym. Po przerwie świąteczny do pierwszy poważny start, na tyle prestiżowy, że stawka były medale mistrzostw regionu. Ale celem turnieju było także wyłonienie reprezentacji na imprezy ogólnopolskie. Startowały wszystkie sekcje z Warmii i Mazur, nie zabrakło też gości z Rosji, którzy zawsze prezentują wysoki poziom. W starszych kategoriach dobrze wiodło się gospodarzom, w młodszych świetnie radziła sobie młodzież z Rogóża. Sporo tytułów zdobyli tez Budowlani Olszty, Sokół Lubawa i Warmia Lidzbark Warmiński.

 

Klasyfikacja indywidualna młodziczek

Kat. 32kg

1 Brzezińska Kornelia ORLIK, Nawiady

2 Wicińska Natalia LUKS, Rogóż

Kat. 37 kg

1 Wolańska Oliwia LUKS, Rogóż

Kat.40kg

1 Goronzi Gabriela LUKS, Marcinkowo

2 Giers Wioleta ORLIK, Nawiady

3 Pikulska Daria LUKS, Rogóż

3 Kuźniewska Laura LUKS, Rogóż

Kat. 44kg

1 Piaścińska Patrycja LUKS, Rogóż

Kat. 52kg

1 Łukasik Julia BUDOWLANI, Olsztyn

Kat. 57kg

1 Siwierska Maria LUKS, Rogóż

2 Mróz Żaneta WARMIA, Lidzbark Warmiński

3 Kamińska Urszula ORZEŁ, Karolewo

Klasyfikacja drużynowa młodziczek

1 LUKS, Rogóż 34

2 ORLIK, Nawiady 12

3 BUDOWLANI, Olsztyn  7

4 LUKS, Marcinkowo 7

5 WARMIA, Lidzbark Warmiński 5

6 ORZEŁ, Karolewo 4

Klasyfikacja indywidualna młodzików

Waga 32 kg  

1 Mucha Paweł OLIMP, Kętrzyn      

2 Łepkowski Wiktor LUKS, Marcinkowo  

3 Żukowski Wiktor BUDOWLANI, Olsztyn                         

3 Katkowski Szymon WARMIA, Lidzbark Warmiński     

5 Słowik Cezary BUDOWLANI, Olsztyn 

5 Chaponionek Kamil WARMIA, Lidzbark Warmiński     

7 Kosakowski Piotr BUDOWLANI, Olsztyn                       

8 Nowak Michał WARMIA, Lidzbark Warmiński                 

9 Opolski Przemysław WARMIA, Lidzbark Warmiński    

Waga 35 kg

1Januszewski Filip SOKÓŁ, Lubawa

2 Litwin Patryk BUDOWLANI, Olsztyn

3 Wiśniewski Paweł LUKS, Rogóż

3 Bartnikowski Szymon LUKS, Rogóż

5 Miciukiewicz Wiktor OŁÓW, Ryn

5 Tarasewicz Maciej OŁÓW, Ryn

7 Pankowski Maciej SOKÓŁ, Lubawa

8 Kępka Alan BUDOWLANI, Olsztyn

9 Kapuściński Dawid WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 38 kg

1 Rożentalski Patryk SOKÓŁ, Lubawa

2 Wiśniewski Piotr LUKS, Rogóż

3 Burnos Gracjan OŁÓW, Ryn

3 Wilk Oskar BUDOWLANI, Olsztyn

5 Kamiński Damian WARMIA, Lidzbark Warmiński

5 Jakszewicz Krystian WARMIA, Lidzbark Warmiński

7 Wojsiat Bartłomiej LUKS, Rogóż

Waga 42 kg

1 Zawadzki Michał SOKÓŁ, Lubawa

2 Bernacik Dawid OŁÓW, Ryn

3 Stunża Adam OŁÓW, Ryn

3 Sieniuć Marek Cezary OŁÓW, Ryn

5 Łysowski Rafał OLIMP, Kętrzyn

5 Maciołek Wiktor SOKÓŁ, Lubawa

7 Zwada Mateusz OLIMP, Kętrzyn

8 Brzostek Maciej LUKS, Marcinkowo

Waga 47 kg

1 Mendrzejewski Przemysław  BUDOWLANI, Olsztyn 

2 Gajewski Radosław SOKÓŁ, Lubawa 

3 Artymiak Patryk WARMIA, Lidzbark Warmiński 

3 Masiul Tomasz WARMIA, Lidzbark Warmiński 

5 Mikszto Dawid WARMIA, Lidzbark Warmiński 

5 Kleszczewski Tomasz OŁÓW, Ryn 

7 Małeć Eryk LUKS, Rogóż 

8 Lipczak Dawid WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 53 kg

1 Bieniaszewski Kamil SOKÓŁ, Lubawa 

2 Skonieczny Łukasz LUKS, Rogóż 

3 Zwada Patryk OLIMP, Kętrzyn 

3 Borkowski Grzegorz WARMIA, Lidzbark Warmiński 

5 Świerzewski Paweł WARMIA, Lidzbark Warmiński 

5 Szymański Marcin OLIMPIA, Elbląg 

7 Marko Hubert LUKS, Rogóż 

8 Szukis Olaf WARMIA, Lidzbark Warmiński 

9 Szymański Krzysztof WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 59 kg

1 Marko Jakub LUKS, Rogóż

2 Turoń Karol OLIMPIA, Elbląg

3 Pinkus Maksymilian OLIMPIA, Elbląg

3 Kozłowski Mikołaj WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 66 kg

1 Szymonowicz Szymon WARMIA, Lidzbark Warmiński

2 Nowakowski Sebastian BUDOWLANI, Olsztyn

3 Kasztanowski Sebastian BUDOWLANI, Olsztyn

3 Olechnowicz Dominik BUDOWLANI, Olsztyn

5 Wejngold Marcin WARMIA, Lidzbark Warmiński

5 Trubiło Łukasz WARMIA, Lidzbark Warmiński

7 Komor Robert BUDOWLANI, Olsztyn

8 Borkowski Maciej WARMIA, Lidzbark Warmiński

9 Misyahovskiy Alekx Svetly, Rosja

Waga 73 kg

1 Karpiński Łukasz BUDOWLANI, Olsztyn

2 Kowalewski Sebastian OLIMP, Kętrzyn

3 Budziński Jakub OLIMP, Kętrzyn

3 Perzanowski Mariusz WARMIA, Lidzbark Warmiński

5 Truszkowski Radosław BUDOWLANI, Olsztyn

5 Salamon Dariusz LUKS, Marcinkowo

7 Jędrychowski Szymon SOKÓŁ, Lubawa

8 Wyszkiel Szymon OLIMP, Kętrzyn

9 Chociński Kajetan WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 85 kg

1 Barański Jeremi OLIMPIA, Elbląg

2 Hakobyan Toros OLIMPIA, Elbląg

3 Kamiński Michał WARMIA, Lidzbark Warmiński

3 Stelmach Paweł ORZEŁ, Karolewo

5 Kozłowski Jakub WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 100 kg

1 Kopeć Hubert OLIMP, Kętrzyn

2 Maruszczak Damian WARMIA, Lidzbark Warmiński

Klasyfikacja drużynowa młodzików

1 WARMIA, Lidzbark Warmiński 50 

2 BUDOWLANI, Olsztyn 38 

3 SOKÓŁ, Lubawa 35 

4 LUKS, Rogóż 25 

5 OŁÓW, Ryn 23 

6 OLIMPIA, Elbląg 23 

7 OLIMP, Kętrzyn 22 

8 ORZEŁ, Karolewo 4 

Klasyfikacja indywidualna kadetów

Waga 42 kg

1 Zawadzki Michał SOKÓŁ, Lubawa

Waga 47 kg

1 Sztaba Dominik WARMIA, Lidzbark Warmiński

2 Masiul Tomasz WARMIA, Lidzbark Warmiński

3 Klijer Paweł OŁÓW, Ryn

3 Mendrzejewski Przemysław  BUDOWLANI, Olsztyn

Waga 50 kg

1 Bieniaszewski Kamil SOKÓŁ, Lubawa

2 Skonieczny Łukasz WARMIA, Lidzbark Warmiński

3 Szymański Marcin OLIMPIA, Elbląg

Waga 54 kg

1 Zwada Patryk OLIMP, Kętrzyn

Waga 58 kg

1 Misiewicz Piotr WARMIA, Lidzbark Warmiński

2 Komarzewski Przemysław    OLIMP, Kętrzyn

3 Nahorny Mateusz OLIMP, Kętrzyn

3 Popielarczyk Konrad BUDOWLANI, Olsztyn

Waga 63 kg

1 Korus Dawid OLIMP, Kętrzyn

2 Bosak Adam WARMIA, Lidzbark Warmiński

3 Wojdat Łukasz SOKÓŁ, Lubawa

3 Kasztanowski Sebastian BUDOWLANI, Olsztyn

5 Mirzoev Samir Svetly, Rosja

5 Turoń Karol OLIMPIA, Elbląg

Waga 69 kg

1 Denisov Vladislav Svetly, Rosja

2 Sawicki Brunon BUDOWLANI, Olsztyn

3 Biel Patryk OLIMPIA, Elbląg

3 Olechnowicz Dominik BUDOWLANI, Olsztyn

5 Jankowski Patryk SOKÓŁ, Lubawa

5 Nowakowski Sebastian BUDOWLANI, Olsztyn

7 Biel Kacper OLIMPIA, Elbląg

8 Parzych Jacek WARMIA, Lidzbark Warmiński

9 Kalinowski Marcin WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 76 kg

1 Karpiński Łukasz BUDOWLANI, Olsztyn

2 Hakobyan Toros OLIMPIA, Elbląg

3 Kowalczyk Wiktor SOKÓŁ, Lubawa

3 Turoń Adrian OLIMPIA, Elbląg

5 Budzyński Jakub OLIMP, Kętrzyn

5 Perkowski Rafał WARMIA, Lidzbark Warmiński

7 Kamiński Bartłomiej BUDOWLANI, Olsztyn

8 Wyskiel Szymon OLIMP, Kętrzyn

9 Myszkowski Igor WARMIA, Lidzbark Warmiński

10 Pozarzycki Jakub WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 85 kg

1 Sienkiewicz Maciej ORZEŁ, Karolewo

2 Jarzembowski Jakub SOKÓŁ, Lubawa

3 Barański Jeremi OLIMPIA, Elbląg

Waga 100 kg

1 Ponder Tomasz OLIMP, Kętrzyn

2 Landganke Igor BUDOWLANI, Olsztyn

3 Kopeć Hubert OLIMP, Kętrzyn

Kwalifikacja Drużynowa Kadetów

1 OLIMP, Kętrzyn 36

2 BUDOWLANI, Olsztyn 35

3 WARMIA, Lidzbark Warmiński 31

4 SOKÓŁ, Lubawa 29

5 OLIMPIA, Elbląg 23

6 Svetly, Rosja 9

7 ORZEŁ, Karolewo 7

8 OŁÓW, Ryn 4

Klasyfikacja indywidualna juniorów

Waga 55 kg

1 Filipowicz Kacper ORZEŁ, Karolewo

Waga 60 kg

1 Deptuła Mateusz OLIMP, Kętrzyn 

2 Karpiński Patryk BUDOWLANI, Olsztyn 

3 Komarzewski Przemysław OLIMP, Kętrzyn

3 Szumczyk Cezary WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 66 kg

1 Korus Dawid OLIMP, Kętrzyn

2 Jóżwicki Krzysztof OLIMP, Kętrzyn

3 Kowalczyk Jakub OLIMP, Kętrzyn

3 Kmieciak Henryk BUDOWLANI, Olsztyn

5 Suchocki Damian WARMIA, Lidzbark Warmiński

5 Wilczyński Dawid ORZEŁ, Karolewo

Waga 74 kg

1 Iwańczyk Damian OLIMP, Kętrzyn

2 Ewertowski Tomasz SOKÓŁ, Lubawa

3 Rogulski Radosław OLIMP, Kętrzyn

3 Kryspin Jakub ORLIK, Nawiady

5 Wiśniewski Piotr WARMIA, Lidzbark Warmiński

5 Cagiełka Wojciech WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 84 kg

1 Biedrzycki Patryk OLIMP, Kętrzyn

2 Gołębiewski Tomasz OŁÓW, Ryn

3 Nowalski Dawid ORZEŁ, Karolewo

3 Piórkowski Dawid WARMIA, Lidzbark Warmiński

5 Turoń Krystian OLIMPIA, Elbląg

Waga 96 kg

1 Reska Łukasz BUDOWLANI, Olsztyn

2 Witas Marcin ORZEŁ, Karolewo

3 Domaszczyński Damian WARMIA, Lidzbark Warmiński

Waga 120 kg

1 Sikora Grzegorz WARMIA, Lidzbark Warmiński

2 Ponder Tomasz OLIMP, Kętrzyn

3 Landganke Igor BUDOWLANI, Olsztyn

3 Łukasik Marcin BUDOWLANI, Olsztyn

Klasyfikacja drużynowa juniorów

1 OLIMP, Kętrzyn 50

2 WARMIA, Lidzbark Warmiński 25

3 BUDOWLANI, Olsztyn 24

4 ORZEŁ, Karolewo 18

5 OŁÓW, Ryn 5

6 SOKÓŁ, Lubawa 5

7 ORLIK, Nawiady 4

8 OLIMPIA, Elbląg 2

Klasyfikacja Drużynowa Młodziczek i Młodzików

1. Warmia Lidzbark Warmiński 61 pkt

2. LUKS Rogóż 59 pkt

3. Budowlani Olsztyn 56 pkt

4. Sokół Lubawa 35 pkt

5. Olimp Kętrzyn 29 pkt

6. Ołów Ryn 23 pkt

7. Olimpia Elbląg 23 pkt

8. LUKS Marcinkowo 14 pkt

9. Orlik Nawiady 12 pkt

10. Orzeł Koralewo 7 pkt

11. Rosja 0 pkt

Klasyfikacja Punktowa Szkół

1. Szkoła Podstawowa w Rogożu 40 pkt

2. Szkoła Podstawowa w Lubawie 35 pkt

3. Gimnazjum w Rogożu 19 pkt

4. Gimnazjum nr 5 w Olsztynie 18 pkt

5. Szkoła Podstawowa w Kraszewie 13 pkt

6. Gimnazjum nr 6 w Olsztynie 9 pkt

7. Szkoła Podstawowa nr 7 w Olsztynie7 pkt

8. Szkoła Podstawowa w Kwitach 6 pkt

9. Gimnazjum w Kwitach 5 pkt

10. Szkoła Podstawowa nr 10 w Olsztynie 5 pkt

11. Szkoła Podstawowa nr 9 w Olsztynie  4 pkt

12. Szkoła Podstawowa w Kruszewu 4 pkt

13. Gimnazjum nr 1 w Lidzbarku Warmińskim4 pkt

14. Gimnazjum nr 9 w Olsztynie 2 pkt

15. Szkoła Podstawowa nr 25 w Olsztynie 2 pkt

16. Szkoła Podstawowa nr 1 w Lidzbarku Warmińskim  0 pkt

Fot. zapasy.olsztyn.pl

 

 

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x