Mistrzostwa młodzików w sumo – Budowlani i Warmia w Falenicy

W Falenicy odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w sumo, w których znakomicie wypadli reprezentanci dwóch sekcji naszego regionu: Warmii Lidzbark Warmiński i Budowlanych Olsztyn. Ta dyscyplina wśród młodzieży rozwija się coraz prężniej, dla zapaśników jest sportem uzupełniającym. Techniki sumo bardzo przydają się w ich specjalności.

 Niedawno dwie zawodniczki Warmii Lidzbark Warmiński z powodzeniem walczyły w Mistrzostwach Europy kadetek, jak widać mają następczynie. W rywalizacji chłopców z jak najlepszej strony pokazali się zawodnicy Budowlanych.

W sumie bardzo udany występ i wiele punktów zdobytych w rywalizacji sportowej dzieci i młodzieży prowadzonej przez Ministerstwo Sportu. 

 

Wyniki

 

Młodziczki 30kg

1. Szostak  Sandra UKS  Fuks Warszawa

2. Cichoracka  Anna LUKS  „Warmia” Lidzbark Warminski

3. Matera Milena LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

3. Głowacka Agnieszka UKS Fuks Warszawa 1

 

Młodziczki 40kg

1. Tyll Małgorzata UKS „Zdrowy Targówek” Warszawa

2. Pachnik Kinga WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Baryła Sandra WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Kuzma Natalia LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

Młodziczki 45kg

1. Maleszewska Klaudia LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

2. Wielgórska Magdalena WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Wiechowska Mariola WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Pawłowska Kinga LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

Młodziczki 50kg

1. Sobolewska Klaudia LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

2. Osóbka Karolina UKS Marysin Warszawa

3. Jedlinska Anita WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Bejger Daria GLKS Osielsko

 

Młodziczki 55kg

1. Skomorucha Sylwia LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

2. Durka Patrycja WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Rutkowska Sandra LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

3. Jastrzebska Dominika WLKS Iganie Nowe Siedlce

……………………………………………………………

5. Biernacka Klaudia LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

5. Perduta Marlena LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

Młodziczki 60kg

1. Trudnowska Klaudia GLKS Osielsko

2. Piesak Klaudia WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Wasik Julia GLKS Osielsko

3. Matianowska Agnieszka UKS Fuks Warszawa

……………………………………………………………….

5. Gleszczynska Natalia LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

5. Siwierska Maria LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

Młodziczki 65kg

1. Lisieska Katarzyna UKS Fuks Warszawa

2. Zych Sylwia LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

3. Parapura Martyna WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Kachniarz Małgorzata WLKS Iganie Nowe Siedlce

…………………………………………………………………

5. Pozarzycka Magdalena LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

 Młodzicy 40kg

1. Marciniak Daniel UKS „Zdrowy Targówek” Warszawa

2. Sobieszczuk Konrad UKS Marysin Warszawa

3. Jastrzebski Piotr WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Skonieczny Lukasz LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

5. Masiul Tomasz LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

7. Parzych Patryk LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

9. Zych Tomasz LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

9. Mikszto Dawid LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

12. Sztaba Dominik LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

Młodzicy 45kg

1. Burzynski Scot KS Gwiazda Bydgoszcz

2. Baca Bartosz UKS Fuks Warszawa

3. Maciura Norbert LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

3. Walczak Marcin GLKS Osielsko

5. Bernatowicz Dominik LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

7. Marko Jakub LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

Młodzicy 50kg

1. Brzozowski Adam UKS Marysin Warszawa

2. Popielarczyk Konrad KS Budowlani Olsztyn

3. Gwiazda Emil UKS Zdrowy Targówek” Warszawa

3. Wawrzynowicz Patryk KS Gwiazda Bydgoszcz

7. Sobolewski Patryk LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

7. Małachowski Michał LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

Młodzicy 55kg

1. Sawicki Brunon KS Budowlani Olsztyn

2. Konsalik Jakub WLKS Iganie Nowe Siedlce

3. Bosak Adam LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

3. Madziar Arkadiusz WLKS Iganie Nowe Siedlce

7. Parzych Jacek LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

7. Napiórkowski Patryk LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

Młodzicy 60kg

1. Olechnowicz Dominik KS Budowlani Olsztyn

2. Wisniewski Aleksander KS Budowlani Olsztyn

3. Karpinski Lukasz KS Budowlani Olsztyn

3. Augustyniak Paweł LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

5. Nowakowski Sebastian KS Budowlani Olsztyn

7. Pozarzycki Jakub LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

7. Lobaty Mateusz LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

 

Młodzicy 65kg

1. Skołomynski Dariusz UKS „Zdrowy Targówek” Warszawa

2. Ołdak Adrian UKS Fuks Warszawa

3. Wypniewski Rafał LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

3. Ciechanski Mikołaj GLKS Osielsko

 

Młodzicy 70kg

1. Jankun Konrad LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

2. Celinski Michał UKS Marysin Warszawa

3. Kuś Jakub GLKS Osielsko

3. Szulc Krystian UKS Marysin Warszawa

 

Młodzicy 75kg

1. Ambros Marcin LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski

2. Białous Paweł UKS Fuks Warszawa

3. Ratynski Patryk UKS Marysin Warszawa

3. Kempa Lukasz GLKS Osielsko

 

Młodzicy +80kg

1. Sarna Szymon UKS Marysin Warszawa

2. Pitruczenik Krzysztof KS Budowlani Olsztyn

3. Zimowodzki Patryk UKS Marysin Warszawa

3. Jarecki Krzysztof KS Gwiazda Bydgoszcz

 

Klasyfikacja zespołowa młodziczek

 1 WLKS Iganie Nowe Siedlce 34

2 LUKS ”Warmia” Lidzbark Warminski 22

3 UKS Fuks Warszawa mazowieckie 20

4 GLKS Osielsko 9

5UKS „Zdrowy Targówek” Warszawa 3

6 UKS Marysin Warszawa 2

 

Klasyfikacja zespołowa młodzików

 1 UKS Marysin Warszawa 17

2 KS Budowlani Olsztyn 14

3 LUKS „Warmia” Lidzbark Warminski 13

4 UKS Fuks Warszawa 13

5 UKS ”Zdrowy Targówek” Warszawa 11

6 KS Gwiazda Bydgoszcz 10

7 GLKS Osielsko 6

8 WLKS Iganie Nowe Siedlce 5

 

Klasyfikacja łączna

 1 WLKS Siedlce-Iganie Nowe 39

2 LUKS „Warmia” Lidzbark 35

3 UKS Fuks Warszawa 33

4 UKS Marysin Warszawa 19

5 GLKS Osielsko 16

6 KS Budowlani Olsztyn 14

7 UKS „Zdrowy Targówek” Warszawa 14

8 KS Gwiazda Bydgoszcz 10

 

Klasyfikacja województw

 1 mazowieckie 105

2 warminsko-mazurskie 49

3 kujawsko-pomorskie 26

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x