Mistrzostwa mlodzików w sumo Bydgoszcz 2012 – Punkty na wagę…dotacji

W Bydgoszczy odbyły się międzywojewódzkie mistrzostwa młodzików w sumo. W turnieju uczestniczyli reprezentanci województw: mazowieckiego, podlaskiego, warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Z naszego regionu wystąpiły dwie sekcje: Warmia Lidzbark Warmiński i Budowlani Olsztyn. Są to głównie adepci zapasów, ale we wstępnym szkoleniu wiele elementów walki sumo jest przydatnych w szkoleniu, stąd zapaśnicy chętnie startują w takich imprezach, tym bardziej, że można zdobyć punkty do współzawodnictwa, a to przekłada się na dotacje. Zwycięstwa w swoich kategoriach odnieśli: Sylwia Zych i Mateusz Łopaty (oboje Warmia) i Dominik Olechnowicz (Budowlani).

W klasyfikacji zespołowej wysokie lokat Warmii Lidzbark Warmiński, w punktacji województw ustąpiliśmy tylko ekipie Mazowsza.

WYNIKI

MŁODZICZKI 30KG

1. Rżysko Paulina UKS Fuks Warszawa 1999

2. Komar Dominika WLKS Siedlce-Iganie Nowe 2000

3. Jezierska Beata UKS Fuks Warszawa 1998

3. Mikuło Zuzanna LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

MŁODZICZKI 32KG

1. Dobosz Magdalena WLKS Siedlce-Iganie Nowe 2000

2. Waszczuk Natalia WLKS Siedlce-Iganie Nowe 2000

3. Kapelewska Karolina UKS Fuks Warszawa 1999

3. Urban Eliza WLKS Siedlce-Iganie Nowe 2000

MŁODZICZKI 35KG

1. Pachnik Katarzyna WLKS Siedlce-Iganie Nowe 2000

2. Kużniewska Laura LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

3. Biedacha Alicja WLKS Siedlce-Iganie Nowe 2000

3. Walkowiak Patrycja MLKS Wisła Świecie 2000

………………………………………………….

5. Grabowska Kinga KS Budowlani Olsztyn 2000 2572 1

MŁODZICZKI 40KG

1. Dobosz Paulina WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1998

2. Skup Marlena WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999

3. Orłowska Martyna WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999

3. Sadłowska Natalia WLKS Siedlce-Iganie Nowe 2000

……………………………………………………..

7. Kuźna Natalia LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

7. Mróz Żaneta LUKS „Warmia” Lidzbark 1998

MŁODZICZKI 45KG

1. Baryła Sandra WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999 1969 3

2. Pasieczna Julia WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999 2585 2

3. Kisielińska Magdalena WLKS Siedlce-Iganie Nowe 2000 2582 1

3. Winiecka Maja UKS Ścienko 1999 2609 1

MŁODZICZKI 50KG

1. Sacharewicz Anna KS Podlasie Białystok 1999

2. Słowikowska Karolina KS Podlasie Białystok 1999

3. Chodowiec Wiktoria WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999

3. Łuczak Oliwia UKS Fuks Warszawa 1998

………………………………………………….

7. Wypniewska Karolina LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

MŁODZICZKI 55KG

1. Szymankiewicz Magdalena UKS Niska Warszawa 1998

2. Kołak Julia WLKS Siedlce-Iganie Nowe 2000

3. Rutkowska Klaudia WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999

3. Wielgórska Magdalena WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1998

MŁODZICZKI 60KG

1. Brogowska Karolina WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1998

2. Piesak Klaudia WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999

3. Bronz Weronika UKS Ścienko 1999

3. Zemło Paulina WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999

………………………………………….

5. Fijałkowska Klaudia LUKS „Warmia” Lidzbark 1999

MŁODZICZKI 65KG

1. Chlebny Patrycja WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1998

2. Kępka Angelika UKS Fuks Warszawa 1999

3. Osiecka Katarzyna UKS Fuks Warszawa 1999

3. Solarska Małgorzata LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1999

……………………………………………

5. Żabińska Wiktoria LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000 2717 1

MŁODZICZKI +65KG

1. Zych Sylwia LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

2. Pozarzecka Magdalena LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

3. Rutkowka Magdalena UKS Ścienko 1999

3. Tyll Małgorzata UKS „Zdrowy Targówek” 1998

…………………………………………………

5. Maziarska Natalia LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

7. Adamkiewicz Klaudia LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

7. Januszewska Zuzanna LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

 

MŁODZICY 35KG

1. Baca Robert UKS Fuks Warszawa 2000

2. Łebkowski Kacper UKS Herkules Łomża 1999

3. Wiśniewski Paweł LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

3. Wiśniewski Potr LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

………………………………………………………………

7. Jakszewicz Krystian LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

MŁODZICY 40KG

1. Kaczmarek Krystian UKS „Zdrowy Targówek” 2000

2. Tobolewski Jan KS Koronowo 1999

3. Czaus Dawid KS Podlasie Białystok 1999

3. Smorawski Damian KS Gwiazda Bydgoszcz 2000

………………………………………………………………

5. Katkowski PIotr LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1999

5. Lipczak Dawid LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1999

9 Nowak Andrzej LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

12. Steć Dariusz LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

MŁODZICY 45KG

1. Marciniak Daniel UKS „Zdrowy Targówek” 1998

2. Czerwiński Alan KS Koronowo 1998

3. Biernacki Kamil LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

3 Siemaszko Tomasz KS Podlasie Białystok 2000

………………………………………………………..

7. Boraczyński Cezary KS Budowlani Olsztyn 1998 2570 1

11. Marko Hubert LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000 2660 0

13. Adamiec Kacper LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998 1462 0

14. Artymiak Patryk LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998 2639 0

16. Mikszto Dawid LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1999 1983 0

 

MŁODZICY 50KG

1. Stasiewicz Karol KS Podlasie Białystok 1999

2. Śpionkowski Patryk KS Koronowo 1998

3. Kołak Konrad WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1998

3. Wróbel Hubert MLKS Wisła Świecie 1999

………………………………………………………

9. Marko Jakub LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1999

11. Skonieczny Łukasz LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

13. Borowski Mateusz LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

MŁODZICY 55KG

1. Brzozowski Adam UKS Marysin Warszawa 1998

2. Kot Adrian UKS Niska Warszawa 1998

3. Baca Bartłomiej UKS Fuks Warszawa 1998

3. Sobolewski Patryk LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998

…………………………………………………

5. Komor Robert KS Budowlani Olsztyn 1999

MŁODZICY 60KG

1. Skrzeszewski Rafał KS Koronowo 1998

2. Dober Maksym KS Gwiazda Bydgoszcz 1998

3. Guzy Maciej UKS Fuks Warszawa 2000

3. Szymonowicz Szymon LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

………………………………………….

5. Parzych Patryk LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1999

MŁODZICY 65KG

1. Olechnowicz Dominik KS Budowlani Olsztyn 1998

2. Olszewski Tomasz UKS Herkules Łomża 1998

3. Aniszewski Jacek UKS Fuks Warszawa 1998

3. Gwizdała Bartłomiej MLKS Wisła Świecie 2000

MŁODZICY 70KG

1. Karpiński Łukasz KS Budowlani Olsztyn 1998

2. Kłosiński Przemysław UKS Herkules Łomża 1998

3. Kołak Wojciech WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1998

3. Skołożyński Dariusz UKS „Zdrowy Targówek” 1999

……………………………………………………

5. Szamański Wiktor KS Budowlani Olsztyn 2000

7. Boryszewski Mateusz LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

7. Kozłowski Jakub LUKS „Warmia” Lidzbark W. 2000

MŁODZICY 75KG

1. Łobaty Mateusz LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1999

2. Młynarz Jakub WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999

3. Olszak Dominik UKS Fuks Warszawa 1998

3. Wróbel Sebastian UKS Niska Warszawa 1998

………………………………………………………..

5. Maruszczak Damian LUKS „Warmia” Lidzbark W. 1998 2021 1

7. Olszak Cedryk KS Budowlani Olsztyn 1998 2573 1

MŁODZICY +75KG

1. Ciesielski Damian UKS Ścienko 1999

2. Lemańczyk Maciej UKS Ścienko 1999

3. Jarecki Krzysztof KS Gwiazda Bydgoszcz 1998

3. Polkowski Kamil WLKS Siedlce-Iganie Nowe 1999

 

RANKING MŁODZICZEK

1 WLKS Siedlce-Iganie  Nowe   53  (35 zawodniczek)

2 LUKS „Warmia”  Lidzbark Warmiński  17 (13 zawodniczek)

3 UKS Fuks Warszawa 13  (10 zawodniczek)

4 KS Podlasie Białystok 9  (6  zawodniczek)

5 UKS Ścienko 6  (6 zawodniczek)

6 MLKS Wisła Świecie  4  (4 zawodniczki)

…………………………………….

10 KS Budowlani Olsztyn  1  (1 zawodniczka)

RANKING  MŁODZIKÓW

1 LUKS „Warmia”  Lidzbark Warmiński  15  (22 zawodników)

2 UKS Fuks Warszawa 14  (12 zawodników)

3 KS Koronowo 12 ( 9 zawodników)

4 KS Budowlani Olsztyn  10  (7 zawodników)

5 KS Podlasie Białystok  8  (7 zawodników)

6 WLKS Siedlce-Iganie  Nowe  9  (10 zawodników)

RANKING KLUBOWY

1 WLKS Siedlce-Iganie Nowe mazowieckie 62

2 LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński  32

3 UKS Fuks Warszawa 27

4 KS Podlasie Białystok 17

5 KS Koronowo 14

6 UKS Ścienko 12

…………………………………

7 KS Budowlani Olsztyn 11  8

RANKING WOJEWÓDZTW

1 MAZOWIECKIE 112  (82  zawodników)

2 WARMIŃSKO-MAZURSKIE  43 (43 zawodników)

3 KUJAWSKO- POMORSKIE  40  (39 zawodników)

4 PODLASKIE 25  (18 zawodnikow)

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x