Mistrzostwa Województwa (klasyczny) Juniorów Lidzbark Warmiński 2020 – Tytuły dla Budowlanych i Warmii

Fot.luks warmia lidzbark warmiński facebook

W sobotę (8 lutego) w Lidzbarku Warmińskim  odbyły się Mistrzostwa Województwa Juniorów w zapasach (styl klasyczny) oraz turniej o Puchar Burmistrza w kat. młodzik, młodziczka i mini zapasów. Juniorów mamy w regionie niewielu, rywalizowano w czterech kategoriach wagowych, a tytuły zdobyli: Wiktor Żukowski i Sebastian Wesołowski (Budowlani) oraz Dawid Kapuściński i Grzegorz Borkowski (Warmia Lidzbark Warmiński). Zespołowo wygrali Budowlani przed Warmią.

Turniej o Puchar Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego rozegrano w trzech segmentach. W grupie młodzików (2004 i młodsi) zwyciężyli: 51 kg: Maciej Bieleń (Talent Białołęka), 52 kg: Rafał Wangin (Warmia), 67 kg: Jakub Walczyński (Warmia) – rocznik 2003, 71 kg: Sebastian Wesołowski (Budowlani) – rocznik 2003, 80 kg: Franciszek Jaczun (Budowlani), 92 kg: Wojciech Pupkiewicz (Warmia). Wśród młodziczek triumfowały: 44 kg: Alicja Lenckowska GSZS Rybno), 50 kg: Klaudia Świniarska (Rybno), 56 kg: Marta Rożentalska (Rybno), 62 kg: Aleksandra Bartczak (Warmia). W mini zapasach najwięcej zwycięstw odnieśli zawodnicy Warmii Lidzbark Warmiński– cztery, Moreny Żukowo – trzy, Sokoła Lubawa – dwa, pozostałe kluby: GSZS Rybno, Olimpia Elbląg, Talent Białołęka, Budowlani Olsztyn i Orzeł Karolewo wygrały po jednej kategorii wagowej.

Wyniki

Juniorzy

Kategoria 60 kg

1 Wiktor Żukowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

2 Igor Ewertowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

3 Maciej Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Kategoria 63 kg

1 Sebastian Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2003

2 Cyprian Kowalik KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

3 Paweł Mucha GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2001

Kategoria 67 kg

1 Dawid Kapuściński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2002

2 Jakub Walczyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

3 Jakub Borkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Kategoria 77 kg

1 Grzegorz Borkowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2000

2 Piotr Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

3 Franciszek Jaczun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

3 Tadeusz Wrona KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

Klasyfikacja druzynowa

1 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 36

2 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 20

3 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 11

4-5 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 5

4-5 GSZS RYBNO (Rybno) 5

{AdmirorGallery}budowlanizapasy9{/AdmirorGallery}

Fot Budowlani Olsztyn facebook

Młodzicy

Kategoria 51 kg

1 Maciej Bieleń UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2005

2 Kacper Koczergo GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

3 Grisha Tarboshyan UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2004

Kategoria 62 kg

1 Rafał Wangin LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

2 Teodor Sadowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2005

3 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Kategoria 67 kg

1 Jakub Walczyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

2 Cyprian Kowalik KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

3 Igor Ewertowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

3 Maciej Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Kategoria 71 kg

1 Sebastian Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2003

2 Dawid Rodak UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2003

3 Peweł Rodak UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2004

3 Jakub Borkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Kategoria 80 kg

1 Franciszek Jaczun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

2 Tadeusz Wrona KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

3 Szymon Ptak GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

Kategoria 92 kg

1 Wojciech Pupkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Mateusz Bieńczak UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2005

Młodziczki

Kategoria 44 kg

1 Alicja Lenckowska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Dziewczęta 50 kg

1 Klaudia Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

2 Monika Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Marta Machowicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

3 Wiktoria Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Kategoria 56 kg

1 Marta Rozentalska MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

2 Karolina Monczkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Wiktoria Trawińska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Amelia Chyrzyńska MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Kategoria 62 kg

1 Aleksandra Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Maja Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

3 Ewa Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Anna Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

{AdmirorGallery}wlwzapasy9{/AdmirorGallery}

Minizapasy

Kategoria 35 kg

1 Miłosz Charubin GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2008

2 Hubert Kowalczyk MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

Kategoria 38 kg

1 Kacper Golonka KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2008

2 Oskar Leonarczyk FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2006

3 Dawid Malej LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Kategoria 41 kg

1 Maks Koch UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2007

2 Kamil Bojarowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

3 Mchał Tomasik UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2006

3 Kacper Krauzewicz MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

Kategoria 43 kg

1 Tomasz Sawoniuk LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

2 Krzysztof Waszczuk FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2008

3 Hubert Jagucki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

3 Adam Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Kategoria 44 kg

1 Tymoteusz Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Kacper Jelonek GSZS RYBNO (Rybno) 2008

3 Igor Wiergowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

3 Piotr Karczewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

Kategoria 45 kg

1 Filip Regliński FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2006

2 Łukasz Hejda MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

3 Maksymilian Kapla UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2006

Kategoria 48 kg

1 Ignacy Richter FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2007

2 Norbert Welc LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Franciszek Przybysz KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2008

3 Kacper Achramowicz ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2007

Kategoria 52 kg

1 Igor Dąbrowski FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2006

2 Mateusz Linowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Kacper Kucharski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Kategoria 57 kg

1 Maximilian McGowan ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006

2 Oskar Pupkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Wiktor Dzik MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

Kategoria 58 kg

1 Wiktor Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

2 Mchał Radwański UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2006

3 Ignacy Płoski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

Kategoria 62 kg

1 Nikodem Lewicki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Dominik Wejcher FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2008

3 Kcper Kwiatkowski UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 2007

Kategoria 68 kg

1 Kamil Boiwka LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Adam Żurawski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2007

3 Szymon Maścianica LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

Kategoria 75 kg

1 Wiktor Ruszyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Mateusz Szczepański MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

3 Nikodem Kress LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Kategoria 80 kg

1 Olgierd Borzyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Klasyfikacja drużynowa (młodzicy, młodziczki i minizapasy)

1 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 104

2 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 94

3 GSZS RYBNO (Rybno) 71

4 UKS TALENT BIAŁOŁĘKA (Warszawa) 57

5 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 44

6 FUNDACJA MORENA (Żukowo) 39

7-8 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 18

7-8 ZKS OLIMPIA (Elbląg) 18

Lidzbark Warmiński sport młodzieżowy zapasy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x