MP kadetów i Juniorów w sumo Ropczyce 2012 – Dziewczęta rewelacją

W Ropczycach odbyły się Mistrzostwa Polski kadetów i Juniorów w sumo. Startowały tez dziewczęta w tych kategoriach wiekowych i właśnie one stały się główna siłą naszego regionu w tym turnieju. Kadetki Warmii Lidzbark Warmiński wygrały klasyfikacje zespołową, kilka naszych reprezentantek stanęło na podium. Złoty medal w grupie kadetek w wadze 60 kg wywalczyła Paula Adamczyk, były też medale innych kruszców. Warto dodać, że sumo od niedawna jest dyscyplina ujęta w punktacji sportowego  współzawodnictwa dzieci i młodzieży.

 

WYNIKI

MISTRZOSTWA POLSKI KADETEK I KADETÓW

Kadetki

+65 kg

1. Mazurek Jagoda  ZTS Sokół Lublin

2. Kachniarz Małgorzata  WLKS Siedlce−Iganie Nowe

3. Furmańska Karolina  LKS Spartakus Pyrzyce

3. Lisieska Katarzyna  UKS Niedźwiadek Warszawa

45 kg

1.Pieprzak Klaudia Syrena Gnojnica

2.Masztalerz Alicja KS AZS AWF Gorzów Wlk.

3.Zyœk Karina UKS Fuks Warszawa

3.Chroœcicka Justyna WLKS Siedlce−Iganie Nowe

50 KG 

1. Walerzak Agata UKS Hutnik Pieńsk

2. Trólka Katarzyna UKS Hutnik Pieńsk

3. Gość Beata UKS Hutnik Pieńsk

3. Perduta Marlena LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

…………………………………………………….

7.Szwedowska Marlena LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

 55 kg

1.Paprzycka Karolina ZTS Sokół Lublin

2.Król Klaudia Syrena Gnojnica

3.Skomorucha Sylwia LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

3.Gleszczyñska Natalia LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

…………………………………………………………………….

5.Rutkowska Sandra LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

7.Wilczewska Milena LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

 60 kg

1.Adamczyk Paula LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

2 Kachniarz Marta WLKS Siedlce−Iganie Nowe

3 Bober Anna Syrena Gnojnica

3 Michałowska Ewa WLKS Siedlce−Iganie Nowe

 65 kg

1. Jaremczuk Katarzyna KS Agros Zamość

2. Matianowska Agnieszka UKS Niedźwiadek Warszawa

3. Konarska Karina LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

3. Nogas Natalia KS Agros Zamość

……………………………………………………………..

5. Tobisz Ewelina LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

KLASYFIKACJA PUNKTOWA

1 LUKS WARMIA LIDZBARK WARMIŃSKI

2 WLKS SIEDLCE IGANIE NOWE

3 KS AGROS ZAMOŚĆ

Kadet

+95 kg

1. Farys Kamil UKS Marysin Warszawa

2. Magdoñ Sebastian UKS Lubzina

3. Wasilewski Patryk LMUKS Olimpik Suwałki

3. Semko Marcin LKS Spartakus Pyrzyce

 55 kg

1.Nykiel Marcin UKS Lubzina

2.Danys Paweł ZTS Sokół Lublin

3.Wojciechowski Konrad ZTS Sokół Lublin

3.Magdziak Marek KS Sobieski Poznań

……………………………………………………………………

7.Tałałaj Konrad LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

65 kg

1.Ułasewicz Mateusz KS Sobieski Poznań

2.Adamiec Cezary LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

3.Skrzyński Michał UKS Sorga Zamość

3.Polakowski Mateusz UKS Sorga Zamość

…………………………………………………………………………………

9.Kowalik Seweryn LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

75 kg

1.Samborski Kacper MKS Rokita Brzeg Dolny

2.Skrzyński Marcin UKS Sorga Zamość

3.Grobelny Dawid PTC Pabianice

3.Łętowski Bartosz KS Podlasie Białystok

………………………………………………………………………….

9.Niewiadomski Kamil LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

85 kg

1.Darmochwał Jakub KS Agros Zamość

2.Głodek Rafał UKS Lubzina

3.Narewski Erwin LMUKS Olimpik Suwałki

3.Alcer Sebastian UKS Samson Kobylin

……………………………………………………………………

9.Piertuczenik Krzysztof   KS Budowlani Olsztyn

95 kg

1. Sarna Szymon UKS Marysin Warszawa

2. Warpechowski Jêdrzej KS Podlasie Białystok

3. Chojnowski Szymon KS Podlasie Białystok

3. Rus Michał UKS Zapasy Gwardia

KLASYFIKACJA PUNKTOWA

1 KS PODLASIE BIAŁYSTOK

2 UKS LUBZINA

3 UKS MARYSIN

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK I JUNIORÓW

JUNIORKI

+70 kg

1.Mazurek Jagoda ZTS Sokół Lublin

2.Kandzierska Magdalena UKS Samson Kobylin

3.Skrzyńska Agnieszka UKS Sorga Zamość

3.Lisieska Katarzyna UKS Niedźwiadek Warszawa

 50 kg

1. Żmil Ewelina KS Agros Zamość

2. Ślusarczyk Olga LKS Spartakus Pyrzyce

3. Juszczak Natalia KS Agros Zamość

3. Skraińska Oktawia ZTS Sokół Lublin

……………………………………………………………

5. Perduta Marlena LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

55 kg

1.Lemańczyk Maja KS Sobieski Poznań

2.Skraińska Emilia ZTS Sokół Lublin

3.Godek Barbara Syrena Gnojnica

3.Skomorucha Sylwia LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

……………………………………………………………………………

5.Gleszczyńska Natalia LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

9.Wilczewska Milena LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

9.Rutkowska Sandra LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

60 kg

1.Kołnierzak Natalia UKS Fuks Warszawa

2.Włsowska Magdalena WLKS Siedlce−Iganie Nowe

3.Kachniarz Marta WLKS Siedlce−Iganie Nowe

3.Szewczyk Magdalena LKS Spartakus Pyrzyce

……………………………………………………………….

5.   Adamczyk Paula LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

65 kg

1.Jochaniak Jagoda UKS Samson Kobylin

2.Darmochwał Kinga KS Agros Zamość

3.Konarska Karina LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

3.Kaczmarska Roksana KS Sobieski Poznań

……………………………………………………………….

5.Tobisz Ewelina LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiñski

 70 kg

1. Michalak Monika WLKS Siedlce−Iganie Nowe

2. Chróścik Anna WLKS Siedlce−Iganie Nowe

3. Jaremczuk Katarzyna KS Agros Zamość

3. Furmańska Karolina LKS Spartakus Pyrzyce

Klasyfikacja zespołowa juniorek

1 WLKS Siedlce−Iganie Nowe 12

2 KS Agros Zamość 10

3 ZTS Sokół Lublin 9

4 UKS Samson Kobylin 8

5 KS Sobieski Poznañ 6

6 UKS Fuks Warszawa 5

………………………………………………..

8 LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński 2

JUNIORZY

+100 kg

1.Krzyżosiak Dawid UKS Samson Kobylin

2.Darmochwał Jakub KS Agros Zamość

3.Farys KamilUKS Marysin Warszawa

3.Chojka Danel KS AZS AWF Gorzów Wlkp.

100 kg

 1. Jaremczuk Przemysław UKS Sorga Zamość

2. Polny Piotr UKS Samson Kobylin

3. Krysiak Jakub UKS Marysin Warszawa

3. Sarnowski Piotr KS Gwiazda Bydgoszcz

60 KG

1. Szłoda Marcin KS Agros Zamość

2.   Durak Marek TAR Krotoszyn

3.   Ratajczyk Przemek TAR Krotoszyn

3.   Magdziak Marek KS Sobieski Poznań

……………………………………………………………….

9.   Kowalik Seweryn LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

70 kg

1. Wiktor Grzegorz UKS Lubzina

2.   Sadurski Jakub ZTS Sokół Lublin

3.   Moniakowski Albert ZTS Sokół Lublin

3.   Czaja Jakub LKS Spartakus Pyrzyce

……………………………………………………………….

9.   Adamiec Cezary LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

80 kg

1 Blecha Michał TAR Krotoszyn

2. Łętowski Bartosz KS Podlasie Białystok

3. Narewski Erwin LMUKS Olimpik Suwałki

3. Swora Krzysztof UKS Samson Kobylin

90 kg

1. Głodek Łukasz UKS Lubzina

2. Sarna Szymon UKS Marysin Warszawa

3. Alcer Sebastian UKS Samson Kobylin

3. Kaczmarczyk Adrian KS Sobieski Poznañ

………………………………………..

7. Piertuczenik Krzysztof  KS Budowlani Olsztyn

Klasyfikacja zespołowa juniorów

1 UKS Lubzina 10

2 UKS Samson Kobylin 10

3 TAR Krotoszyn 9

4 KS Agros Zamość 8

5 UKS Sorga Zamość 5

6 UKS Marysin Warszawa 5

………………………………………………….

16 KS Budowlani Olsztyn

20 LUKS „Warmia” Lidzbark Warmiński

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x