O Puchar Starosty Bytowskiego Miastko 2012 – Sokoły z Lubawy na podium

Ponad 50 zawodników z 7 klubów województw: pomorskiego, wielkopolskiego i warmińsko-mazurskiego uczestniczyło w Miastku w II Ogólnopolskim Turnieju  Zapaśniczym o Puchar Starosty Bytowskiego młodzików  w stylu klasycznym, Nasz region reprezentowali klasycy Sokoła Lubawa, którzy wrócili do domy z trzema medalami: jednym złotym i dwoma srebrnymi. Na najwyższym stopniu podium stanął Michał Zawadzki w kategorii 42 kg, który w pięknym stylu wygrał wszystkie pojedynki. W prowadzonej klasyfikacji zespołowej lubawianie uplasowali się na czwartej pozycji. Najlepsi okazali się młodzicy GKS Cartusia Kartuzy.