OOM (zapasy dziewcząt) Chełm 2020 – Wiktoria Bornowicka z Karolewa srebrną medalistką

Fot. GSZS Rybno facebook (ilustracja)
W piątek (18 września) w Chełmie zakończyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w zapasach dziewcząt. Piękny sukces odniosła zawodniczka Orła Karolewo Wiktoria Bronowicka, która w kategorii 46 kg zdobyła srebrny medal przegrywając dopiero w finale z rywalką z Koszalina. W wadze 53 kg w dziesiątce zmieściły się jeszcze trzy reprezentantki Warmii i Mazur, na siódmym miejscu Klaudia Świniarska (GSZS Rybno), na ósmym Marta Rożentalska (Sokół Lubawa), a na dziewiątym Aleksandra Dłuska (Olimp Kętrzyn).

Waga 46 kg

1 Joanna Samsonowicz ZKS (Koszalin) 2004

2 Wiktoria Bronowicka GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2003

3 Nikoletta Szewczuk MKZ UNIA (Racibórz) 2003

3 Wiktoria Zwydak Zapaśniczy Klub Sportowy (Gogolin) 2005

Waga 53 kg

1 Wanesa Kania GKS PIAST (Wola) 2005

2 Marika Trela ULKS GRYF (Wojnowo) 2003

3 Maria Skudlarek MLUKS (Karlino) 2005

3 Martyna Łuszczyńska ZKS (Koszalin) 2005

……………………….

7 Klaudia Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

8 Marta Rozentalska MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

9 Aleksandra Dłuska UKS OLIMP (Kętrzyn) 2003

11 Monika Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 57 kg

1 Julia Nowicka AKS (Białogard) 2003

2 Patrycja Strzelczyk KS BLOCZEK TEAM (Pelplin) 2003

3 Olga Zakrzewska KS SOBIESKI (Poznań) 2005

3 Aleksandra Witoś LKS ORZEŁ (Namysłów) 2003

……………………………..

15-17 Karolina Monczkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 61 kg

1 Wiktoria Płaczkowska ULKS GULIWER (Kielce) 2005

2 Dominika Jaroszewska MKZ UNIA (Racibórz) 2003

3 Natalia Przeździk LKS ZNICZ (Chęciny) 2003

3 Martyna Skalec ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 2004

………………………………..

16 Amelia Chyrzyńska MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Waga 65 kg

1 Danuta Lisiewicz MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 2003

2 Klaudia Kudelska WLKS Nowe Iganie (Siedlce) 2003

3 Weronika Smaczyńska UKS IRON BULLS (Bielawa) 2005

3 Alicja Nowosad ULKS OLIMPIJCZYK (Chełm) 2004

………………………….

11 Aleksandra Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

15 Ewa Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Klasyfikacja klubowa

1 MKS CEMENT-GRYF (Chełm) 51

2 KS SOBIESKI (Poznań) 34

3 ZTS SOKÓŁ (Lublin) 25

4 ZKS SLAVIA (Ruda Śląska) 23

5 WLKS Nowe Iganie (Siedlce) 20

6 Zapaśniczy Klub Sportowy (Gogolin) 18

……………………..

24-28 GSZS RYBNO (Rybno) 8

29-31 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 7

38-40 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 5

44-47 UKS OLIMP (Kętrzyn) 3

48-50 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2

Klasyfikacja województw

1 lubelskie 101

2 śląskie 63

3 zachodniopomorskie 53

4 wielkopolskie 51

5 dolnośląskie 49

6 świętokrzyskie 38

…………………

11 warmińsko-mazurskie 25

Karolewo Kętrzyn Lidzabark Warmiński lubawa sport młodzieżowy zapasy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x