Orlik Nawiady może liczyc na przyjaciół – Beata w ME w Czarnogórze, a następczynie już czekają w kolejce…

Sytuacja finansowa mojego klubu od początku roku jest taka sama. Nie dostaliśmy ani grosza ,.ale nie zawodzą mnie przyjaciele, a ja nie mogę zawieść dzieciaków jeździmy tam gdzie nas na to stać. Tak rozpoczął informacje skierowaną do wama-sport trener zapaśniczek Orlika Nawiady Stanisław Kamiński. O problemach finansowych prowadzonej przez niego sekcji niedawno pisaliśmy. Pan Stanisław – pasjonat sportu, choć nosi w sobie uzasadniony żal, nie załamuje się i walczy…

 

M. in. dlatego, że wychowanka Orlika Nawiady a obecnie zawodniczka Cementu Gryf Chełm Beata Federowicz reprezentuje Polskę w Mistrzostwach Europy Kadetek które rozpoczynają się w środę (19 czerwca) w Czarnogórze. Przecież przed następnymi dziewczynami rysuje się podobna szansa, bowiem sukcesów nie brakuje.

W zakończonych w miniony weekend mistrzostwach województwa w Rynie Kornelia Brzezińska w wadze do 34 kg i Wioleta Giers w wadze 40 kg wygrały i zdobyły tytuły mistrzowskie, a Julia Kurpiewska w kat. 44 kg zajęła 3 miejsce. W punktacji drużynowej dziewcząt Orlik Nawiady zajął 2 miejsce za LUKS Rogóż wyprzedzając Budowlanych Olsztyn, LUKS Marcinkowo i UKS Kraszewo.
Udział Orlika Nawiady w Mistrzostwach Województwa był możliwy tylko dzięki wsparciu Pana Marka Szabelskiego – właściciela Piekarni Cukierni Diana z Piecek, który sfinansował opłacenie licencji: klubowej i zawodniczych Warmińsko-Mazurskiego Okręgowego Związku Zapaśniczego w Olsztynie.

Panu Markowi bardzo dziękujemy, natomiast niezłomnemu trenerowi i jego podopiecznym życzymy determinacji w pokonywaniu rywalek na macie i…barier sportowego życia.

{AdmirorGallery}beata19{/AdmirorGallery}

Fot. archiwum klubu

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x