Otwarte Mistrzostwa W-M Z LZS Lubawa 2019 – Kolekcjonerzy złota: GSZS Rybno, Budowlani i Warmia

Fot. ilustracja

W niedzielę (1 grudnia) w Lubawie odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS Juniorów, Młodzików i Mini Zapasów w Zapasach w Stylu Klasycznym oraz Dziewcząt Juniorek i Młodziczek. W rywalizacji uczestniczyło w sumie ponad 100 zawodników z 11 sekcji, w tym także goście spoza regionu(Warszawa, Białystok, Żukowo, Krynki).

Klasyfikacje drużynowa juniorów wygrali zapaśnicy GSZS Rybno przed Budowlanymi Olsztyn i Warmią Lidzbark Warmiński. W młodzikach i mini zapasach triumfowała Warmia, drugie miejsce zajął Olimp Kętrzyn, a trzecie Sokół Lubawa. Indywidualnie po sześć zwycięstw zanotowały: GSZS Rybno, Budowlani Olsztyn i Warmia Lidzbark Warmiński.

Wyniki

Juniorzy

Waga 60 kg

1 Igor Ewertowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

2 Rafał Wangin LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2004

3 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Waga 63 kg

1 Wiktor Żukowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

2 Przemysław Opolski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2001

3 Cyprian Kowalik KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

Waga 65 kg

1 Jakub Borkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

2 Karol Jelonek GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Maciej Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

Waga 67 kg

1 Sebastian Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2003

2 Jakub Walczyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2003

3 Paweł Mucha GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2001

Waga 72 kg

1 Szymon Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

2 Tadeusz Wrona KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

3 Szymon Ptak GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

Waga 77 kg

1 Piotr Wesołowski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2002

2 Franciszek Jaczun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2004

3 Dawid Kapuściński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2002

3 Jakub Biedrzycki UKS OLIMP (Kętrzyn) 2001

Waga 130 kg

1 Michał Baran LUKS ISKRA (Drogosze) 2002

Juniorki

Waga 57 kg

1 Aleksandra Dłuska UAKS PODLASIE (Białystok) 2003

2 Marta Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

3 Wiktoria Bronowicka LUKS ISKRA (Drogosze) 2003

3 Amelia Chyrzyńska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 59 kg

1 Anna Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Waga 68 kg

1 Ewa Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Klasyfikacja drużynowa

1 GSZS RYBNO (Rybno) 42

2 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 35

3 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 19

4 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 15

5 UKS OLIMP (Kętrzyn) 11

5 LUKS ISKRA (Drogosze) 11

6 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 8

8 UAKS PODLASIE (Białystok) 0

Młodziczki

Waga 46 kg

1 Urszula Jankiewicz UKS FENIKS (Krynki) 2006

2 Anna Żółtowska UKS OLIMP (Kętrzyn) 2006

3 Oliwia Rogalska UKS OLIMP (Kętrzyn) 2008

Waga 50 kg

1 Klaudia Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

2 Monika Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

3 Julia Pul UKS FENIKS (Krynki) 2006

Waga 54 kg

1 Karolina Monczkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

2 Wiktoria Świniarska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

3 Agata Cieszniewska GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 62 kg

1 Aleksandra Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Maja Rozentalska GSZS RYBNO (Rybno) 2006

3 Elena Wojgieniec KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2005

Młodzicy

Waga 40 kg

1 Artur Pituła FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2007

2 Kamil Bojarowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

3 Hubert Jagucki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

3 Dawid Malej LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 42 kg

1 Filip Regliński FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2006

2 Michał Warkowski UKS OLIMP (Kętrzyn) 2007

3 Tomasz Sawoniuk LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Tymoteusz Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

5 Adam Rogowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 45 kg

1 Kacper Wróblewski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2005

2 Mikołaj Andrzejczyk UKS OLIMP (Kętrzyn) 2006

3 Ignacy Richter FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2007

3 Norbert Welc LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

Waga 48 kg

1 Daniel Tęcza UKS OLIMP (Kętrzyn) 2006

2 Mateusz Ornowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

3 Mateusz Linowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 50 kg

1 Igor Dąbrowski FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2006

2 Maximilian McGowan ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2006

3 Kacper Kuchalski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

Waga 52 kg

1 Piotr Jaczun KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2006

2 Kacper Koczergo GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

3 Oskar Pupkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2007

3 Ignacy Płoski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

Waga 57 kg

1 Teodor Sadowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Maciej Szmyd GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

3 Wiktor Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

3 Kacper Bartwicki GSZS RYBNO (Rybno) 2005

Waga 62 kg

1 Nikodem Lewicki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2007

2 Mikołaj Carewicz UKS FENIKS (Krynki) 2007

3 Wiktor Sawicki KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2007

3 Adam Żurawski ZKS OLIMPIA (Elbląg) 2007

Waga 70 kg

1 Olgierd Borzyński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

2 Paweł Kopeć UKS OLIMP (Kętrzyn) 2006

3 Mateusz Szczepański MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

Waga 80 kg

1 Wojciech Pupkiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2005

2 Dawid Panuś LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2006

Mini zapasy

Waga 30 kg

1 Aleksander Szmyd GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2010

2 Jakub Christa KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2009

3 Jacek Wojgieniec KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2010

3 Kajetan Barczak UKS OLIMP (Kętrzyn) 2009

Waga 32 kg

1 Miłosz Charubin GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2008

2 Szymon Chlewiński LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2010

3 Wiktor Piotrowicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

Waga 33 kg

1 Abraham Jabczyński KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2009

2 Eryk Kowanda MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2009

3 Dominik Janik KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2009

3 Dominik Wielgus UKS OLIMP (Kętrzyn) 2008

Waga 37 kg

1 Kacper Golonka KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2008

2 Kacper Krauzewicz MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

3 Łukasz Kopeć UKS OLIMP (Kętrzyn) 2010

Waga 40 kg

1 Piotr Boksa LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2009

2 Alan Brym UKS ZAPASY GWARDIA (Warszawa) 2008

3 Kacper Jelonek GSZS RYBNO (Rybno) 2008

3 Igor Wiergowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

Waga 44 kg

1 Oliwier Wieczorek LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2008

2 Piotr Karczewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

Waga 48 kg

1 Błażej Szymański UKS OLIMP (Kętrzyn) 2008

2 Wiktor Dzik MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2008

3 Michał Krygielski KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2009

Waga 60 kg

1 Ksawier Skol LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 2008

2 Dominik Wejcher FUNDACJA MORENA (Żukowo) 2008

3 Szymon Żyźniewski UKS OLIMP (Kętrzyn) 2008

Waga 81 kg

1 Kacper Szamrej UKS OLIMP (Kętrzyn) 2008

2 Gabriel Brym UKS ZAPASY GWARDIA (Warszawa) 2010

Klasyfikacja drużynowa

1 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 76

2 UKS OLIMP (Kętrzyn) 65

3 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 60

4 GSZS RYBNO (Rybno) 54

5 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 47

6 FUNDACJA MORENA (Żukowo) 31

7 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 26

8-9 UKS FENIKS (Krynki) 17

8-9 ZKS OLIMPIA (Elbląg) 17

10 LUKS MARCINKOWO (Marcinkowo) 13

11 UKS ZAPASY GWARDIA (Warszawa) 12

lubawa sport młodzieżowy zapasy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x