Puchar Polski kadetów st. klasyczny Radom – Rodzynek w cieście

W Radomiu zakończył się Puchar Polski kadetów w zapasach w stylu klasycznym – 39 Memoriał Władysława Mazio. Wystąpiło ponad 200 zawodników z czołówki krajowej, także Łotysze i Ukraińcy. W imprezie startowała 10-osobowa ekipa Warmii i Mazur składająca się z zapaśników z Lidzbarka Warmińskiego i Olsztyna. Na podium udało się stanąć tylko Marcinowi Olszewskiemu (Warmia Lidzbark Warmiński), który w kategorii 76 kg zajął trzecie miejsce.

Marcin przegrał w turnieju tylko jedną walkę z aktualnym mistrzem Polski, pozostałe wygrał i zaprezentował się w nich efektownie. Jego koledzy zajęli dalsze miejsce.