Sokół Lubawa na matach Kartuz i Warszawy – Dobre występy Łukasza Hejdy

Fot. uks sokół Lubawa
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią na krajowych matach pokazali się zapaśnicy Sokoła Lubawa. W Pucharze Kaszub młodzików (styl klasyczny) w Kartuzach Pierwsze miejsce zajął Łukasz Hejda w wadze do 52 kg. Na drugim stopniu podium znalazł się Nikodem Lewicki, trzeci był Ignacy Płoski a Denis Shepetun, Kacper Krauzewicz i Nikodem Zawadzki uplasowali się na czwartych miejscach. Łukasz Hejda został uznany za najlepszego zawodnika turnieju.

Duży talent potwierdził podczas XVII Memoriału Wacława i Piotra Rydzewskich (młodzik – styl klasyczny) w Warszawie. W walkach eliminacyjnych Łukasz nie stracił punktu, a w półfinale pokonał swojego przeciwnika przez przewagę techniczną. Był to udany rewanż gdyż w poprzednim pojedynku z tym zawodnikiem schodził z maty jako pokonany. Przegrał dopiero w finale i zajął drugie miejsce. Pozostali lubawianie znaleźli się poza dziesiątką. Denis Shepetun.był jedenasty, a Tymoteusz Zawadzki czternasty.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

lubawa sport młodzieżowy zapasy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x