Stanisław Kamiński nadal w pogoni za tytułami – Tym razem kierunek Japonia

Fot. nadesłane

Po ostatnich Mistrzostwach Świata weteranów w zapasach (Dywizje: F i G), które odbyły się 18 października 2019 r w Warszawie czterech Polaków, aktualnych Mistrzów Świata zostało zaproszonych do Kraju Kwitnącej Wiśni na Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Japonii Weteranów w Zapasach (styl wolny). Imprezę zaplanowano na 18-19 stycznia 2020 w Tokio, a w biało-czerwonych barwach wystąpi reprezentant Warmii i Mazur Stanisław Kamiński.

Na co dzień mieszka w Mojtynach (Powiat Mrągowski), a lista jego osiągnięć jest imponująca. W marcu 2018 wygrał silnie obsadzony turniej weteranów w Kaliningradzie. W kwietniu zdobył tytuł Międzynarodowego Mistrza USA weteranów w zapasach klasycznych, a w końcówce roku w LAS VEGAS (USA) zdobył dwa złote krążki w Mistrzostwach Świata Weteranów w stylach: wolnym i klasycznym. W kwietniu 2019 roku wygrał Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Ukrainy w Odessie, a w październiku obronił tytuł Mistrza Świata Weteranów w stylu klasycznym, a w stylu wolnym zdobył srebrny medal.

W Japonii Polskę reprezentować będą : Dyw. F kat 100 kg: Zdzisław Brzozowski, Mirosław Wieczorkiewicz, Dyw F 130 kg: Stanisław Kamiński i Dyw G: 130 kg. Janusz Żurawski.

{AdmirorGallery}akam6{/AdmirorGallery}

Film

https://www.youtube.com/watch?v=ivnvm1oC4-g&t=95s

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Mojtyny sport powszechny zapasy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x