Turniej Wojewódzki – liga szkolna Rybno 2021 – Sokół Lubawa na obu frontach

W-M Z LZS facebook
W sobotę (20 listopada) w Rybnie odbył się Wojewódzki Turniej w Zapasach, kolejny po Lubawie rzut młodzieżowej ligi zapaśniczej. Rywalizowano w kat, mini zapasów, młodzików (niektóre kategorie mieszane) oraz juniorów (styl klasyczny). Wśród najmłodszych w klasyfikacji drużynowej zwyciężył Sokół Lubawa przed GSCS Rybno i Warmią Lidzbark Warmiński, w grupie juniorów czołowa dwójka była taka sama, a trzeci Orzeł Karolewo.

Mini zapasy/Młodzicy

Kategoria M32 kg

1 Aleksander Chmielnicki LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2012

2 Igor Tomczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2012

3 Oliwier Waśniewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2012

Kategoria M34 kg

1 Jacek Wajgieniec KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2010

2 Malwina Linowska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2010

3 Oliwier Kiljański MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2011

Kategoria M42 kg

1 Mateusz Loret KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2011

2 Szymon Harbaczonek LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2012

3 Nikodem Parobczyk LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2012

Kategoria M48 kg

1 Wiktoria Mucha LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2010

2 Karina Markiewicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2011

3 Oliwier Laskowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2011

Kategoria M62 kg

1 Lena Fiedorowicz LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2010

2 Tomasz Sochaj LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2010

Kategoria 23 kg

1 Franciszek Laskowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2016

2 Julia Dolewska MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2012

3 Antoni Licznerski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2015

Kategoria 24 kg

1 Wojciech Jakielski GSZS RYBNO (Rybno) 2015

2 Kornel Jacuński GSZS RYBNO (Rybno) 2016

Kategoria 25 kg

1 Lena Kiljańska MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2013

2 Filip Łożyński MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2015

3 Lena Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2014

Kategoria 27 kg

1 Franciszek Płoski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2013

2 Mikołaj Laskowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2013

3 Wojciech Rytlewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2014

Kategoria 29 kg

1 Piotr Rolka MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2015

2 Maksym Diemishev MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2013

3 Borys Truszkowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2015

Kategoria 30 kg

1 Wojciech Oller KS BUDOWLANI (Olsztyn) 2010

2 Agata Grabkowska GSZS RYBNO (Rybno) 2011

3 Aleksandra Perowicz GSZS RYBNO (Rybno) 2013

Kategoria 32 kg

1 Robert Karczewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2014

2 Igor Grzywacz MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2014

3 Halina Bartczak LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2015

Kategoria 33 kg

1 Hanna Redmer GSZS RYBNO (Rybno) 2013

2 Igor Piątkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2014

3 Jacek Kornacki GSZS RYBNO (Rybno) 2016

Kategoria 34 kg

1 Agata Piątkowska GSZS RYBNO (Rybno)

2 Kamil Tański GSZS RYBNO (Rybno)

3 Krystian Grabkowski GSZS RYBNO (Rybno)

3 Maja Kozłowska GSZS RYBNO (Rybno)

Kategoria 35 kg

1 Hanna Iglińska LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2012

2 Kacper Dolewski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2013

3 Szymon Okuniewski GSZS RYBNO (Rybno) 2014

3 Ewa Rynkowska MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2015

Kategoria 39 kg

1 Agata Jakielska GSZS RYBNO (Rybno) 2011

2 Bartosz Raszkowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2013

3 Maja Kuchnik GSZS RYBNO (Rybno) 2013

Kategoria 43 kg

1 Maria Rozentarska GSZS RYBNO (Rybno) 2012

2 Kinga Kornacka GSZS RYBNO (Rybno) 2014

Kategoria 48 kg

1 Tymoteusz Kiljański MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2012

Kategoria 68 kg

1Julia Kaczmarska GSZS RYBNO (Rybno) 2011

Klasyfikacja drużynowa

1 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 98

2 GSZS RYBNO (Rybno) 85

3 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 62

4 KS BUDOWLANI (Olsztyn) 21

Juniorzy

Kategoria 60 kg

1 Karol Jelonek GSZS RYBNO (Rybno) 2004

2 Mateusz Linowski LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 2006

3 Mikołaj Andrzejczyk UKS OLIMP (Kętrzyn) 2006

Kategoria 67 kg

1 Nikodem Zawadzki MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

2 Denis Shepetun MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2006

3 Daniel Tęcza UKS OLIMP (Kętrzyn) 2006

Kategoria 72 kg

1 Igor Ewertowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2003

2 Kacper Koczergo GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2005

3 Kornel Kiełczkowski UKS OLIMP (Kętrzyn) 2006

3 Wiktor Kozłowski GSZS RYBNO (Rybno) 2006

Kategoria 82 kg

1 Szymon Kozłowski MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 2004

2 Szymon Ptak GLKS ORZEŁ (Karolewo) 2004

3 Jakub Borkowski GSZS RYBNO (Rybno) 2004

Klasyfikacja drużynowa

1 MLKS SOKÓŁ (Lubawa) 26

2 GSZS RYBNO (Rybno)13

3 GLKS ORZEŁ (Karolewo) 10

4 UKS OLIMP (Kętrzyn) 9

5 LUKS WARMIA (Lidzbark Warmiński) 5

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Karolewo Lidzbark Warmiński lubawa Olsztyn Rybno sport powszechny zapasy

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x