Europa Cup Laser Puck 2011 – Dwoje iławian w dziesiątce

W Pucku zakończyły regaty o Puchar Europy w żeglarskich klasach Laser. Polacy skorzystali w przywileju gospodarza i wystawili sporo zawodników, byli też reprezentanci Warmii i Mazur.  Najlepiej spisali  się Agata Barwińska w klasie Laser 4.7 i Jakub Marciniak (oboje MOS SSW Iława). W klasyfikacjach open znaleźli się w czołowych dziesiątkach a w swoich kategoriach jeszcze wyżej.

 

Wyniki końcowe

Laser (open)

1 Stelmaszyk Jonasz (Polska) 1985 11,0 1 (4) 3 1 2 3 1 (dnf)

2 Ziemiński Kacper (Polska) 1990 17,0 (5) 3 1 4 1 (6) 3 5

3 Kobielski Filip (Polska) 1992 24,0 (10) 8 (10) 2 3 8 2 1

4 Kubiak Tadeusz (Polska) 1994 27,0 2 5 2 (11) 10 (14) 4 4

5 Isakov Oleksandr UKraina) 1989 28,0 6 1 4 6 5 (7) (7) 6

6 Kudryashov Valeriy (Ukraina)1983 31,0 (11) 2 7 3 8 (11) 9 2

…………………………………………….

7 Marciniak Jakub (Polska, MOS SSW Iława) 1992 34,0 7 7 (8) 8 (12) 4 5 3

Laser U 21

1 Kobielski Filip (Polska)1992 24,0 (10) 8 (10) 2 3 8 2 1

2 Kubiak Tadeusz (Polska) 1994 27,0 2 5 2 (11) 10 (14) 4 4

3 Marciniak Jakub (Polska, MOS SSW Iława) 1992 34,0 7 7 (8) 8 (12) 4 5 3

Laser 4.7 (open)

1 Rosłoń Jakub (Polska)1995 17,0 (13) 6 3 3 1 3 1 (ocs)

2 Novotny Stefan (Czechy)1994 18,0 1 3 5 (7) 5 2 2 (ocs)

3 Figiel Maciej (Polska) 1995 21,0 (6) 4 (7) 5 2 4 3 3

4 Cejnar Lukas (Czechy) 1994 31,0 3 (21) 6 6 7 (25) 4 5

5 Willimowski Mikołaj (Polska) 1995 42,0 (11) 8 1 (14) 8 5 9 11

6 Biernaczyk Marta (Polska) 1994 43,0 8 10 2 (25) (13) 8 13 2

……………………………………………………………

9 Barwińska Agata (Polska, MOS SSW Iława)1995 52,0 (29) 5 13 1 14 7 12 (26)

19 Maląg Mateusz (Polska, Baza Mrągowo) 1996 99,0 19 (31) 28 10 10 13 19 (29)

27 Kalafarski Sebastian (Polska, MOS SSW Iława) 1996 120,0 (31) 30 19 19 9 12 31 (ocs)

33 Jasiewicz Karina (Polska, AZS UWM Olsztyn) 1996 165,0 (bfd) (35) 27 31 28 32 28 19

Laser 4.7 (kobiety)

1 Biernaczyk Marta (Polska)1994 43,0 8 10 2 (25) (13) 8 13 2

2 Barwińska Agata (Polska, MOS SSW Iława) 1995 52,0 (29) 5 13 1 14 7 12 (26)

3 Martynova Alexandra (Rosja) 1995 64,0 7 11 21 9 (23) (23) 15 1

…………………………………………………………..

10 Jasiewicz Karina (Polska, AZS UWM Olsztyn)1996 165,0 (bfd) (35) 27 31 28 32 28 19

Laser 4.7 (mężczyźni)

1 Rosłoń Jakub (Polska)1995 17,0 (13) 6 3 3 1 3 1 (ocs)

2 Novotny Stefan (Czechy) 1994 18,0 1 3 5 (7) 5 2 2 (ocs)

3 Figiel Maciej (Polska) 1995 21,0 (6) 4 (7) 5 2 4 3 3

………………………………………………….

14 Maląg Mateusz (Polska, Baza Mrągowo)1996 99,0 19 (31) 28 10 10 13 19 (29)

19 Kalafarski Sebastian (Polska, MOS Iława) 1996 120,0 (31) 30 19 19 9 12 31 (ocs 

Laser 4,7 (chłopcy U 16)

 

1 Pilarczyk Marcin (Polska) 1996 44,0 14 (18) 4 2 3 14 (17) 7

2 Bajko Aleksander (Polska)1997 53,0 2 13 12 12 (21) 6 8 (14)

3 Vostorgov Daniil (Rosja) 1996 61,0 5 2 25 15 (35) (27) 10 4

,……………………………………………..

6 Maląg Mateusz (Polska, Baza Mrągowo)1996 99,0 19 (31) 28 10 10 13 19 (29)

10 Kalafarski Sebastian (Polska, MOS SSW Iława)1996 120,0 (31) 30 19 19 9 12 31 (ocs)

Laser 4.7 (dziewczęta U 16)

1 Cieślar Anna (Polska) 1997 117,0 23 (32) 11 20 30 (36) 18 15

2 Stawiarska Natalia (Polska)1999 159,0 22 24 (36) (34) 29 34 29 21

3 Jasiewicz Karina (Polska, AZS UWM Olsztyn) 1996 165,0 (bfd) (35) 27 31 28 32 28 19

Laser Radial (open)

1 Drozdovskaya Tatiana (Białoruś)1978 13,0 (8) (10) 4 1 2 1 1 4

2 Hanke Mateusz (Polska)1989 17,0 1 (17) 5 (7) 1 2 2 6

3 Nikolaev Maxim (Rosja) 1996 19,0 (6) 1 (11) 6 3 3 4 2

4 Deberny Katarzyna (Polska)1980 22,0 3 2 3 (9) 6 5 (7) 3

5 Babych Pavel (Ukraina)1994 24,0 (14) 6 1 2 4 10 (12) 1

6 Tretyakov Dmitry (Rosja)1995 30,0 7 3 2 3 (13) (9) 8 7

…………………………………………………………

25 Juchniewicz Magdalena (Polska, AZS UWM Olsztyn)1995 141,0 31 (bfd) 27 19 (34) 23 17 24

32 Pietrzak Michał (Polska, AZS UWM Olsztyn)1995 170,0 (bfd) 23 30 (33) 30 29 32 26

35 Błażejczyk Rafał (Polska, Pałac Młodzieży Olsztyn)1997 176,0 34 29 (37) 26 (38) 34 31 22

Laser Radial (kobiety)

1 Drozdovskaya Tatiana (Białoruś)1978 13,0 (8) (10) 4 1 2 1 1 4

2 Deberny Katarzyna (Polska) 1980 22,0 3 2 3 (9) 6 5 (7) 3

3 Czubachowska Paulina (Polska)1993 50,0 2 9 9 (ocs) 16 (19) 3 11

………………………………………..

1 Juchniewicz Magdalena (Polska, AZS UWM Olsztyn) 1995 141,0 31 (bfd) 27 19 (34) 23 17 24

Laser Radial (chłopcy U 17)

1 Nikolaev Maxim (Rosja)1996 19,0 (6) 1 (11) 6 3 3 4 2

2 Tretyakov Mitry (Rosja)1995 30,0 7 3 2 3 (13) (9) 8 7

3 Teply Ondrej (Czechy) 1995 38,0 5 (bfd) 12 5 5 6 5 (16)

…………………………………………………

6 Pietrzak Michał (Polska, AZS UWM Olsztyn) 1995 170,0 (bfd) 23 30 (33) 30 29 32 26

7 Błażejczyk Rafał (Polska, Pałac Młodzieży Olsztyn)1997 176,0 34 29 (37) 26 (38) 34 31 22

Laser Radial (chłopcy U 19)

1 Nikolaev Maxim (Rosja) 1996 19,0 (6) 1 (11) 6 3 3 4 2

2 Babych Pavel (Ukraina) 1994 24,0 (14) 6 1 2 4 10 (12) 1

3 Tretyakov Dmitry (Rosja) 1995 30,0 7 3 2 3 (13) (9) 8 7

………………………………………………………

9 Pietrzak Michał (Polska, AZS UWM Olsztyn)  1995 170,0 (bfd) 23 30 (33) 30 29 32 26

20 Błażejczyk Rafał (Polska, Pałac Młodzieży Olsztyn) 1997 176,0 34 29 (37) 26 (38) 34 31 22

Laser Radial (dziewczęta U 17)

1 Juchniewicz Magdalena (Polska, AZS UWM Olsztyn)1995 141,0 31 (bfd) 27 19 (34) 23 17 24

2 Szyfter Katarzyna (Polska) 1995 146,0 (27) (27) 24 25 24 21 25 27

3 Walter Wiktoria (Polska) 1996 171,0 26 24 33 28 28 32 (dnf) (dnf)

Laser Radial (dziewczęta U 19)

1 Czubachowska Paulina (Polska) 1993 50,0 2 9 9 (ocs) 16 (19) 3 11

2 Larycheva Sofiia (Ukraina) 1994 112,0 21 22 (23) 23 (26) 17 20 9

3 Juchniewicz Magdalena (Polska, AZS UWM Olsztyn) 1995 141,0 31 (bfd) 27 19 (34) 23 17 24

 

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x