Feryjna pocztówka z Los Alcazares – Laserowcy kują formę nie tracąc ani dnia

Po przerwie świątecznej od 19 stycznia większa część ekipy kadry narodowej juniorów klasy Laser, w tym tradycyjnie dwoje reprezentantów naszego województwa ?: Agata Barwińska z Iławy oraz Sebastian Kalafarski z Węgorzewa kontynuuje treningi w Hiszpanii. Ekipa przeniosła się do Los Alcazares 700 km na południe od Palamos, gdzie w wiosennej aurze doskonalą swoje umiejętności techniczne na wodzie, oraz wzmacniają swoją kondycję w terenie i siłę na siłowni. Wiatr nie odpuszcza od początku zgrupowania.

 

Codziennie panują tutaj warunki wietrzne 5-7 Beauforta. Od poniedziałku  wiatr zelżał, co umożliwiło zawodnikom złapanie oddechu na wodzie i potrenowanie w warunkach słabszego wiatru. W tym roku pierwsze Mistrzostwa Europy juniorów U19 odbędą się już w czerwcu w Chorwacji. W lipcu natomiast na Balatonie rozegrane zostaną Mistrzostwa Świata U21, a na Cyprze w MSJ ISAF reprezentować nas będzie najlepsza juniorka i najlepszy junior w Laserze Radialu.

Ośrodek Przygotowań Sportowych w Los Alcazares jest również bazą całej kadry narodowej Wielkiej Brytanii we wszystkich konkurencjach olimpijskich. Aktualnie przebywają tutaj również czołowi zawodnicy reprezentujący Wielką Brytanię w żeglarstwie.

{AdmirorGallery}seba29{/AdmirorGallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x