I Olsztyńskie Regaty Wiosenne na Krzywym – Śmigamy na Omegach

W sobotę 31 marca 2012 na jeziorze Ukiel, przy przystani Plaża Miejska (ul.Jeziorna 8) odbędą się I Olsztyńskie Regaty Wiosenne. Rywalizacja przeprowadzona zostanie na jachtach typu OMEGA STANDARD, w 3 - 5 osobowych załogach. Odprawę sterników ustalono na godzinę 9:00, w godzinach 10:00 - 15:00 planowane są starty biegów. Serdecznie zapraszamy także kibiców na molo przy Plaży Miejskiej, skąd będzie można śledzić przebieg regat.  Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: biuro@skysail.pl lub tel.: 698 691 479 do piątku 30 marca do godziny 12:00, ostatecznym potwierdzeniem zgłoszenia jest wpłacenie wpisowego

 

Na zakończenie regat zapraszamy do Tawerny Tortuga o godzinie 18:00 (ul. Pieniężnego 15), gdzie po ogłoszeniu wyników oraz wręczeniu nagród, wieczór zamkniemy tradycyjnie biesiadą żeglarską, zapewniamy poczęstunek i napitek dla uczestników regat. Wpisowe wynosi 150 zł od załogi (w tym czarter jachtu, zabezpieczenie WOPR, ubezpieczenie NNW)..

Organizatorem regat jest Warmińskie Stowarzyszenie Promocji Turystyki i Rekreacji Wodnej „Olsztyńskie Żagle”.

{gallery}krzy28{/gallery}

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x