III Regaty Rząd – Samorząd – Kto wygra na Niegocinie?

Dwie załogi wystawia samorząd województwa warmińsko-mazurskiego w tegorocznych Regatach Żeglarskich Rząd-Samorząd, które odbędą się w sobotę 2 czerwca w Giżycku. Wyścigi zostaną rozegrane na Niegocinie. Uroczyste otwarcie regat nastąpi o godz. 10.00 w porcie Ekomarina.  Ogłoszenie wyników i zakończenie planowane jest w tym samym porcie o godz. 16.00. W regatach wystartuje 25 załóg, które rozegrają cztery wyścigi.

 

– To trzynasta edycja tej imprezymówi Jacek Protas, marszałek województwa warmińsko-mazurskiego.Wprawdzie wodniacy to przesądny naród, ale mam nadzieję, że trzynastka w tym roku będzie dla nas szczęśliwa. Poważnie mówiąc, bardziej chodzi jednak o dobrą zabawę i ciekawą promocję miasta i regionu, niż o wyniki sportowe.

Udział w regatach zapowiedzieli przedstawiciele Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Ministerstwa Gospodarki, Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Ministerstwa Edukacji Narodowej, Ministerstwa Obrony Narodowej, Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Stronę samorządową będą reprezentowali samorządowcy z Warmii i Mazur oraz innych regionów Polski.

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x