Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Olsztyn 2021 – Wewnętrzna sprawa Warmii i Mazur

Fot, SSW MOS Iława
Rozegrane w weekend (11/12 września) na jeziorze Ukiel w Olsztynie Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w żeglarstwie (Optimist B) przerodziły się w wewnętrzną rywalizacje zawodników Warmii i Mazur, bowiem ich konkurentów z Podlasia było niewielu i tylko Kornelia Urzędowska z Siódemki Białystok powalczyła z naszymi dziewczętami. Ale medalu nie zdobyła bowiem złoto wywalczyła Julia Agnieszczak (SSW MOS Iława), srebro Antonina Dziekańska (Giżycka Grupa Regatowa), a brąz Julia Stawicka (Nauticus YC Olsztyn).

Wśród chłopców zdecydowanie najlepszy okazał się Miłosz Ciechanowicz (Giżycka Grupa Regatowa), kolejne miejsca na podium zajęli: Adam Pakulski (Nauticus YC Olsztyn) i Natan Dziedziak (SSW MOS Iława). W prowadzonej klasyfikacji zawodników do lat 9 zwyciężyli: Helena Fursewicz (Giżycka Grupa Regatowa) i Kajetan Maksimowski (MOS Ełk).

Dziewczęta

1 Julia Agnieszczak 11 SSW MOS Iława 7,0 2 2 (3) 1 1 1

2 Antonina Dziekańska 10 Giżycka Grupa Regatowa 9,0 1 1 2 3 2 (5)

3 Julia Stawicka 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 15,0 4 4 1 4 (ufd) 2

4 Kornelia Urzędowska 11 UKŻ Siódemka Białystok 26,0 6 7 4 2 7 (SCP)

5 Zofia Kuszewska 11 Giżycka Grupa Regatowa 27,0 3 5 8 (12) 4 7

6 Aleksandra Skura 12 OKŻ Olsztyn 33,0 7 8 7 5 (11) 6

7 Anna Wasielewska 12 SSW MOS Iława 37,0 5 9 5 10 (ufd) 8

8 Aleksandra Szuba 11 OKŻ Olsztyn 38,0 8 3 9 8 10 (13)

9 Lidia Jastrzębska 12 OKŻ Olsztyn 40,0 10 (12) 10 6 3 11

10 Agata Kowalska 11 SSW MOS Iława 45,0 9 14 (15) 9 9 4

11 Lena Rybicka 11 OKŻ Olsztyn 50,0 11 6 6 (ufd) 12 15

12 Helena Fursewicz 9 Giżycka Grupa Regatowa 1 53,0 (13) 13 11 13 6 10

13 Hanna Lipniewicz 12 KS AZS UWM w Olsztynie 53,0 15 11 (ufd) 7 8 12

14 Maja Wiszniewska 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 60,0 12 10 12 11 15 (17)

15 Maja Niedźwiecka 12 UKS MOS Ełk 68,0 17 17 14 15 5 (18)

16 Jekaterina Bianki 12 UKS MOS Ełk 75,0 (18) 16 18 14 18 9

17 Marysia Felska 9 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 75,0 (19) 15 13 17 16 14

18 Marta Piesik 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 86,0 20 19 17 16 14 (21)

19 Barbara Maruszczak 9 Nauticus Yacht Club Olsztyn 3 88,0 16 18 16 18 (ufd) 20

20 Weronika Siepsiak 12 KS AZS UWM w Olsztynie 89,0 14 (21) 20 19 20 16

21 Weronika Szczepańska 11 KS AZS UWM w Olsztynie 98,0 (ufd) 24 21 21 13 19

22 Aleksandra Małkowska 12 KS AZS UWM w Olsztynie 101,0 21 20 19 20 21 (23)

23 Katarzyna Liedtke 9 SSW MOS Iława 4 106,0 (23) 22 23 22 17 22

24 Maria Hiszpańska 11 KS AZS UWM w Olsztynie 109,0 22 23 22 23 19 (24)

Chłopcy

1 Miłosz Ciechanowicz 11 Giżycka Grupa Regatowa 5,0 1 1 1 (6) 1 1

2 Adam Pakulski 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 13,0 2 2 4 -5 3 2

3 Natan Dziedziak 11 SSW MOS Iława 16,0 4 4 3 2 (9) 3

4 Jakub Dębiński 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 21,0 6 (7) 6 1 2 6

5 Pascal Kuźmicki 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 21,0 (5) 3 5 3 5 5

6 Jan Wilk 11 SSW MOS Iława 26,0 (10) 5 2 7 4 8

7 Mateusz Walczak 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 30,0 8 6 8 4 (12) 4

8 Franciszek Klusek 11 SSW MOS Iława 38,0 3 9 (11) 10 7 9

9 Robert Martyn 11 OKŻ Olsztyn 42,0 7 11 (13) 8 6 10

10 Aleksander Nadolski 10 SSW MOS Iława 45,0 9 8 7 14 (15) 7

11 Michał Sójka 11 UKS MOS Ełk 60,0 11 (dsq) 12 12 14 11

12 Franciszek Fuk 10 Giżycka Grupa Regatowa 64,0 (20) 16 9 11 16 12

13 Kajetan Maksimowski 9 UKS MOS Ełk 1 67,0 (21) 20 10 13 8 16

14 Michał Musielak 12 Nauticus Yacht Club Olsztyn 74,0 (ufd) 13 17 9 18 17

15 Aleksander Głąb 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 74,0 17 10 22 15 10 (25)

16 Antoni Żabiński 11 Nauticus Yacht Club Olsztyn 76,0 12 17 (20) 17 11 19

17 Kajetan Bujalski 9 Nauticus Yacht Club Olsztyn 2 76,0 13 14 18 (21) 13 18

18 Jakub Podziewski 12 UKŻ Siódemka Białystok 82,0 (ufd) 12 14 20 22 14

19 Marceli Grądzki 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 87,0 16 18 15 (27) 23 15

20 Paweł Rusak 10 UKŻ Siódemka Białystok 90,0 15 (23) 16 19 19 21

21 Paweł Julian Zabielski 10 Nauticus Yacht Club Olsztyn 95,0 14 (26) 21 23 17 20

22 Marek Nesterowicz 12 OKŻ Olsztyn 95,0 22 15 19 18 21 (26)

23 Franciszek Jan Płoński 9 UKŻ Siódemka Białystok 3 97,0 18 22 (25) 24 20 13

24 Franciszek Kowal 12 Giżycka Grupa Regatowa 107,0 24 19 26 16 (dns) 22

25 Jędrzej Kuleszo 9 OKŻ Olsztyn 4 114,0 19 25 (27) 22 25 23

26 Dominik Łuczak 10 UKŻ Siódemka Białystok 120,0 25 24 23 (26) 24 24

27 Piotr Dudziński 12 UKŻ Siódemka Białystok 125,0 23 21 24 25 (dnc) dnc

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

giżycko iława Olsztyn sport młodzieżowy Żeglarstwo

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x