Mistrzostwa Bazy Mrągowo – Z pełnym respektem i szacunkiem

Baza Mrągowo – to cała historia polskiego żeglarstwa, która swą markę budowała przez lata kompetencją trenerów –nauczycieli, jasnym programem wychowania przez sport. To twarda szkoła, ale jej absolwenci nie żałują ani jednego spędzonego tam dnia. Wyrośli nie tylko na doskonałych żeglarzy, ale porządnych ludzi. Doroczną tradycją stały się Mistrzostwa Bazy Mrągowo w żeglarstwie, które są podsumowaniem minionego sezonu, a jednocześnie przeglądem stanu posiadania.

Potencjał jest niemały. Regaty przeprowadzono w wielu klasach: na łódkach i deskach. Chętnych do udziału nie zabrakło, bowiem słowo „Baza” jest magnesem – synonimem jakości.

Zjawiło się wielu „bazowiczów”, którzy zakończyli już tegoroczny sezon . Wielu reprezentowało Polskę w imprezach międzynarodowych, cała rzesza startowała w imprezach krajowych. Teraz popływali na swoim Czosie, który też pozostanie im na długo w pamięci.

Wyniki

Optimist

1 Szmit Julia MBSW UKŻR Niegocin Giżycko 1 3 11 16* 2 4 2 23

2 Anzel Monika BAZA Mrągowo 2 12* 8 4 5 2 10 31

3 Pszczółkowski Konrad BAZA Mrągowo 8 2 3 OCS* 12 3 5 33

4 Roszkowski Paweł BAZA Mrągowo 9 5 2 OCS* 7 9 4 36

5 Bochan Lidia BAZA Mrągowo 3 8 4 5 8 7 9* 35

6 Graczyk Filip SSW Iława 19* 7 18 1 1 8 1 36

7 Szmit Filip MBSW UKŻR Niegocin Giżycko 7 4 7 7 4 13* 8 37

8 Jabłecki Maks UKS FIR Warszawa 5 9 5 14 15* 1 3 37

9 Mik Martyna MOS Ełk 11 1 9 6 10 6 12* 43

10 Daniszewska Magdalena MOS Ełk 16* 6 12 3 6 5 14 46 1

………………………………………………………………….

11 Łozak Kinga MBSW UKŻR Niegocin Giżycko 13 13 1 11 16* 12 11 61

12 Malinowski Piotr SSW Iława 4 14 17 10 14 11 19* 70

13 Korszun Oliwia BAZA Mrągowo 21 17 6 OCS* 11 15 6 76

14 Krystochowicz Adrianna MOS Ełk 12 10 16 12 26* 10 18 78

15 Koperska Emila BAZA Mrągowo 10 11 21 9 18 22* 13 82

16 Strupiński Michał MBSW UKŻR Niegocin Giżycko 6 26* 13 19 19 16 17 90

17 Leonik Tomasz BAZA Mrągowo 17 18 22 2 3 19 32* 81

18 Klimaszewski Wojciech MBSW UKŻR Niegocin Giżycko 14 16 20 15 22 25* 7 94

19 Fenko Daniil KOFPS Kaliningrad 15 15 14 17 17 27* 20 98

20 Gubin Wiktoria MBSW UKŻR Niegocin Giżycko 26* 21 15 13 9 24 22 104

21 Śledzik Bartłomiej BAZA Mrągowo 20 20 10 20 20 14 21* 104

22 Siwik Wiktoria BAZA Mrągowo 18 19 23 OCS* 13 20 24 117

23 Sawicki Konstanty Pałac Młodzieży Olsztyn 22 27* 25 25 24 21 15 132

24 Mik Kacper MOS Ełk 23 23 31 8 23 32* 27 135

25 Tydelski Krzysztof BAZA Mrągowo 30 22 24 31* 21 23 23 143

26 Kaczyński Adrian MOS Ełk 24 28* 19 27 27 26 25 148

27 Butkiewicz Daniel BAZA Mrągowo 25 30 27 24 34* 18 26 150

28 Kalinowska Lidia MOS Ełk 27 25 32 18 25 33* 28 155

29 Kamińska Paula MBSW UKŻR Niegocin Giżycko 29 24 28 21 28 30 31* 160

30 Ostrowski Mateusz NAUTICUS Olsztyn 28 29 26 OCS* 35 29 16 163

31 Winiarczyk Patryk NAUTICUS Olsztyn 32 31 29 28 30 35* 29 179

32 Jędresik Jan NAUTICUS Olsztyn DNS* 34 DNS 29 31 17 30 185

33 Wiecheć Mateusz UKS MOS Ełk 31 32 33 26 29 34 37* 185

34 Skaza Marcel MOS Z Warszawa 33 37 34 23 36 28 38* 191

35 Robaczewski Wiktor NAUTICUS Olsztyn 34 35 30 OCS* 33 31 33 196

36 Jankowska Malwina NAUTICUS Olsztyn 36 38* 35 30 32 36 35 204

37 Nowak Jacek NAUTICUS Olsztyn 35 36 37* 32 37 37 34 211

38 Szewczyk Denis BAZA Mrągowo 38 33 DNS* 22 DNF DNF 42 223

39 Wilga Wiktoria BAZA Mrągowo 39 39 36 36 DNF* DNF 39 233

40 Dawidczyk Klaudia BAZA Mrągowo 37 DNS* DNS 34 DNF DNF 40 243

41 Sierzpowski Mateusz BAZA Mrągowo 40 DNS* DNS 35 DNF DNF 36 243

42 Samsel Jakub BAZA Mrągowo DNS* DNS DNS 33 DNF DNF DNS 253

43 Tumińska Marta BAZA Mrągowo DNS* DNS DNS 37 DNF DNF 41 254

Cadet

1 Zembrzuski Karol Jakubowski Paweł  MKŻ Mikołajki 1 1 1 2 1 4* 2 8

2 Mickiewicz Mikołaj Kasperek Hubert MKŻ Mikołajki 4 3 3 1 7* 2 5 18

3 Olbryś Mateusz Michalak Mateusz MKŻ Mikołajki  2 2 6* 3 4 6 3 20

4 Kiryk Yan Fafanu Daniel  Belarus RZOP DNS* 5 2 4 5 1 4 21

5 Kozłowski Michał Witkowski Jakub  MKŻ Mikołajki 3 4 4 5 2 3 7* 21

6 Wilk Igor Walczak Zofia Nauticus Olsztyn  6 7* 7 6 3 7 1 30

7 Kozioł Kamil Radomsko Jakub  Nauticus Olsztyn 5 6 5 7 6 8* 8 37

8 Łachacz Adam Stępiński Filip MKŻ Mikołajki 7 8 9* 8 8 5 6 42

9 Kulesca Małgorzata Sobótka Agata  Baza Mrągowo 9 9 8 10* 9 9 9 53

10 Banach Hubert Franciszek Windorbski MKŻ Mikołajki 8 11* 11 9 11 11 10 60

11 Cagara Łukasz Szczepaniak Jan  Baza Mrągowo 10 10 10 11* 10 10 11 61

12 Przybylak Bartosz Horbik Michał  Baza Mrągowo 11 12* 12 12 12 12 12 71

470

1 Jączkowski Karol Mongird Krzysztof  CHKŻ Chojnice 1 DNS* 2 2 3 2 2 12

2 Zielińska Madeleine Zielińska Nadia UWM Olsztyn 3 3 4* 1 2 1 3 13

3 Antoniak Jakub Gontarz Wojciech Baza Mrągowo  2 2 1 4* 4 4 1 14

4 Szczęsna Ewa Gliszczyńska Irena  CHKŻ Chojnice 4* 1 3 3 1 3 4 15

5 Florek Filip Szpuła Robert  CHKŻ Chojnice  5* 4 5 5 5 5 5 29

420

1 Szopińska Joanna KS Żórawińska Paulina Spójnia W-wa 1 2 2 2 1 2 3* 10

2 Szmit Victoria Matwiejczuk Ania Baza Mrągowo 6 1 3 9* 5 4 1 20

3 Anzel Karolina Nosorowska Magda Baza Mrągowo 2 4 4 3 3 10* 4 20

4 Sikorska Sandra LKS Charzykowy Sikorska Sara 3 6* 5 1 2 6 5 22

5 Cesarski Kamil  Waszkiewicz Beniamin Baza Mrągowo 4 3 8* 4 6 1 8 26

6 Skrzypkiewicz Michał Marczak Przemysław KS Spójania W-wa 7 8 1 10* 4 7 9 36

7 Banaś Antek  Zajączkowski Wojtek UKS FIR Warszawa 11* 9 6 11 8 8 2 44

8 Olko Grzegorz  Rymkiewicz Stanisław KS Spójnia W-wa 10 5 12* 5 9 11 7 47

9 Gozdecki Gustaw WTW Warszawa Rey Bartłomiej 9 11 11 12* 10 3 6 50

10 Wyrowiński Łukasz Janowczyk Dominik  CHKŻ Chojnice 5 12 7 7 OCS* 9 10 50

11 Blażewska Agata Trautman Katarzyna KS Spójania W-wa 8 10 10 8 11* 5 11 52

12 Pętlak Wojciech YC Nauticus Olsztyn Pętlak Adam DNS* 7 9 6 7 12 DSQ 54

29er

1 Piasecka Sara Kalinowski Marek Baza Mrągowo  1* 1 1 1 1 1 1 6

2 Makowski Szymon Gontarz Marcin Baza Mrągowo 3* 3 2 2 2 2 2 13

3 Rybicka Zuzia Chojnice Żółtowski Konrad /Mikołajki   2 2 3 3 4* 3 3 16

4 Sołtaniuk Karolina Michałowski Rafał  Baza Mrągowo  4 4 4* 4 3 4 4 23

Le’quipe

1 Obuchowicz Julia Krysiak Paweł  KS Spójnia W-wa 1 1 1 1 2 3* 1 7

2 Papka Sandra Zielińska Martyna  LKS Charzykowy 2 5* 2 3 1 5 3 16

3 Wójcik Aneta Rybacka Katarzyna KS Spójnia W-wa 3 2 3 4 3 9* 2 17

4 Dakecka Maja Białek Dominik LKS Charzykowy 7 10* 7 5 10 2 8 39

5 Tydelska Aleksandra Rutkowska Wioletta Baza Mrągowo 5 4 4 11* 11 6 10 40

6 Kłopotowska Monika Mańkowski Tomasz  MKS 2 Warszawa 8 9 10* 9 7 4 4 41

7 Seroczyński Michał Kozłowska Marta WTW Warszawa DNS* 3 DNS 2 4 11 7 44

8 Jankowski Radosław Chabowski Aleksy YC Nauticus Olsztyn 6 8 8 12* 5 12 5 44

9 Wicik Magdalena Musiał Agnieszka WTW Warszawa DNS* 11 9 8 9 1 9 47

10 Mendys Urszula Okońska Julia  KS Spójnia W-wa 4 6 5 13* 8 13 13 49

11 Stolarczyk Wojciech Knorps Damian  Baza Mrągowo DNS* 7 6 7 12 7 11 50

12 Nowosielski Szymon Błaszczyn Jan WTW Warszawa DNS* 12 12 6 6 8 12 56

13 Popielarczyk Alicja Ziarko Alicja YC Nauticus Olsztyn 9 13 11 10 15* 14 6 63

14 Sielska Agnieszka Smolicha Natalia  LKS Charzykowy 10 14 DNS* 14 13 10 DNS 78

15 Sokołowski Paweł  Baza Mrągowo DNS* DNS DNS 15 14 15 14 92

16 Machura Piotr Suszek Aleksander  YC Nauticus Olsztyn DNS* DSQ DNS 16 16 DNF DNS 100

Laser Radial

1 Rosłoń Jakub UKS FIR Warszawa 1 1 1 1 2 2 3* 8

2 Roman Ewelina MBSW UKŻR Niegocin 4 7 4 5 1 8* 1 22

3 Knorps Patryk Baza Mrągowo 2 5 6 2 7 11* 2 24

4 Pietrzak Michał AZS UWM Olsztyn 6* 4 3 6 6 1 5 25

5 Juchniewicz Magdalena AZS UWM Olsztyn 5 6 2 9* 5 3 8 29

6 Głowienko Mateusz Spójnia Warszawa DNS* 3 9 3 4 6 4 29

7 Mazur Izabela MOS Iława 3 2 5 14* 10 12 9 41

8 Błażejczyk Rafał Pałac Młodzieży Olsztyn 8 9 8 4 12* 4 11 44

9 Wissowa Jędrzej WTW W-wa DNS* 11 10 8 3 9 7 48

10 Jasiewicz Karina AZS UWM Olsztyn 11 8 13 10 14* 7 6 55

11 Bryński Antoni WTW W-wa DNF* 14 11 7 13 5 12 62

12 Pszczółkowski Mikołaj Baza Mrągowo 7 12 7 15* 11 13 13 63

13 Puczkowski Jakub Baza Mrągowo 9 10 DNS 13 8 DNF* 10 66

14 Żelazny Piotr MBSW UKŻR Niegocin 10 13 12 11 9 14 15* 69

15 Maciulis Dovydas Litva DNS DNS DNS* 12 15 10 14 83

Laser 4.7

1 Rodziewicz Jakub KS Spójnia Warszawa 1 2 1 3* 1 1 1 7

2 Maląg Mateusz Baza Mrągowo 3 1 2 2 3 3 4* 14

3 Gutkowska Iga AZS UWM Olsztyn 2 3 3 4 6* 4 3 19

4 Kisiel Karolina AZS UWM Olsztyn 4 4 4 6 4 8* 8 30

5 Kazlauskas Jonas Litva DNS* DNS DNS 1 2 2 2 39

6 Dąbrowski Piotr UKS Niegocin DNS* 7 5 7 7 6 12 44

7 Kalanaviciute Guste Litva DNS* DNS DNS 5 8 5 5 55

8 Daniszewska Paulina MOS Ełk DNS* 8 7 9 5 14 13 56

9 Rogowski Jan MBSW UKŻR Niegocin DNS* 9 9 11 11 9 11 60

10 Geremek Jan Marcin UKS FIR Warszawa 5 10 10 10 13* 13 13 61

11 Moritz Zofia UKS FIR Warszawa DNS* 6 8 13 15 10 10 62

12 Cemka Kacper MBSW UKŻR Niegocin DNS* 5 6 12 14 12 15 64

13 Kazlauskoite Liepa Litva DNS* DNS DNS 15 10 7 6 70

14 Vilkauskas Paulius Litva DNS* DNS DNS 8 12 11 7 70

15 Dvileviciute Ankse Litva DNS* DNS DNS 14 9 DNS 9 80

Laser Masters

1 Lubak Dariusz Baza Mrągowo 1 2 2 OCS* 1 2 8

2 Wionczek Wojciech KŻ Fala Brzeg DNS* 3 1 1 4 1 10

3 Wionczek Grzegorz KŻ Fala Brzeg DNS* 1 3 3 2 4 13

4 Pieczko Grzegorz Baza Mrągowo 2 4 5 2 8 DNS* 21

5 Soroczyński Janusz KŻ Horn Brzeg DNS* 5 4 7 6 3 25

6 Sozański Tomasz HORN Brzeg 3 6* 6 6 5 6 26

7 Rubiszewski Maciej KŻ Horn Brzeg DNS* DNS DNS 4 3 DNS 34

8 Korias Piotr KŻ Horn Brzeg DNS* DNS DNS 5 7 5 35

Mistrzostwa Województwa juniorów w konkurencjach (deska z żaglem)

RSX

1 Arkadiusz Brzozowski 93 Baza Mrągowo M 1 1 1 1 1 15 5 1 (M)

2 Maksymilian Siewierski 93 Baza Mrągowo M 2 4 4 2 2 1 11 2 (M)

3 Fabian Bednarczyk 94 Baza Mrągowo M j 5 9 9 3 4 7 28 1 (J)

4 Adam Łożyński 93 MBSW Giżycko M j 6 8 8 5 11 5 32 2 (J)

5 Monika Kraszewska 94 Baza Mrągowo K 10 6 6 4 7 12 33 1 (K)

6 Marta Jackowska 92 Baza Mrągowo K 11 12 11 8 5 6 41 2 (K)

7 Jakub Trzciński 96 Baza Mrągowo M j 7 10 10 12 10 10 47 3 (J)

Klasa Techno 293 7,8

1 Julian Dręzek 98 Baza Mrągowo 5,8 m 2 2 4 5 3 2 13 1 (M)

2 IMaciej Zalewski 01 Baza Mrągowo 5,8 m 5 4 2 3 2 3 14 2 (M)

3 Magdalena Majewska 99 Baza Mrągowo 5,8 k 3 5 5 4 6 5 22 1 (K)

4  Karol Świąć 00 Baza Mrągowo 5,8 m 6 6 6 6 5 6 29 3 (M)

5 Kacper Opolski 01 Baza Mrągowo 5,8 m 7 8 7 7 7 9 36 4 (M)

6 Patrycja Dręzek 99 Baza Mrągowo 5,8 k 8 7 11 8 8 7 38 2 (K)

7 Karol Hellis 99 Baza Mrągowo 5,8 m 9 11 11 9 9 8 46 5 (M)

8 Hubert Siudakiewicz 99 Baza Mrągowo 5,8 m 11 11 8 11 11 11 52 6

Klasa Techno 293 5,8

1 Krzysztof Tumanowicz 96 Baza Mrągowo 7,8 m 5 1 5 4 4 4 18 1 (M)

2 Patrycja Kozioł 98 Baza Mrągowo 7,8 k 4 5 4 2 6 5 20 1 (K)

3 Iga Kaczmarek 96 Baza Mrągowo 7,8 k 3 6 3 6 5 6 23 2 (K)

 

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x