MŚ żeglarzy z niepełnosprawnościami Palermo 2021 – Piotr Cichocki znów na szczycie

Doskonale spisali się olsztyńscy żeglarze z niepełnosprawnościami podczas Mistrzostw Świata, w klasie Hansa 303, które zakończyły się w niedzielę (10 października) w Palermo. W kategorii single tytuł mistrzowski wywalczył Piotr Cichocki (AKS OSW Olsztyn). Srebrny medal w rywalizacji kobiet, po kapitalnym finiszu zdobył Olga Górnaś-Grudzień (AKS OSW Olsztyn). Piotr i Olga tworzyli też wspólną załogę w konkurencji double, w której zdobyli tytuł wicemistrzowski!

W konkurencji single na 14 miejscu zawody ukończył Waldemar Woźniak, a 25 był Andrzej Bury (obaj AKS OSW Olsztyn). Załoga ta uplasowała się również na 14 miejscu w konkurencji double. Olsztyńskich zawodników do regat przygotował Grzegorz Prokopowicz.