Nasi w IO Londyn 2012 – Piotrek! Daj ognia na wodzie…

Wszyscy jesteśmy pod wrażeniem rewelacyjnej pod względem artystycznym i rozmachu ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Oglądając to niezwykłe widowisko, nasze myśli z pewnością tez od czasu do czasu uciekały w stronę naszych reprezentantów… Jak się zaprezentują. A może sportowcowi z Warmii i Mazur uda się stanąć na podium. Zgodnie z obietnicą na naszym portalu zamieszczamy wrażenia Jarosława Kuli – ojca naszego olimpijczyka w żeglarstwie. Zapewne przeżywa on szczególnie te Igrzyska…

 

– Igrzyska po efektownej ceremonii otwarcia ruszyły pełną parą. Tym razem oglądając transmisję odczuwaliśmy z żoną niezwykłe wzruszenie bo było coś tak osobistego w odbiorze tego spektaklu, czego nie doznaliśmy nigdy wcześniej.  Oto nasz syn choć nie osobiście w Londynie, ale jest uczestnikiem tego spektaklu. Trener Dariusz Nowicki przysłał nam SMS-a w którym napisał: „Siedzimy razem z całą ekipą i oglądamy ceremonię otwarcia. Pozdrawiamy Was serdecznie. Piotr mówi, że żałuje, że nie mógł pojechać na stadion do Londynu ale odrobi w Rio …” W Rio de Janeiro Igrzyska Olimpijskie będą w 2016 roku.

W ten start igrzysk pięknie wpisała się Sylwia Bogacka zdobywając już pierwszego dnia Igrzysk Olimpijskich w Londynie srebrny medal, nawiązując tym samym do wyczynu Renaty Mauer z 1996 r. gdy w Atlancie, również pierwszego dnia sięgnęła po złoto. Tamto wydarzenie zaowocowało tym, że Piotr wraz z młodszym bratem Maciejem dostali przy najbliższej okazji od nas rodziców w prezencie, czeski karabin pneumatyczny SLAVIA, który przysporzył wiele radości i wiele okazji do rodzinnej zabawy. Piotr na swój debiut musi poczekać do jutra. Starty do poszczególnych wyścigów klasy Finn zaplanowano następująco:

 29 Lipca 13:00 –     Wyścig 1

 29 Lipca 14:30 –     Wyścig 2

 30 Lipca 15:00 –     Wyścig 3

 30 Lipca 16:15 –     Wyścig 4

 31 Lipca 13:00 –     Wyścig 5

 31 Lipca 14:15 –     Wyścig 6

 2 Sierpnia 13:00 –     Wyścig 7

 2 Sierpnia 14:15 –     Wyścig 8

 3 Sierpnia 13:00 –     Wyścig 9

 3 Sierpnia 14:15 –     Wyścig 10

 5 Sierpnia 15:00 –     Wyścig Medalowy

W Biskupcu czuć wielki entuzjazm spowodowany tym, że, kolega, ziomal, sąsiad, po prostu „Nasz Piotrek” pojechał na Igrzyska Olimpijskie „dać ognia na wodzie”. Przy okazji trwających Dni Biskupca na rondzie w centrum miasta oraz w amfiteatrze pojawiły się wielkie banery informujące o starcie Piotra w igrzyskach i zachęcające do kibicowania.  Przyłączam się do tych apeli i proszę o silnie zaciśnięte za Piotrka kciuki.

Jarosław Kula

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x
()
x