Olsztyn Aktywnie na wodzie ! – Krzywe wreszcie pełne żagli

Już w najbliższą sobotę (18 maja) na jeziorze Krzywym odbędą się pierwsze regaty w tegorocznej edycji akcji „Olsztyn. Aktywnie!”. Żeglarze ścigać się będą na jachtach klasy Omega Standard. Sobotnie zawody, razem z olsztyńską edycją Pucharu Polski Jachtów Kabinowych złożą się na cykl regat o „Żeglarski Puchar Olsztyna” .  To dopiero początek jachtingowych zmagań na Krzywym, kolejne regaty z cyklu „Żeglarski Puchar Olsztyna” będziemy mogli oglądać 8 i 29 czerwca, 24 sierpnia oraz 7 września.

 

W ściganiu na wodzie mogą wziąć udział wszyscy, którzy kochają żeglarstwo. Jeśli ktoś czuje się na siłach i pragnie wziąć udział w zawodach, razem ze swoją załogą może zgłaszać swoje uczestnictwo, na trzy sposoby:

  • Mailowo, pisząc pod adres: olsztynskiezagle@gmail.com,
  • Telefonicznie: 698 691 479,
  • Osobiście w dniu regat, przychodząc na miejsce startu odpowiednio wcześniej.

Zmagania na wodzie, rozpoczynają się o godzinie 10:00 w Bazie Sportów Wodnych – Słoneczna Polana, przy ulicy Sielskiej 38. Przebieg trasy i ilość wyścigów uzależniona będzie od panujących w sobotę warunków wiatrowych. Koszt wpisowego wynosi 50zł od załogi. Ilość miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy zarówno do startowania w regatach jak i kibicowania tym, którzy zdecydują się wziąć udział w żeglarskich zmaganiach.

{AdmirorGallery}krzywe16{/AdmirorGallery}

Fot. Dorota Bieńkowska i Jacek Hegier

!!!

Chcesz wesprzeć portal WAMA-SPORT?

Jeśli chcesz pomóc nam w prowadzeniu portalu, zachęcamy do wsparcia nas na Patronite! Już 3zł miesięcznie jest dla nas znaczącą kwotą!

To zajmie tylko chwilę! Transakcji możesz dokonać przez przelew bankowy, BLIK lub PayPal!

Komentarze

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Wspierają nas

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

0
Chcielibyśmy poznać Twoją opinię! Skomentuj artykuł!x